Sytuacja na świecie 10

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser16467

Gość
Gość
no widzisz wiesz swoje a ja swoje nawet wiem sporo a nawet i trochę więcej na temat IXI i wiem czemu postanowili grać z Wami a nie przeciwko Wam. Co do ZS to i też nie wiesz jak jest. Nie wiem skąd masz takie informacje bo na pewno nie od kogoś kto ma pojecie co ZS zamierzało i zamierza.


Ty z tego co widzę też sporo piszesz co usłyszałeś od pewnych osób ZS:p bo na wielu naradach wewnętrznych sojuszu temat pomocy czy tez współdziałania z CSA był poruszany i za każdym razem z wynikiem podobnym jak teraz. Jedynie od początku było jak i po dziś dzień jest u Nas na forum sojuszowym napisane że "Nie atakujemy fortów sojuszy: TSA, United States od Fear i -UNIA-!" kiedyś zamiast TSA było tam wpisane CSA.

ps. jeśli chcesz dowodów to popytaj swoich informatorów że tak było i jest



Jak i z naszej strony nigdy nie bylo takiego pomyslu nie wiem skąd Tyś to wytrzepał, choc i przypominam sobie jak dostawaliśmy massy od was w ktorych zapraszaliscie nas na bitwy i też o taka wspolprace raczej mi chodzi niz jakis tam sojusz z Wami

Tak wiem ze mieliscie zakaz ataków na forty CSA choc nie wiem czemu :D

Tak keidyś dostawaliscie ale to byłoz poczatku migracji kiedy najczesciej z hamihiru pisałem on mi dawał zaproszenia a ja mu itd. Ale to było z samego poczatku migracji jak ZS jeszcze nie było.



jest bardziej niezależne niż IXI dlatego Z Wami bawić się nie chciało
- to mi brzmi jakby CSA wysłało wam propzoiycje współpracy, tak te zdanie odebrałem dlatego pisałem że CSA nigdy z ZS współpracy nie chciało.

Ale wracając do tematu bo morgi mnie męczy o ta propozycję gdzie zginęła w spamie.

Jedna rada spotkajcie się wszyscy na spice i obgadajcie to, ja mam go... do gadania ja tylko was bije w pojach :D

PS Starajcie się mnie nie mieszać w sprawy na s10 najlepiej o mnie nie piście i nie wspominajcie taka rozmowa zabrała sporo czasu który mogłem poswięcić np na pogranie w Fifke 13, a tak dopiero jutro będe mógł pograć. Takie rozmowy sensu nie mają bo nic nie wnoszą w stytuację na s10. Waszym problemme na dzień dzisijeszy są nie wyrównane bitwy tym się zajmijcie. Z góry sorry za ataki bije dla exp tylko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser20493

Gość
Gość
Tak dalej nie moze byc ! powolac komisje sledcza ta sprawa musi byc wyjasniona znowu ktos klamie ,pomawia :huh: a juz tak nudo na forum bylo
::D:
 

DeletedUser18715

Gość
Gość

Nie miałem dostępu do neta- nie było mnie w domu. Dziś wracam- szok!! ZS stawił się w komplecie, cóż to za nagła zmiana ? Znudziły się fejki i dotarło do ZS, że fejki są bee ? A może to tylko taka pokazówka , no nic, zobaczymy co dalej :meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie miałem dostępu do neta- nie było mnie w domu. Dziś wracam- szok!! ZS stawił się w komplecie, cóż to za nagła zmiana ? Znudziły się fejki i dotarło do ZS, że fejki są bee ? A może to tylko taka pokazówka , no nic, zobaczymy co dalej :meks:

Bo my zamiast grzebać w historii wolimy się dobrze bawić...:ind:
Po prostu mieliśmy jedną bitwę więc nie było problemu z rozbieganiem się graczy po kilku fortach ... Od kilku dni zbieraliśmy komplet na jeden fort tylko z konieczności w kilku fortach... pif paf
Więc to żadna nagła zmiana... A co do fejków to widzę,że w Tobie ciągle tkwi ziarno zadawnionych urazów... Więcej wiary w ZS niewierny Tomaszu... :gwizd:
P.S. Mam nadzieję,że Miramar przekazał Ci pozdrowienia... :meks:
 

DeletedUser18715

Gość
Gość
Nie dostałem pozdrowień niestety :eek:j: Fejki, historia, zadawnione urazy ? Jeszcze kilka dni temu fejkowaliście, dziś rano normalnej walki też nie było, więc nie wiem jak to nazwać. Cóż, zobaczymy jak długo potrwają te "normalne walki", aby jak najwięcej takich jak wczoraj, chociaż mnie nie było, ale przynajmniej pełny fort obrońców i przeciwników.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niektórym nigdy się nie dogodzi... Ale trudno Tomaszu, Ciebie chyba nawet oddanie wszystkich fortów przez ZS by nie przekonało, zawsze uparcie będziesz szukał dziury w całym,bo kiedyś coś gdzieś było...::DD:
Tutaj nie ma nikogo czystego, każdy w "historii" ma coś za uszami nawet Wy ( czyli TSA)
Bo pragnę nieśmiało zauważyć że ostatnio To Wy wraz z nie sojusznikami z AA i IXI-KB pięknie fejkowaliście w celu przejęcia niebronionych fortów ( bo jak inaczej nazwać wywołanie bitwy kiedy z góry wiadomo że przeciwnik nie pojawi się zbyt licznie na obronie gdyż ma już inny fort do obstawienia...)
Poza tym sam pisałeś kilka postów wyżej, że obchodzi Cię to co jest teraz a nie co było kilka dni temu więc po kiego grzyba ciągle grzebiesz w historii:?::gwizd:

A co braku normalnej walki dziś rano to co jest bardziej normalna walką :bitwa 53 na 39 rano czy 42 na 6 wieczorem?:mel:
Poza tym dziś rano nie został wywołany żaden fort ( m.in dzięki mojej małej interwencji ) ale tego faktu jakoś nie odnotowałeś...:ind:
No i chyba odrobina pokory by Ci się tym razem przydała bo:
... jakiś zły sen, który dobry jest tylko w wywalaniu walk, na których i tak wiadomo, że nie będzie atakującego :kak:...
jakby nie patrzeć ale wygrał bitwę( fakt że przez flagę ale nawet Unia wygrywa przez flagę ) w której na obronie byliście Wy czyli część TSA ( mimo,że mieliście obronę fortu przed Unią )oraz Wasi niesojusznicy z AA i IXI-KB...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28462

Gość
Gość
Oj oj wchodzisz w temat o którym pojęcia nie masz. IXI nie współpracowało z CSA dlatego ze dostali forty tylko po długich rozmowach z Marcinem itd IXI podjęło decyzję że zrobiły sojusz, przypomnę żez początku IXI pomagało Unii pzreciwko nam, ale czas pokazał że CSA chyba było lepszym rozwiązaniem. Dzięki temu że IXI z CSA walczyło na jednym forcie pzreciwko Unii walki były wyrównane. Tutaj powinni się wypowiadać dowódcy IXI a nie my.

Może i już nie jestem zbyt aktywnym graczem IXI ale jako że należałem do zarządu tego sojuszu na s5 to co nie co wiem :)

Na forum IXI w owym czasie pojawiła się ankieta na temat naszej dalszej przyszłości na s10. Było tam kilka opcji w tym współpraca z CSA UNIA i samodzielna gra na tym świecie. Ankieta wskazała że nasi gracze chcieliby wspomagać się z sojuszem CSA do czasu stworzenia wystarczającej siły by móc samodzielnie powalczyć. I jest to skrupulatnie realizowane. Dopóki IXI nie osiągnie jakiegoś tam progu który sobie założyli współpraca z CSA miała trwać. W tym momencie nie jestem w stanie powiedzieć jakie sojusz ma założenia gdyż od połączenia się z KB odpuściłem sobie gre tutaj.

Mam nadzieje że wszystko już wszyscy rozumieją. IXI współpracowało czy współpracuje dalej z CSA bo tak zadecydowali członkowie sojuszu :)
 

DeletedUser14107

Gość
Gość
Jakaś stagnacja czy coś. Świat chyli się ku upadkowi albo chwilowo zaspał.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Albo jest poukładany i ni ma o czym dyskutować :D Brakuje tu świeżej krwi :D A tak przy okazji szukam koalicji fortowej dla swojej nowej postaci. Żołnierz 17 lvl pod pojedynki na początek. Pn-Pt dostępny od 15 do 22, w weekendy all day :D Pozdrawiam starych fortowców którzy mnie pamiętają.
 

DeletedUser20865

Gość
Gość
Witam wszystkich:) powie mi ktoś w skrócie co się dzieje na s10? :)
 

DeletedUser9854

Gość
Gość
Sytuację można skwitować jako:

"Homo homini lupus"

Jak mija Wam Listopad?
 

DeletedUser16838

Gość
Gość
Co się dzieje na s10... kupa się dzieje...
Marazm, cisza i tak jakoś smutno że nie ma powaznych walk codziennie ze przeciwnicy uciekają.
Mi się powoli odechciewa takiej gry. hmpf
 

DeletedUser22710

Gość
Gość
Jeśli ktoś jest zainteresowany codziennym (wzajemnym) wysyłaniem sobie serduszek - to zapraszajcie do znajomych
 
Do góry