Sytuacja na świecie Arizona

  • Rozpoczynający wątek Jabloński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser23443

Gość
Gość
Czajs ale zapomniałes dodać, że najlepsze miasto na całej arizonie to -B-Smerfy ;)
 

DeletedUser24326

Gość
Gość
Dużo rozrywki ? swoją głupotą chyba.. ;] a Ty pomyliłeś światy zdaje się. ;]
Uważaj bo ci ANARCHIE zrobie siała siała cicnk ciong!!
Taka na serio to koalija -B- jest wrogiem MCD teraz do bajkowych:
Może i raz obroniliście swój fort ale w najbliższych dniach stracicie fort!o_O
Wo_Oow o ja pisze?
Pisze to naolecenie założyciela miasta MCD-Monser Cave!(czyli jurekj23):oops:
 

DeletedUser

Gość
Gość
i z czym ty do -b- startujesz bo ja nie rozumiem jak miasto, w ktorym są ludzie tacy jak ty moze w czymkolwiek odniesc sukces o_O
 

DeletedUser23443

Gość
Gość
Uważaj bo ci ANARCHIE zrobie siała siała cicnk ciong!!
Taka na serio to koalija -B- jest wrogiem MCD teraz do bajkowych:
Może i raz obroniliście swój fort ale w najbliższych dniach stracicie fort!o_O
Wo_Oow o ja pisze?
Pisze to naolecenie założyciela miasta MCD-Monser Cave!(czyli jurekj23):oops:


Cała koalicja Bajkowych drży ze strachu przed Waszym atakiem. Macie 5 miast i porażająca liczbę graczy w MCD - 29.

Są jakieś nowe wielkości fortów typu mini ? Bo na mały z tego co pamiętam potrzeba na atak 50 graczy. Były jakieś zmiany ?:>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uważaj bo ci ANARCHIE zrobie siała siała cicnk ciong!!
Taka na serio to koalija -B- jest wrogiem MCD teraz do bajkowych:
Może i raz obroniliście swój fort ale w najbliższych dniach stracicie fort!o_O
Wo_Oow o ja pisze?
Pisze to naolecenie założyciela miasta MCD-Monser Cave!(czyli jurekj23):oops:
Jak grałeś w tego hokeja, to chyba Cię krążek uderzył, albo ktoś Cię kijem sięgnął::P: Nie macie z czym wychodzić na forty. Poza tym mało kto o was słyszał, zanim zacząłeś robić ten szum na forum.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie karmcie trolla ::DD:

co do hokeisty :D te jego genialne wywody są jedyne w swoim rodzaju :p czytając to nie wiem czy się śmiać czy płakać
 

DeletedUser23290

Gość
Gość
Yo ludziska z UN i Bajkowych(no i z NJ jeszcze)...Jak tam wam idzie klepanie USA-Rage i ADT? Dajecie im rade czy znowu jakieś przetasowania są w koalicjach:meks:?
pozdro
 

DeletedUser6304

Gość
Gość
Walka w miarę wyrównana i bardzo ciekawe bitwy pif paf.

Pozdrawiam skromny jak zawsze evriner ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
A pan Hokeista ma problem:) Ma już tylko 2 miasta:( Szkoda, liczyłem na ciekawe bitwy z ich koalicją:) Upadku HSB też nie widać i dobrze. Niech HSB tylko skończy lać się z B, a jeżeli tak koniecznie chcą to niech podpiszą sojusz z ZMZ. Wtedy jakieś efekty to może będzie miało choć wątpię w to. ADT/DS - z jednej strony dobrze, z drugiej to zagranie w krocze dla pozostałych koalicji. Dobrze bo robią się 4 armie porządne. B, USARAGE, ADT/DS no i ewentualnie HSB/reszta świata i miasto Hokeisty.Wtedy, przy takim rozkładzie sił, będzie chyba najciekawszy fortowo świat polskiego westa. My w USARAGE ciśnięci przez cały świat nie narzekamy ale takim Bajkom obstawa pustych fortów nic nie daje. Więc niech koalicja HSB zastanowi się:czy nadal chcą tylko udawać koalicję czy chcą się nią stać.
Pozdrawiam
patrykk994

PS. Zabierzcie latinowi tą strzelbę, bo mnie denerwuje trochę tymi swoimi 10k na każdej walce:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser6304

Gość
Gość
Nas też denerwuje, ale co poradzisz ::P:
Daj dziecku zabawkę :traper:
 

DeletedUser24326

Gość
Gość
A pan Hokeista ma problem:) Ma już tylko 2 miasta:( Szkoda, liczyłem na ciekawe bitwy z ich koalicją:) Upadku HSB też nie widać i dobrze. Niech HSB tylko skończy lać się z B, a jeżeli tak koniecznie chcą to niech podpiszą sojusz z ZMZ. Wtedy jakieś efekty to może będzie miało choć wątpię w to. ADT/DS - z jednej strony dobrze, z drugiej to zagranie w krocze dla pozostałych koalicji. Dobrze bo robią się 4 armie porządne. B, USARAGE, ADT/DS no i ewentualnie HSB/reszta świata i miasto Hokeisty.Wtedy, przy takim rozkładzie sił, będzie chyba najciekawszy fortowo świat polskiego westa. My w USARAGE ciśnięci przez cały świat nie narzekamy ale takim Bajkom obstawa pustych fortów nic nie daje. Więc niech koalicja HSB zastanowi się:czy nadal chcą tylko udawać koalicję czy chcą się nią stać.
Pozdrawiam
patrykk994

PS. Zabierzcie latinowi tą strzelbę, bo mnie denerwuje trochę tymi swoimi 10k na każdej walce:)
ah partyczku patryczku.gdzybyś widział i wiedział: to nie moje miasto jest radnym.to do twojego miasta: Ile je budowaliście?Pół roku?My mamy w miee poda co nam 180 godzin podował i czeka na forty a nie na jakieś dowanie rancza.Więc wczeniej pczy póniej zobaczy też Rage usa Adt B i Kn
dziękuje za uwage i do zobaczenia!
 

DeletedUser6304

Gość
Gość
ah partyczku patryczku.gdzybyś widział i wiedział: to nie moje miasto jest radnym.to do twojego miasta: Ile je budowaliście?Pół roku?My mamy w miee poda co nam 180 godzin podował i czeka na forty a nie na jakieś dowanie rancza.Więc wczeniej pczy póniej zobaczy też Rage usa Adt B i Kn
dziękuje za uwage i do zobaczenia!


Po 1: Prosze naucz sie pisiać, a jag nie do potstafufka wita. :)
"poda" podował" haha
Po 2: Budujesz miasto w fazie, gdy wszyscy mają wysokie levele, a nie tak jak na początku było.
Po 3: Twoja marna koalicyjka raczej w naszym cudnym gronie nic nie zdziała
Po 4: Dziękuję za uwagę i obym cię więcej nie widział :meks:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Podejrzewam że jestem tak świetny, że utrzymałbym fort przed waszą całą koalicją:) Evriner nie wiem jak stoisz z hp ale też dałbyś radę pewnie:)
Aha HOKEISTA napisz jeszcze raz o co ci chodzi bo za mało uczę się polskiego żeby to zrozumieć:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh...Kiedy widzę, że hokeista dodał jakiś nowy post, zastanawiam się, jakie nowe słowa wymyślił. Tylko we mnie ten gość budzi tyle niechęci do niego, czy nie jestem sam? :gwizd:Już nic nie dodam, bo znając siebie przegnę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czytając jego niezrozumiałe dla mnie, czyli myślącego człowieka wiadomości zastanawiam się dlaczego ma on jeszcze dostęp do forum. Tak spamować, mówić o potędze fortowej czy o jakichś innych duperelach to jest przesada. CZŁOWIEKU KIM TY JESTEŚ?? CO TY OSIĄGNĄŁEŚ KIEDYKOLWIEK W WEŚCIE?? Piszesz jakie twoje miasto dobre, ale pokaż nam jedno osiągniecie miasta.
 

DeletedUser11418

Gość
Gość
Ćśśś, bo jeszcze w kompleksy wpadnie i mu się koalicja posypie....

Ja tam lubię sobie jego posty poczytać, takich bredni bez udawania daaawno nie widziałem.
A śmiech to zdrowie :)
 
Do góry