Sytuacja na świecie Arizona

  • Rozpoczynający wątek Jabloński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Morgoths zaczynasz lecieć po bandzie...
nie przypominam sobie abym mówił coś takiego, nie przypominam też sobie aby NJ wypowiadało fejki?
wszystkie bitwy obstawione

rozumiem w takim razie że zaczynasz próbę skłócenia naszych miast, co mogę Ci zagwarantować, na pewno się nie uda:)

Czajs, mylisz się , nie chodzi mi o skłócenie Waszych miast , ale o fair play...

Wprawdzie Nowe Juarez nie wypowiadało fejków ale TIVERSi wywołali bitwę w Wigilijny poranek po czym przekazali zdobyty fort Nowemu Juarez :) Zresztą ktoś z NJ już w trakcie bitwy na czacie hrabstwa zapowiedział,że tak się stanie ;) Więc to raczej na jedno wychodzi ( a TIVERSI byli tylko zasłoną dymną, żeby się nikt nie czepiał :mel: )
A żeby odświeżyć Ci pamięć: z tego co pamiętam to powiedziałeś te słowa 18 grudnia w pokoju Spikerii należącym do ZMZ-u... Byłem przy tym obecny na czacie bo sam wywołałem ten temat :)

Fakt użyłem małego skrótu myślowego ( i zwracam honor Nowemu Juarez , bo Twoja wypowiedź dotyczyła fortów ZMZ-u , temu chyba nie zaprzeczysz :gwizd: ) ale takie słowa padły z Twoich ust... ::):

Zresztą czajs znasz mnie nie od dziś ( kiedyś dość ściśle moje KB współpracowało z Twoim ALF-em i nie raz pomagało obstawiać Ci forty ::): ) i chyba zdążyłeś przekonać się się ,że ja raczej próbuję zapobiegać konfliktom niż je wywoływać... :I: I ,że można na mnie liczyć w każdej sytuacji, bo nie zawiodę :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24326

Gość
Gość
Czajs, mylisz się , nie chodzi mi o skłócenie Waszych miast , ale o fair play...

Wprawdzie Nowe Juarez nie wypowiadało fejków ale TIVERSi wywołali bitwę w Wigilijny poranek po czym przekazali zdobyty fort Nowemu Juarez :) Zresztą ktoś z NJ już w trakcie bitwy na czacie hrabstwa zapowiedział,że tak się stanie ;) Więc to raczej na jedno wychodzi ( a TIVERSI byli tylko zasłoną dymną, żeby się nikt nie czepiał :mel: )
A żeby odświeżyć Ci pamięć: z tego co pamiętam to powiedziałeś te słowa 18 grudnia w pokoju Spikerii należącym do ZMZ-u... Byłem przy tym obecny na czacie bo sam wywołałem ten temat :)

Fakt użyłem małego skrótu myślowego ( i zwracam honor Nowemu Juarez , bo Twoja wypowiedź dotyczyła fortów ZMZ-u , temu chyba nie zaprzeczysz :gwizd: ) ale takie słowa padły z Twoich ust... ::):

Zresztą czajs znasz mnie nie od dziś ( kiedyś dość ściśle moje KB współpracowało z Twoim ALF-em i nie raz pomagało obstawiać Ci forty ::): ) i chyba zdążyłeś przekonać się się ,że ja raczej próbuję zapobiegać konfliktom niż je wywoływać... :I: I ,że można na mnie liczyć w każdej sytuacji, bo nie zawiodę :)

o ADT zapomniałeś?sprawdz ile fortów ADT muszi bronić?
Dawny wróg HSB próbuje sobie podporządkować całą arizone!ADT założyła Thinki Winki wraz z mp83 =ADT infected!od tego się zaczeło!
HSB się rozbadło więc ADT zadowolone,lecz nie!wiele koalicji nie lubi ADT np -UN- -P- Of i wiele innych.do sojuszu adt zapraszają nawet miasta które mają 500pkt!dostałeś kiedyś zapro do np. infected?Ty? osoba z 24lev(załóżmy).
więc powiem wam coś o thinki i mp MAJĄ MULTIKONTO!
na Arizonie i Black Food! pani Mr.Shmit Jene to thinki Winki!
Ciekawe czyblack food też sobie podporządkują!
Dziękuje,skończyłem
 

DeletedUser

Gość
Gość
o ADT zapomniałeś?sprawdz ile fortów ADT muszi bronić?
Dawny wróg HSB próbuje sobie podporządkować całą arizone!ADT założyła Thinki Winki wraz z mp83 =ADT infected!od tego się zaczeło!
HSB się rozbadło więc ADT zadowolone,lecz nie!wiele koalicji nie lubi ADT np -UN- -P- Of i wiele innych.do sojuszu adt zapraszają nawet miasta które mają 500pkt!dostałeś kiedyś zapro do np. infected?Ty? osoba z 24lev(załóżmy).
więc powiem wam coś o thinki i mp MAJĄ MULTIKONTO!
na Arizonie i Black Food! pani Mr.Shmit Jene to thinki Winki!
Ciekawe czyblack food też sobie podporządkują!
Dziękuje,skończyłem

No i co w związku z tym? ADT było, jest i będzie :) Nic na to nie poradzisz... Po prostu zmontowali dobra ekipę ludzi koksujących w HP podczas gdy pozostałe koalicje tego nie zrobiły...

A co do zaproszenia da ADT to nie miałbym z tym problemu bo już miałem propozycję dołączenia do nich ale nie skorzystałem z niej...
Co do multikonta , to chyba masz niesprawdzone informacje kolego.. MP83 i Thinki Winki to 2 różne osoby ( nie wnikam w to co ich łączy w realu) a to chyba nie jest zabronione... Na Blackfoot też każde z nich gra na osobnym koncie ... Zanim w przyszłości będziesz oskarżał kogoś o multikonto zbierz twarde dowody ... A co do Blackfoot to spokojna Twoja rozczochrana, tam mp nie odgrywa dominującej roli :)
P.S. Zwróć uwagę na interpunkcję i literówki :eek:kul: Bo spamowaniem na Forum nie nie wyrobisz swojej koalicji zbyt dobrej opini pif paf (notabene pierwszy raz o Was słyszę :mel:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
hahahahaa, rozbawiłeś mnie człowieku, ADT ma multikonta ? :D weź się ogarnij, po prostu nasz sojusz, był, jest i będzie najlepszy na Arizonie, a to, że jesteście słabsi, to nie nasza wina. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nigdy się tu chyba nie odzywałam :> ale pozwolę sobie tym razem :>
hokeista oskarżenie o multikonto jest poważnym oskarżeniem wiec jeśli nie posiadasz sprawdzonych i pewnych informacji to najlepiej ściśnij buzię i siedź cicho :>

pozdrawiam :>
 

DeletedUser

Gość
Gość
hahahahaa, rozbawiłeś mnie człowieku, ADT ma multikonta ? :D weź się ogarnij, po prostu nasz sojusz, był, jest i będzie najlepszy na Arizonie, a to, że jesteście słabsi, to nie nasza wina. ;)

ADT to jedno wielkie multikonto xDDDDDDDDDDddd
 

DeletedUser

Gość
Gość
ADT jest poprosu dobrym sojuszem, a zarzucanie im multikont jest poważnym oskarżeniem więc powinieneś mieć na to dowody.
 

DeletedUser

Gość
Gość
o ADT zapomniałeś?sprawdz ile fortów ADT muszi bronić?
Dawny wróg HSB próbuje sobie podporządkować całą arizone!ADT założyła Thinki Winki wraz z mp83 =ADT infected!od tego się zaczeło!
HSB się rozbadło więc ADT zadowolone,lecz nie!wiele koalicji nie lubi ADT np -UN- -P- Of i wiele innych.do sojuszu adt zapraszają nawet miasta które mają 500pkt!dostałeś kiedyś zapro do np. infected?Ty? osoba z 24lev(załóżmy).
więc powiem wam coś o thinki i mp MAJĄ MULTIKONTO!
na Arizonie i Black Food! pani Mr.Shmit Jene to thinki Winki!
Ciekawe czyblack food też sobie podporządkują!
Dziękuje,skończyłem

co ma hsb do adt? leżymy w 2 skrajnych miejscach a ja jakoś nie wiem czemu nigdy nie szanowałem zbytnio "potęgi" fortowej tej koalicji. więc co nam daje ich rozpad ( jeśli taki nastąpił)? :traper:
a to, kogo zapraszamy nie powinien cię interesować pif paf
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
o ADT zapomniałeś?sprawdz ile fortów ADT muszi bronić?
Dawny wróg HSB próbuje sobie podporządkować całą arizone!ADT założyła Thinki Winki wraz z mp83 =ADT infected!od tego się zaczeło!
HSB się rozbadło więc ADT zadowolone,lecz nie!wiele koalicji nie lubi ADT np -UN- -P- Of i wiele innych.do sojuszu adt zapraszają nawet miasta które mają 500pkt!dostałeś kiedyś zapro do np. infected?Ty? osoba z 24lev(załóżmy).
więc powiem wam coś o thinki i mp MAJĄ MULTIKONTO!
na Arizonie i Black Food! pani Mr.Shmit Jene to thinki Winki!
Ciekawe czyblack food też sobie podporządkują!
Dziękuje,skończyłem

Przyznaje Ci tytuł najlepszego pisarza bzdetów na TW::DD:
Nie przypominam sobie żadnej bitwy pomiędzy HSB, a ADT, no ale w końcu "To nasz dawny wróg". Co do przyjmowania do sojuszu miast mających małą liczbę punktów, to muszę Cię rozczarować, ale żadne należące do ADT i Nieustraszonych miasto nie ma poniżej 35000 pkt.
O jakimś sojuszu "-P-" pierwszy raz słyszę, ale sprawdziłem i faktycznie coś takiego istnieje::P:, a co do -OF-, to chyba mylą Ci się serwy::P:
Odnoszę wrażenie, że nie masz pojęcia o tym, jaka była sytuacja na Arizonie i wypisujesz pierdoły. Zajmij się grą i zastanów się następnym razem zanim kogoś oskarżysz.
 

DeletedUser24326

Gość
Gość
to w takim razie małe miasta podszywają się pod ADT!
mam dowody multikonta! patrz na screen:http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=42537
zagadka się rozwiązała.jestem znany na innych światach jako mp83.!czy to nie dowód?

ps wasz sojusz nazywa sie ADT czy ADT-?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
...Przeczytaj regulamin. Nic, tylko pogratulować. Nie spotkałem jeszcze takiego bystrzaka, od dziś jesteś moim "miszczem"::DD:. Co z tego, że ma 2 konta, jeśli gra nimi na dwóch zupełnie innych serwerach o_O?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hokeista padłem ze śmiechu.ADT jest dobre,ale nie najlepsze.
NA Arizonie liczy sie nadal USA-Rage i UN oraz kreskówki,któe stworzyły koalicję -B-,wiec naprawdę konkurencja na Arizonie jest sporo.

Mnie cieszy tylko jedne fakt,że te liczące się koalicje nie robią fejków.ADT co prawda dzisiaj miało dwa ataki na USA-Rage i parę na UN i B,ale na żaden nie poszli,nie wiem czemy,może MP przetłumaczył niektórym swoim ludziom,ze fejki nie mająsensu,nie wiem.Ale sytucja zaczyna wyglądać coraz lepiej.
Co do HSB,tej koalicji jak dla mnie nigdy nie było,w równej walce przegrają z każdą koalicjąwymienioną wyżej.Nieraz HSB zabierało forty USA-RAGE wtedy,gdy ta koalicja toczyła zaciętą walkę przykładowo z ADT.
WIęc HSB to ZERO!.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czasami poruszając się po mieście mam wrażenie że powinna istnieć instytucja prywatna "odstrzeliwująca" wszelkie ciemne masy ze społeczeństwa (chodzi mi tutaj nie o przestępców ale krótko mówiąc głupków itp.)

od czasu gdy hokeista wkroczył na forum uważam że taka prywatna instytucja i tutaj by sie przydała...

nóż w kieszeni i skalpować takich "typów"
 

DeletedUser23443

Gość
Gość
to w takim razie małe miasta podszywają się pod ADT!
mam dowody multikonta! patrz na screen:http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=42537
zagadka się rozwiązała.jestem znany na innych światach jako mp83.!czy to nie dowód?

ps wasz sojusz nazywa sie ADT czy ADT-?
Hokeisto jestem kobieta i może dlatego mam więcej cierpliwości - każdy kiedyś zaczynał.

1. Na każdym serwerze możesz mieć jedno konto o dowolnym nicku
2. Od aktualizacji 1.30 możesz sobie sprawdzić, które miasta należą do danej koalicji. Chcesz wiedzieć, które forty i miasta należą do ADT ? Znajdż w rankingu np mp83 kliknij na jego profil a tam znajdziesz odnośnik sojusz. Jak go wybierzesz wyświetli Ci się cała lista miast i fortów. Dodatkowo jak najedziesz myszka na dany fort/ miasto na mapce zaznaczy Ci się ten pkt na czerwono.
3. Zanim zaczniesz kogoś o coś oskarżać zweryfikuj swoje informacje.
4. Używanie znaków interpunkcyjnych nie boli a sprawia, że Twoja wypowiedź jest czytelniejsza.

Pozdrawiam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sahamet dobrze napisałaś. :)

Proszę aby jakiś admin, usunął tego ''hokeista00'' z forum, zbanował, albo cokolwiek. Ponieważ ten użytkownik przesadza co raz bardziej, wypisuje głupoty etc.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Sahamet dobrze napisałaś. :)

Proszę aby jakiś admin, usunął tego ''hokeista00'' z forum, zbanował, albo cokolwiek. Ponieważ ten użytkownik przesadza co raz bardziej, wypisuje głupoty etc.

Ani mi się waż hokeista dostarcza dużo rozrywki a to że jet troche wkurzający jest ceną za tą właśnie rozrywke:&: Będziemy bronić hokeisty:traper:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dużo rozrywki ? swoją głupotą chyba.. ;] a Ty pomyliłeś światy zdaje się. ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
Takiego talentu to nawet ja nie mam, wszyscy komentują tylko tego hokeistę :D


A pare postów wyżej ktoś napisał "adt wcale nie jest najlepsze, jest jeszcze USA-RAGE, ktoś tam, ktoś tam którzy tworzą koalicję -Be-. wiec jest zażarta konkurencja" no coś w tym stylu napisał, ale mnie chodzi o cytat "adt wcale nie jest najlepsze" to takie drobne pytanko, kto jest najlepszy? bo ja mam kompleks ważności, i muszę być w najlepszych miastach, i nie wiem gdzie iść z tego lamerskiego Infected...
 

DeletedUser

Gość
Gość
odpowiedź jest prosta... mi osobiście byłoby wstyd zapytać...

DO BAJKOWYCH! :I:
 
Do góry