[sonda] Nowy inny świat

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser182
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz że taki świat to dobry pomysł


  • W sumie głosujących
    396
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
To dobry pomysł, świat przyspieszony:traper: Ale bez opłat

Przecież są już światy przyspieszone (zamiast 2h jest 1h) więc po co takie coś wprowadzać?

Poza tym widzę tylko jeden plus:brak premki.

Jeśli chcę zagrać na czymś w tym stylu to wybiorę Betę s2
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser27647

Gość
Gość
Zbyt wysoka opłata, ogólnie pomysł dobry.
Ale jeśli miałbym płacić, to wolę betę.

Ale można właśnie stworzyć np. taki świat na becie, gdzie od razu masz 120 lvl itp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dziwnym trafem dopiero teraz zauważyłem ten temat... jestem za, może być ciekawie ze względu na międzynarodowość świata, a jednak ułatwienia dla grających ludzi z różnych krajów, 20 zł miesięcznie... dość sporo, ale więcej się wydało na premium ^^
 

DeletedUser12197

Gość
Gość
Bez premium; w takim razie jakie będą nagrody za zadanie, gdzie normalnie jest darmowe premium?
Fakt iż gra będzie przypominała wyścig szczurów trochę popsuje zabawę: mało kto będzie walczyć na fortach, bawił się w rozbudowę miasta; wszyscy pójdą byle szybciej na wyższy poziom.
 

DeletedUser19899

Gość
Gość
KrystianekL To nie jest raczej żadnym problemem. Zawsze można dać inną nagrodę w tych zadaniach...
 

DeletedUser5325

Gość
Gość
Fajneee. Coś takiego jak "Szybkie" na plemionach. Ja jestem za . :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja z niecierpliwością czekam na nowy świat ;) Mam nadzieję że się wkrótce pojawi pif paf :gwizd:
 

DeletedUser4824

Gość
Gość
Bardzo fajna propozycja. Jestem na tak, po prostu ludzie którzy narzekają nie będą tam grac i tyle. Świat i tak się zapełni do maksimum :)
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Ciekawa propozycja ;) Chętnie bym zagrał
Vilge twój post sie chyba zawiesił napisałeś go 31 grudnia a pisze że dziś... :D
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Oczywiście na nie.

Kiedys padła propozycja utworzenia takiego świata międzynarodowego ,ale mowy w propozycji nie było o płaceniu za możliwość gry i to do pewnego momentu.

5 euro dla Polaka to 25 zł za 25 zł mamy 400 bryłek to jest premium na cały miesiąc jesli odpaliłbym 4 opcje.

Ile taki świat by trwał ?? 4 miesiące może dłużej biorąc pod uwagę brak premium, najwięcej szans będą mieli gracze chodzacy na bitwy i pojedynkowicze. CZyli wywalam z 100zł w błoto tak naprawdę bo konto zostanie skasowane.

Ale mneijsza z tym kto nie chce nie musi, pytanie tylko co to spowoduje ??

Pójdą tam pewnie gracze których stać na taki wydatek , najgorsze będzie jak im się spodoba bo stare światy na tym ucierpią co znów chcecie wymierania światów ?? Wiadome jest że Polacy będa chcieli udowodnić innym krajom że są najlepsi.

Co ze zwykłimi graczami których nie stać na taki wydatek ?? Będa czytać jak to ich koledzy z innych swiatów biją się z niemcami itd a oni obejdą się smakiem fair takie coś ??

Moim zdaniem kolejna próba wyłudzenia kasy od nas dając chwilową zabawę, co spowoduje pewnie mniejszą aktywność na starszych światach, każdy wie że TW kręci się w okół fortów a jeśli bitwy będą o podobnej porze na któreś będzie off lub pół Online.

Dla mnie to śmieszne robić świat na którym nie każdy sobie pogra.

Zrozumcie że światy wymierają,gracze już mniej chętniej chodzą na bitwy, pojedynki dnem są po tej aktualce, gracze kończą grać a wy chcecie zrobić kolejny świat żeby sobie kieszenie napełnić kosztem innych światów, czy to wam sie opłaca ?? nie wiem. Gdyby swiaty były aktywne to by gracze wykupowali premki, a jak nic się nie dzieje nudy to przestają.

To tyle ( Tak wiem znów krytyka)
 

DeletedUser21582

Gość
Gość
Nie podoba mi się, jak chcemy międzynarodówki to wbijamy na betę. Wolałbym np.3 betę gdzie od razu mamy 120 lewel, 200 k $, 2k bryłek i możemy wszystko testować jak chcemy.

No właśnie może po prosty świat testowy mamy każdy przedmiot nieskończoność kasy,bryłek,różne przyspieszenia itp.co?
 

DeletedUser

Gość
Gość
POMYSŁ GENIALNY I SUPER POPIERAM W 100%


A TERAZ NA POWAŻNIE

pomysł głupi, gram tu na wielu światach a raczej grałem. Liczba graczy zmniejsza się drastycznie ato znaczy że gra się znudziła. Pomysł z 5 eu to kolejna próba wyciągnięcia kasy, co jest totalną głupotą za wowa płaci się 15$ a jaka jest klasa gry, tam nie ma żadnych ograniczeń.

szczerze to jestem zaskoczony że taki pomysł został w ogóle przedstawiony. myślę że jakby coś takiego wprowadzono to liczba graczy osiągnełaby 0 słownie zero, nawet niemcy nie są na tyle głupi żeby za grę przeglądarkową płacić taką kasę
 

DeletedUser

Gość
Gość
swiat

Mugłby powstac swiat nowy w stylu dakoty a premium takie jakie jest na huronie.....
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. 5 euro na miesiąc? To rozumiem że wszystkie premium mam opłacone? Bo jak nie to ja za tyle wole pograć na Huronie z zakupionym wybranym przeze mnie premium.

2. Wszystko ale nie:
"5. Możliwe ustawienie warunków kończących świat (np. gramy aż 5 osób osiągnie 120 lvl)."

Starasz się, tracisz czas i forsę, a tu nagle przychodzi Onufry i zabiera klocuszki :D
 

DeletedUser29375

Gość
Gość
programiści chcą od nas kase. i dlatego 5 EURO za miesiąc. wymyślają rozne sposoby żeby opłacić grę.:D gdyby nei to ze trzeba by było płaćic to był bym na tak.

Ale jestem na NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
po co taki świat jak pisze ze to darmowa gra:?::?::?:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Płacenie za konto bez żadnych premek z możliwością utraty go to jakiś żart. Kto może sobie na to pozwolić? Nie dałoby się zrobić tego w jakiś inny sposób? Np. możliwość założenia postaci na tym serwerze za zdobycie 100 poziomu na innym serwerze?
 

DeletedUser29483

Gość
Gość
mi się nie podoba 4 i 5pkt:&:jestem na...(jeszcze się nie zdecydowałem:huh:)
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Minęło prawie 1,5 roku. Można powiedzieć śmiało, że skoro nic się nie dzieje, to pomysł upadł. Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry