Sytuacja na świecie Arizona

  • Rozpoczynający wątek Jabloński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser26595

Gość
Gość
Nic się ostatnio nie dzieje szczególnie ciekawego to nie ma o czym pisać. Arizona zapada w jakiś sen wiosenny czy cuś :D
 

DeletedUser26595

Gość
Gość
A nie wykluczone, nie wykluczone... ostatnio widziałam, że ktoś pod fortem płakał za Tobą i krzyczał coś w stylu "Don wracaj!",ale ciemno było to ciężko rozpoznać :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Siemka:) pomyślałem, że zajrzę na dyskusje Blackfoota i poczytam co tam się wyczynia jak del Campo zareklamował, że są niezłe jaja... Ale jak zwykle coś mi się pokićkało i wlazłem gdzie indziej. Spadłem z krzesła i dostałem kolki przez hokeistę:D Dowartościował mnie kolo... Przynajmniej umiem pisać w rodzimym języku, a to, że mi w tym roku nie udało się magisterki nabazgrać to pryszcz. Nie każdy musi mieć magistra;)

Podobno święta się zbliżają, bo event się zaczął. Co porabiacie w te święta?
 

DeletedUser

Gość
Gość
nieźle...
nowe niańki z ADT wspomogły swoje sierotki 95k hp na dzisiejszej bitwie

może serio zróbcie sobie już wspólną nazwę koalicji?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A Evile bez botów i skryptów (Edi1006 czy jak mu tam) już takie kozaczki nie sąhmpf
Może wogóle zmienicie nazwe z Evil na -BoT-?
 

DeletedUser4149

Gość
Gość
zastanawiałem się o co chodziło z tym banem ediego. Teraz już chyba wiem :)

Nie nasza wina że evili chyba nikt nie lubi :) A z LSA można fajnie powalczyć - zarówno po jednej stronie barykady, jak i po przeciwnych stronach :)

PS. "Niańki" z ADT? skąd akurat to określenie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie nasza wina że evili chyba nikt nie lubi :) A z LSA można fajnie powalczyć - zarówno po jednej stronie barykady, jak i po przeciwnych stronach :)

Zgadzam się z poprzednikiem ::DD: z ADT też się fajnie walczy pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
zawsze wiedziałem że mp to taka chorągiewka

każdy, powtarzam każdy doskonale pamięta jak to niejednokrotnie na spikerii mówiłes jakie to bajki są chamskie, jakie to prostaki siedzą w HSB - dzisiejszej części LSA (np Dalton)

widać jednak gdy Evil okazało się za silne trzeba było zmienić swoje stanowisko w tej sprawie żeby ratować to z ADT co zostało

a zostało chyba neiwiele... ostatnie czasy pokazują jaki to macie problem ze zbieraniem kompletu

zarówno Wy jaki LSA sami nie macie najmniejszych szans na komplet na dużym forcie


ale zawsze tak było i będzie że słabsi muszą sobie pomagać, a najsilniejsi zawsze są tymi złymi;]
 

DeletedUser4149

Gość
Gość
Evile najsilniejsze? To się uśmiałem :)

Fakt, ostatnio mamy kłopot z kompletami online. Wakacje, lato...
Na nasze bitwy przychodzi tylko kilku-kilkunastu graczy LSA. Decyzją miasta odpowiedzialnego za bitwę dostają - lub nie - czat. Ode mnie dostaną, może poza paroma osobami.
Nie mamy sojuszu z LSA ani nawet PoNu. Walczymy ze sobą, ale jeśli można stłuc evili to potrafimy współdziałać. Nie ma to nic wspólnego z siłą evili (te twoje urojenia, czajs... to już chyba 4ta koalicja w której jesteś na Arizonie - i czwarta "najsilniejsza")- jedynie z sympatią (a raczej antypatią).
Większość osób spośród tych, których nie tolerowałem, nie gra albo zbiera pomidory. Te które wpadają do nas na bitwy są sympatyczne :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie ... o mnie za mnie nic dodać, nic ująć.

Evill chyba nie zauważyło że ta pomoc wspólna jakoś tak sama sie zrobiła i nikt do nikogo nie pisze " ee przyjdźcie pomóc bo evill.... " jak na walkach ADT jest 15-20 z LSA to max .. i odwrotnie ... więc nie piszcie bzdur ze któraś z tych dwóch koalicji ma wielkie problemy .... u was teżkompletu czesto nie ma ... a że was nikt nie lubi to już nie nasza wina !
Są osoby których się nie lubi jak wszędzie .. ale Ja osobiście do 90 % ADT nie mam nic ... to że byli najsilniejszą koalicją kiedy byłem w HSB to jedno ale zawsze byli fair a z evill jakoś tak wyszło że od początku coś śmierdzi ....
Evill powiedzcie mi dlacego nikt nigdy nie bluzgał na ADT na ich Spiku/Tsie ? Dziwnym trafem padło na evill ... no doprawdy zastanawiające ......

Tak jak powiedziałem ADT to przeciwnik fortowy z którym można się pobawić ... A EVILL to WRÓG z którym się nawet nie opłaca gadać ... jak chcecie to wam dam przykłady jak próbowaliście nam forty przejmować pod przykrywką "współpracy" mam dalej te PW Czarnegotulipana !!!
Chcecie żeby to wszyscy zobaczyli ?! tylko słowo !
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ronnie pisz sobie co chcesz, potem podpisz to jak chcesz...
ja w taki sposób mogę CI przedstawić list od prezydenta czy kogo tam chcesz

lato, ładna pogoda... pewnie
u nas też frekwencja spadła

jednak ADT jest koalicją większą niż Evil i skoro nas stać na komplet to i Was powinno

mp83 napisał:
Na nasze bitwy przychodzi tylko kilku-kilkunastu graczy LSA.

może i kliku-kilkunastu, ale dlaczego nie wpuszczacie tych z 2-3k hp?
dobrze wiem że tacy też pod fort przychodzą i oni ^ nie dostają

za to tych z 10-13k bierzecie od ręki nawet kosztem zabawy swoich ludzi

Fort Evil Willa Damianka - przyszło ADT - dostali po pupie
więc musieliście przyjść razem:

skład ADT - 95k hp
skład ataku - 531k hp

daliście prawie 20% hp a mimo to niewiele zabrakło by obronić tego średniaka
i Wy uważacie że żadna z Waszych koalicji nie ma problemu?:)
 

DeletedUser26595

Gość
Gość
czajs co Ty wiesz o "zabijaniu" :D

Wypraszam sobie, że nie dajemy * dla osób z mniejszym hp. Nie siedzisz u nas na czatach (pomijając szpiegów), ani nie wiesz jakie działania podejmujemy więc z taką pewnością bym się nei wypowiadała :)

Zawsze dużo i ładnie mówiłeś, ale niewiele z tego wynikało :)

Płaczecie, że LSA czasem walczy z nami po jednej stronie, a my z nimi... cóż... czymś to spowodowane jest. I pierwszym argumentem wierz mi, że nei był brak aktywności w ADT.

Często przychodząc do Was na "neutralne" walki można było spotkać się z takim czy innym zachowaniem i zawsze wasza przesadna mania wielkości musi wyjść na wierzch... więc skoro mam możliwość "expić" na walkach gdzie dostanę * i w miarę dobre zachowanie na czatach to dlaczego mam tam nie iść i przy okazji nei zabrać własnego miasta? (tak powiedziałam expić ;p wy na to i tam macie własne definicje)

I wsio ryba mi kto tam gra, a gra wielu, którzy mnie nie cierpią ze szczerą wzajemnością i jakoś na jednej walce dajemy radę siedzieć razem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
dla mnie takiego wpuszczanie "przyjaciół" którzy jeszcze wczoraj pluli na siebie na czatach i forach na swoje bitwy jest niczym innym niż aktem rozpaczy i desperacji by ratować co się da

ani ADT ani LSA samemu nie radzą sobie z Evilami

żeby coś ugrać musicie chodzić na bitwy przeciwko nam razem albo atakować nasze forty osobno w czasie gdy mamy już ustaloną walkę z kim innym - tu nie przecze - to główna zagrywka LSA atakować nas gdy mamy już 2 bitwy z ADT
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pół Arizony nas nienawidzi - drugie pół to MY!::D:
 

DeletedUser4149

Gość
Gość
dla mnie takiego wpuszczanie "przyjaciół" którzy jeszcze wczoraj pluli na siebie na czatach i forach na swoje bitwy jest niczym innym niż aktem rozpaczy i desperacji by ratować co się da

ani ADT ani LSA samemu nie radzą sobie z Evilami

żeby coś ugrać musicie chodzić na bitwy przeciwko nam razem albo atakować nasze forty osobno w czasie gdy mamy już ustaloną walkę z kim innym - tu nie przecze - to główna zagrywka LSA atakować nas gdy mamy już 2 bitwy z ADT

Czajs, ty chyba z oczami coś masz. Może zauważyłeś, że weszła aktualka 1.31? Jeśli nie to się obudź. Jeśli tak, to zwróć uwagę o ile trudniej jest teraz atakować. Mówisz "Niemal udało się obronić"? No to znaczy że słabo się postaraliście... jakby "niemal udało się zdobyć" to by było coś. Obecnie atak ma o wiele ciężej. Evil od aktualki nie zdobyło w uczciwej walce przeciw ADT ani jednego dużego fortu. ADT zdobyło bodajże 4 duże (Viva Carranza 1 czerwca, Viva Zapata 28 maja - bez kompletu na ataku, ADT Złote i bez złota 27 maja, ADT Uzdrowisko 26 maja, i ADT DV 30 maja, - tu bitwa była słaba bo obrona sie nie stawiła). Na dwóch z tych bitew było istotne wsparcie z LSA, na jednej było dwóch lub trzech graczy, na czwartej - nie pamiętam, na piątej - ADT DV - nie było obrony więc wsparcie nieistotne.

W tym czasie evile przegrały ataki na Viva Huerta (4 czerwca i 28 maja)).

Powyższe dotyczy tylko dużych fortów, małe i średnie jak ktoś chce niech zrobi podsumowanie.
Jak dokładniej spojrzałem, to na mój rzut oka od aktualki EVIL NIE WYGRAŁO ŻADNEGO ATAKU NA FORTY ADT!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ech mp...
mieszać to Ty potrafisz

ja cały czas, ale to cały czas mówię o atakach ADT czy LSA
natomiast Ty zaczynasz mówić o Waszych obronach

zrozumiałe że chcesz odwrócić uwagę od oczywistej sprawy jaką poruszyłem i jak zwykle odwracasz kota ogonem

oczywiste jest też dla mnie że łatwiej Wam zebrać komplet na obronę niż na atak

my musimy radzić sobie sami i z obroną i z atakami


co do Waszych zwycięstw:
praktycznie zawsze jesteśmy po kliku bitwach, mamy więc mniejsze hp
a u Was zawsze jest LSA w ataku


tak więc przemyśl jeszcze raz temat dyskusji, rozważ dokładnie kilka razy
i jeżeli poczujesz wielką potrzebe wyraź skruchę i obiecaj nie spamować więcej nie na temat

tyle z mojej strony:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
tak więc przemyśl jeszcze raz temat dyskusji, rozważ dokładnie kilka razy
i jeżeli poczujesz wielką potrzebe wyraź skruchę i obiecaj nie spamować więcej nie na temat

tyle z mojej strony:)

Przesuń suwaczkiem do góry i zobacz kto pierwszy zaczął spam jeśli nie wy Evile!hmpf
 

DeletedUser4149

Gość
Gość
ech mp...
mieszać to Ty potrafisz

ja cały czas, ale to cały czas mówię o atakach ADT czy LSA
natomiast Ty zaczynasz mówić o Waszych obronach

zrozumiałe że chcesz odwrócić uwagę od oczywistej sprawy jaką poruszyłem i jak zwykle odwracasz kota ogonem

oczywiste jest też dla mnie że łatwiej Wam zebrać komplet na obronę niż na atak

my musimy radzić sobie sami i z obroną i z atakami


co do Waszych zwycięstw:
praktycznie zawsze jesteśmy po kliku bitwach, mamy więc mniejsze hp
a u Was zawsze jest LSA w ataku


tak więc przemyśl jeszcze raz temat dyskusji, rozważ dokładnie kilka razy
i jeżeli poczujesz wielką potrzebe wyraź skruchę i obiecaj nie spamować więcej nie na temat

tyle z mojej strony:)

My też praktycznie zawsze jesteśmy po kilku bitwach.
i wcale nie zawsze są ludzie z LSA.

Zresztą czajsiku zapomniałeś, że pomaga wam koalicja -R-... o mniejszych nie wspominam :) Takie licytowanie się jest bez sensu. Fakty jakie są każdy widzi. Evil nie wygrał żadnego ataku na ADT, a obrony przy ataku ADT wygrywa sporadycznie - zazwyczaj wtedy, kiedy nasi ludzie nie mają czasu by być na bitwie.

AAA i jedno. Ja nie bronię LSA. Ale ostatnio to evile atakowały forty LSA w czasie, kiedy mieli bitwy przeciw nam... więc nie zarzucaj LSA tego, co sam robisz...

czajs, to już trzecia czy czwarta koalicja na samej Arizonie (o innych światach nie wspominam, bo nie wiem na ile istotne role tam odgrywałeś), której próbujesz przewodzić czy też którą dowodzisz... może zostaw to innym - żebyś nie rozwalił kolejnej koalicji? I nie spamuj więcej.
 
Do góry