[sonda] Nowy inny świat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz że taki świat to dobry pomysł


  • W sumie głosujących
    396
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Jasne,ale powiedz mi,czym różniłby się taki świat od pozostałych ? Niemalże niczym.Najlepiej zrobić świat z taką właśnie opłatą,a gracze którzy zaszaleli i zaczęli grać dostali by od razu bonusy premium :)
 

DeletedUser24984

Gość
Gość
Jasne,ale powiedz mi,czym różniłby się taki świat od pozostałych ? Niemalże niczym.Najlepiej zrobić świat z taką właśnie opłatą,a gracze którzy zaszaleli i zaczęli grać dostali by od razu bonusy premium :)

Eeeee;/ najlepiej by było gdyby świat był sprawiedliwy i nie było by premium. Oczywiście nie mówie tego dlatego, że nie używam premium i by mi było lepiej, bo używam premium. Gram od 6miesięcy w TW, a już zakupiłem 3200 bryłek złota.. Ale jednak się zastanawiałem i stwierdziłem, że jednak lepiej by było, aby serwer był płatny. dlaczego?
Przecież utrzymanie takiego serwera kosztuje.. nie ma nic za darmo..
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oczywiście,gra na takim świecie powinna kosztować,ale "płacąc wymagam"-jakieś bajery powinny być.
 

DeletedUser

Gość
Gość
i tak co miesiąc 5 euro 5 euro 5 euro 5euro o_O


5 euro = 20 zł
 

DeletedUser24091

Gość
Gość
Nieee... Świat po pewnym czasie się skończy i co dalej? Od nowa? Troche bez sensu, i jak już bez premium to wcale, a nie za 5 euro. :traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wypowiem się jeszcze raz.
Z tym resetowaniem, to faktycznie trochę do kitu.
Opłata sprawia, że będą grać tylko ci, którzy na prawdę chcą.
Mogłoby też być tak, że co miesiąc wybierasz sobie 1 premium, które chcesz mieć za te pieniądze (na przykład w jednym miesiącu masz automatyzację, w drugim bonus postaci...) Można by też dać jakieś takie "premium" "specjalne", które byłoby połączeniem wszystkich starych premium i działałoby tylko na tym serwerze przez cały czas.
 

DeletedUser19160

Gość
Gość
Jak już kilku graczy zauważyło to niewielu graczy skusi się na grę za taką cenę. Poza tym nie lubię gier, w których świat jest resetowany, tak więc jak dla mnie ten świat odpada.
 

DeletedUser

Gość
Gość
powiem tak:
calkowicie odpada gra na serwerze ktory ma byc resetowany... odpuszczam wszystkie takie gry, bo bez sensu jest gra skoro i tak bedzie to zresetowane to.

Abonament za gre w specjalnym swiecie super pomysl, pod warunkiem ze abonament bedzie odpowwiedni do gry na przegladarke czyli na pewno nie 5 euro bo to cena za gre normalna, zreszta wole WOW-a niz takie niewiadomo.

proponuje 5 euro za rok gry...
brak resetu (bezwzgledny warunek przystapienia do rozgrywki)
4x szybszy serwer : ( 2h prace w 30 minut)
bez limitu graczy
bez premium (bezwzgledny warunek przystapienia do rozgrywki)

Pozdrawiam
Diviner
 

DeletedUser

Gość
Gość
The west nie jest na tyle dobrą grą jak TIBIA :D.4euro to dużo jak na takiego westa :nie:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pewną propozycję. ;)
Otóż można by było wprowadzić na tego typu świecie (oczywiście gdyby rzekomy powstał) limit czasowy, tj. na jednym koncie można być zalogowanym przez max. 2-4h (z przerwami lub bez). Wtedy zniknął by problem "noł lajfów" :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
u nas bedzie płaciło się pewnie smsem za 9+vat , a z językiem to nie problem można zrobić tak jak w westwars.
 

DeletedUser17047

Gość
Gość
Jestem na Tak.
Dobry sposób aby przyciągnąć gracz którzy mają już osiągnięte cele na normalnych serwerach a chcą jeszcze pobawić się na dzikim zachodzie ;)
Opłata ta mogła by wyglądać w sposób następujący:
Gracz aktywuje premium za 50-100 bryłek (miesięcznie) dzięki czemu ma dostęp do międzynarodowego serwera i cieszy się grą w przyspieszonym tempie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja nie mam nic do oplaty bo to sa smieszne pieniadze

Pomysl miedzynarodowy to super sprawa jak ktos ma problem to niech sie uczy jezykow zyjemy w zjednoczonej europie.

Jezeli swiat mialby sie skonczyc to nie widze sensu gry a co za tym idzie placenia za nia
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pomysł bardzo ciekawy i coś czuje ze na takim serwie zebrała by się niezła elita z rożnych serwerów(krajów).
Tylko nieco intryguje mnie brak opcji premium.Bo taki brak może oznaczać odrazy dla każdego gracza pełen pakiet premium za te 5 euro(bez konieczności aktywacji jak mamy teraz).Poczekamy zobaczymy .

Ja oczywiście wielkie TAK
 

DeletedUser

Gość
Gość
Swiat miedzynarodowy i bez premki - super sprawa.

Jednkze te oplaty. Moim zdaniem powinno to byc troche bardziej fair i np wygladac nastepujaco: gracze z Polski placa powiedzmy 5zl miesiecznie, gracze z Niemiec 5 euro, gracze z UK 5 funtow itp. Moim zdaniem tak byloby bardziej sprawiedliwie gdyz dla nas 5 euro to nie to samo co 5 euro dla Niemcow.

Sprawe zakonczenia swiata mozna by bylo rozwiazac np tym, ze byloby ograniczenie czasowe powiedzmy 15 miesiecy. Koniec gry nie zalezalby od graczy lecz juz dawno bylby ustalony.

Znioslbym ograniczenie osob na swiecie. Moim zdaniem to niepotrzebne.

Tak samo przyspieszenie swiata. Na co to komu? Krocej bedzie trwac zabawa z rozwijniem postaci i potem beda sie bili tylko 120lvl. Jezeli swiat bylby przyspieszony to ograniczenie czasowe - koniec swiata powinien byc krotszy, jesli swiat nie bedzie przyspieszony to swiat trwac bedzie dluzej.

Takie jest moje stanowisko. Mam nadzieje, Onufry, ze wezmiesz moje zdanie pod uwage i sprobujesz wykorzystac moje pomysly.
Pozdrawiam?
 
Status
Zamknięty.
Do góry