Sytuacja na świecie Arizona

  • Rozpoczynający wątek Jabloński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem na Arionie skromnym bobkiem,ale dodam tylko jedną rzecz.Czajs to wy pierwsi chyba 1-2 dni temu wyszwaliście w nocy fort USA i to było po 24,wiec nie gadaj bo już mi się słuchać Ciebie niechce,jak widzę twoje wypowiedzi tutaj.Tak bronisz swojej koalicji czy tam kreskówek a nie jesteście święci.

Oj wieki temu po północy wyzywaliśmy bitwę... może z miesiąc??? bzdury pan piszesz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja jestem na Arionie skromnym bobkiem,ale dodam tylko jedną rzecz.Czajs to wy pierwsi chyba 1-2 dni temu wyszwaliście w nocy fort USA i to było po 24,wiec nie gadaj bo już mi się słuchać Ciebie niechce,jak widzę twoje wypowiedzi tutaj.Tak bronisz swojej koalicji czy tam kreskówek a nie jesteście święci.

Tak, wyzwaliśmy fort 08.11.2010 po 2 w nocy.
Zgadza się w 100%.
Aleeeeeeeee.
Tak jak dziś to była odpowiedź na wasz atak.
Relacja z bitwy o Fort: -UN- Sypialnia W dniu 08-11-10 o godzinie 00:44.

Czarno na białym widać kto wywołuje walki w godzinach późno nocnych.
Sprawdź, zanim coś palniesz i się ośmieszysz.

Może nie jesteśmy bez winy ale resztki przyzwoitości w nas tkwią.
To tyle, z niecierpliwością oczekuję na odpowiedź.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser4149

Gość
Gość
a ja nie wiem, kto pierwszy "zaczął"

Ale że bitwa zapowiada się ciekawa, spróbuję nie usnąć i być on.
Wybaczcie parodniową nieobecność, miałem awarię kompa, korzystałem z zastępczego który ledwo dawał radę. Ale już chyba wszystko pod kontrolą.

Więc czekam na ciekawą bitwę :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bitwa byłaby fajna, gdybyśmy mieli full on-line.. a tak, USA niech się chwilowo cieszy, że mają fort zdobyty cudzymi rękami :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wczoraj Panowie daliście świetny popis na czacie sektora po bitwie.... czemu odbieracie przyjemność z gry graczom którzy nie chcą brać udziału w Waszych przepychankach?? Ja mam propozycję;) Poproście moderatora żeby Wam założył post temat do Waszych przepychanek;) Wy będziecie mieli gdzie się kłócić, a Ci co ich to nie interesuje nie będą tam zaglądać:)

pozdrawiam i życzę miłej gry:))
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wczoraj Panowie daliście świetny popis na czacie sektora po bitwie.... czemu odbieracie przyjemność z gry graczom którzy nie chcą brać udziału w Waszych przepychankach?? Ja mam propozycję;) Poproście moderatora żeby Wam założył post temat do Waszych przepychanek;) Wy będziecie mieli gdzie się kłócić, a Ci co ich to nie interesuje nie będą tam zaglądać:)

pozdrawiam i życzę miłej gry:))

Przepraszam urażonych graczy, jest mi strasznie przykro, że ich tak prawda w oczy ubodła :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Panie kolego..... nazywanie kogoś psami to raczej nie "prawda", a obrażanie. Niektórzy w tą grę grają dla przyjemności i zabawy, a nie czytania obelg w ich stronę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Panie kolego..... nazywanie kogoś psami to raczej nie "prawda", a obrażanie. Niektórzy w tą grę grają dla przyjemności i zabawy, a nie czytania obelg w ich stronę.

Nie przypominam sobie bym kogoś konkretnego tak nazwał :) Za to świetnie pamiętam jak pan barcahub jakiś nazwał mnie cyt ,,skurwielem" ponieważ przetrwałem dłużej pod Waszym ogniem niż myślał. Dokładnie napisał tak: ,,******** jeszcze żyje"(mogłem końcówki pomylić, starość nie radość)

Przez 24h trzymałem tu link do screena, skasowałem bo trochę głupio, ale jakby ktoś chciał to mogę mu przesłać :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Gratulacje dla gumisiów za dzisiejszy atak na psikusa. Nie myślałem, że dacie radę, a tu...psikus::P:
Co do sytuacji w trakcie i po bitwie na czacie hrabstwa...No cóż...Sytuacja była napięta jak stringi na Kaliszu. Więcej luzu panowie.:eek:kul:
Bless.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nędzne coś bitwy ostatnio, ADT zaatakujcie nas :) lepiej jak Wy, oszczędzajmy uszu chłopakom z USA xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
I znów UN,kreskówki i kilku ludzi z ADT dostało baty od Rage i USA;p.
Panowie walczyć;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
gratki pięknego ataku Kreskówek + UN:)))

poprzeczka podniesiona:))))

i bawimy się dalej:))
 

DeletedUser22783

Gość
Gość
Czy mógł by mi ktoś pomóc bo nie nie mogę wbić na świat wyświetla się tylko część rzeczy i dalej nie chce wskoczyć a wygląda to tak:
http://img31.imageshack.us/img31/3386/24470465.jpg
Nie wiem za bardzo co zrobić :confused: bo próbowałem już kilku rzeczy ale nic, więc proszę o jak najszybsze odpowiedzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Brawo naprawdę !
Czyżby USA rozpaczało po stracie apokalipsa ? Może jakaś zemsta...
Przykro mi że zniżyliście do takkkkk niskiego poziomu, 11 dużych fortów koalicji ADT w odstępie 1 godziny.Niestety myślałem że władza w USA jest zrównoważona psychicznie oprócz wyjątków ale niestety myliłem się.
Tak ogólnie ciekawe do ilu dojedziecie.

Podsumowując ludzie z USA - zmieńcie władze i zacznijcie wpłacać kasę do banków miast bo w takim tempie szybko się skończy..
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie skończy nie skończy:))))

a jak skończy to się wpłaci:)))
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja wiem jedno w HSB graja same smiecie zlodzieje, oszusci, dzieci neo male trole, nie potrafia uczciwie wygrac zadnej bitwy fortowej, w pojedynkach musza korzystac z informacji szpiegow, a w handlu doprowadzaja do malwersacji, wiec radze nie ufac tym malym zdradzieckim qrom, a jesli tylko widzicie w poblizu siebie jakiegos gada z hsb to tluczcie ile wlezie niech im sie odechce grac, gownojady
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam zasadnicze pytanie do ZMZ, Nowego Juarez i TIVERSów. Kiedy zaczniecie wywoływać bitwy w normalnych porach czyli około 20.00-23.00 i bez fejkowania?
Bo dotychczas jak nie atakujecie w wigilijny poranek to wyzywacie 2 forty o 10.00 kiedy większość ludzi jest w pracy lub szkole... :eek:kul:
Rozumiem,że dla Was liczy się ranking ( pewnie będziecie zaprzeczać ale fakty mówią same za siebie :mel: ) ale nie lepiej stoczyć zaciętą bitwę o normalnej porze niż wysyłać offy na flagę ? :traper:
Fakt zdobywacie forty ale tracicie coś znacznie cenniejszego : szacunek i to nie tylko przeciwników ale i swoich pomagierów z Bajkowych ( którzy jak tylko skończą im się forty ADT do zdobycia albo nie będzie im "szło " z ADT to odbiją Wam te forty które wspólne z Wami zdobywają , co czajs sam swego czasu przyznał na Spikerii :gwizd: )
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Fakt zdobywacie forty ale tracicie coś znacznie cenniejszego : szacunek i to nie tylko przeciwników ale i swoich pomagierów z Bajkowych ( którzy jak tylko skończą im się forty ADT do zdobycia albo nie będzie im "szło " z ADT to odbiją Wam te forty które wspólne z Wami zdobywają , co czajs sam swego czasu przyznał na Spikerii :gwizd: )


Morgoths zaczynasz lecieć po bandzie...
nie przypominam sobie abym mówił coś takiego, nie przypominam też sobie aby NJ wypowiadało fejki?
wszystkie bitwy obstawione

rozumiem w takim razie że zaczynasz próbę skłócenia naszych miast, co mogę Ci zagwarantować, na pewno się nie uda:)
 
Do góry