Sytuacja na świecie Arizona

  • Rozpoczynający wątek Jabloński
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser28235

Gość
Gość
To ja przerwę tę ciszę. :) Nigdy nie grałem tutaj aktywnie, jednak pewien gracz, który tutaj podobno gra aktywnie próbował wyłudzić 1 mln od gracza Ckris. Myślę, że warto wiedzieć z kim się ma do czynienia. Nie będę tutaj tego dokładnie tłumaczył, proponuję zajrzeć wszystkim zainteresowanym na forum Iroquois do topicu "Sytuacja na świecie Iroquois", strona 42 i nie robić więcej interesów z tym graczem. A ich założycielom proponuje wyrzucić tego gracza, po co ktoś taki ma psuć Wam opinię?

http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=52940&page=42

[potem zjechać na przedostatni post i kolejne]

Dziękuję za uwagę!
 

DeletedUser29720

Gość
Gość
To ja przerwę tę ciszę. :) Nigdy nie grałem tutaj aktywnie, jednak pewien gracz, który tutaj podobno gra aktywnie próbował wyłudzić 1 mln od gracza Ckris. Myślę, że warto wiedzieć z kim się ma do czynienia. Nie będę tutaj tego dokładnie tłumaczył, proponuję zajrzeć wszystkim zainteresowanym na forum Iroquois do topicu "Sytuacja na świecie Iroquois", strona 42 i nie robić więcej interesów z tym graczem. A ich założycielom proponuje wyrzucić tego gracza, po co ktoś taki ma psuć Wam opinię?

http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=52940&page=42

[potem zjechać na przedostatni post i kolejne]

Dziękuję za uwagę!


spokojnie klaver...
powoli
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
ckris to niejaki jonakdamian... wszystko jest o nim w pewnych profilach na arizonie... kto wie ten wie wystarczy po opisach poszukać.
 

DeletedUser30468

Gość
Gość
To ja przerwę tę ciszę. :) Nigdy nie grałem tutaj aktywnie, jednak pewien gracz, który tutaj podobno gra aktywnie próbował wyłudzić 1 mln od gracza Ckris. Myślę, że warto wiedzieć z kim się ma do czynienia. Nie będę tutaj tego dokładnie tłumaczył, proponuję zajrzeć wszystkim zainteresowanym na forum Iroquois do topicu "Sytuacja na świecie Iroquois", strona 42 i nie robić więcej interesów z tym graczem. A ich założycielom proponuje wyrzucić tego gracza, po co ktoś taki ma psuć Wam opinię?

http://forum.the-west.pl/showthread.php?t=52940&page=42

[potem zjechać na przedostatni post i kolejne]

Dziękuję za uwagę!


Klaverku już są dwa jasne dowody że CKRIS podrobił screena, więc komuś tu sie chyba należą przeprosiny :)
żeby nie cytować całego "po co ktoś taki ma psuć Wam opinię" przypadkiem możesz popsuć opinię Jemu za zbyt pochopne ocenianie
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
Dynarku słodkości puci puci, już wiem. Komoran wprowadza zamieszanie. :D Przepraszam kulczyk. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Witam, tu jak widać mrowczyk17, nie wiem czy ktoś jeszcze pamięta kogoś takiego, istnieje jeszcze na tym świecie koalicja ALF założona między innymi przeze mnie? Czy gra jeszcze ktoś ze starej ekipy? :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
W tym roku jeszcze nikt tu nic nie pisał. o_O
Postanowiłem dziś powrócić na The-West i zadomowić się na starej dobrej Arizonie. Widzę, że układ sił podobny co niegdyś.
Arizonastanna01-07-2014.jpg

Cztery koalicje mające forty, z czego trzy tak naprawdę liczą się na świecie. Czy się mylę? CNWwDłonie często się jeszcze bije? Aktywni ludzie tam grają? Z tego co widzę, to jedynie co tydzień organizują jedną bitwę.

Tak czy siak liczę, że jeszcze tutaj wszyscy długo zabawią, a ja sam trochę z Wami postrzelam się na fortach. :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolego, jak nie ogarniasz sytuacji na Arizonie to nie pisz głupot ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
W sumie niepotrzebnie wyciągnąłem wnioski po praktycznie samej mapce. Teraz już mogę cokolwiek stwierdzić - widzę, że Nowy System nie jest lubiany. :D Widzę jednak, że samemu jako tako sobie radzą na dwie koalicje.

Btw. - nikt nie chce wziąć fortów od CNW_w_Dłonie? W sumie to darmówki według mnie, a dwa forty drogą nie chodzą...
 
Jak wprowadza profity za posiadanie fortów to wtedy można będzie się o nie pokusić.
Ja mam wrażenie że ludzie już są zmęczeni fortami. To zmęczenie widać na każdym serwerze...
 

DeletedUser

Gość
Gość
W czym Ty widzisz to zmęczenie niby? W małej ilości postów tutaj? W małej liczbie bitew? Sorki, The-West to kilka światów, a nie tak znowu dużo ludzi gra w tę grę. Ja żadnego zmęczenia nie widzę - kto chce i to lubi, to chodzi normalnie i regularnie na forty. W dodatku trzeba pamiętać, że forty to dodatek do gry, a nie podstawa, że tak to dziwnie zinterpretuję. Jest wiele fajnych rzeczy do robienia na Weście. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ładnie się sytuacja zmieniła przez te cztery dni...
Warbinatorzy stracili dwa forty na rzecz Nowego Systemu, Feniks jeden...

Czekam także na kogoś, kto dłużej gra na tym świecie i odpowie mi na pytanie, co się dzieje z koalicją C_N_W_w_D_łonie i czemu dalej mają dwa forty - dla mnie albo powinni zrobić fuzję z innym sojuszem, bo sami i tak nic nie osiągną albo iść na całość i napsuć trochę krwi Nowemu Systemowi, bo mają tych fortów koło siebie trochę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kolego, napisz od jak dawna grasz na Arizonie, bo piszesz takie bzdury aż w oczy szczypie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Niedaleko po starcie tego serwera(ze trzy lata już będzie czy jeszcze nie?) zalogowałem się po raz pierwszy. Tylko wtedy w ogóle inaczej było niż teraz.
A jak mówię ostatnio powróciłem.

I nie pisz po raz setny, że nie ogarniam, tylko samemu wytłumacz co się tu dzieje. ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie da się tego wyjaśnić. Za dużo czasu upłynęło od twojej nieobecności. I komu by się chciało.
 
Do góry