Sytuacja na świecie Dakota

  • Rozpoczynający wątek Mateusz251296
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser27311

Gość
Gość
To może odświeżenie zrobimy w temacie :D?
Jak oceniacie sytuację na dako - nie tylko fortową, ale także i pod normalną grę?
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
To może odświeżenie zrobimy w temacie :D?
Jak oceniacie sytuację na dako - nie tylko fortową, ale także i pod normalną grę?



Rynek żyje jak ameba, coś na nim jest, wielu rzeczy brakuje. Na saloonie tylko "WTS" "WTT" na inne światy, pojedynki to niestety PAY2WIN, a forty czasami śmigają- o dziwo :I:
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
A właśnie da się z Dakoty wymienić kasę na inny świat bo próbuję już jakiś czas i zero chętnych?
 
Nic się nie zmienia na dako :d zyber jak nie potrafil przegrywac tak nie potrafi (chyba urodzony zwycięzca ::DD:)
Poza produktami na targu praktycznie nic nie ma ;x

Kanuto nie wiem czy dobrze sie rozumiemy, ale jak chesz dac kase na dakocie w zamian za kase na jakims innym swiecie to mozesz sie odezwac do mnie, tak jak i reszta zainteresowanych to nakrecimy jakiegos dila pod warunkiem mojej dyspozycji finansowej na wybranym przez Ciebie świecie :mel:
 
KANUTO ostatnio widziałam, że viksonZ ogłaszał się, że chce kasę na Dakocie chyba za Jice lub Huron. Ale napisz do niego priv i się dopytaj : )
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
A właśnie da się z Dakoty wymienić kasę na inny świat bo próbuję już jakiś czas i zero chętnych?

Na wymianę na Dakotę (biorę dako, płacę gdzieś indziej) to nawet ja jestem zainteresowany :D

Poza produktami na targu praktycznie nic nie ma ;x

Jestem ciekaw kiedy i tych produktów nie będzie. Btw, ostatnio jak szukałem rzeczy pod rzemiosło, czy to produktów czy przedmiotów to niestety ale coś nas targ nie chciał mi nic zaoferować :oops:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na wymianę na Dakotę (biorę dako, płacę gdzieś indziej) to nawet ja jestem zainteresowany :D



Jestem ciekaw kiedy i tych produktów nie będzie. Btw, ostatnio jak szukałem rzeczy pod rzemiosło, czy to produktów czy przedmiotów to niestety ale coś nas targ nie chciał mi nic zaoferować :oops:

ty to lepiej wysyłaj precle.....::D:::D:::D:
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Jest ale tylko dla elitarnych graczy, rozchodzi się poczta zaufaną.

Chciałbym aby taka opcja na stałe zawitała do gry, ale wiadomo że z pewnych względów tak się nie stanie...

Ps. Pieniążki wymieniłeś już?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
A gdzie tam kasa nadal wisi. Ciężka sprawa ta Dakota.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
1:1?
Jak tak to nie ma co się dziwić że słabo z wymianami. Ostatnio to nawet 1:2 już się pojawiają o_O

Ja chce na BF i mam do tego jeszcze dopłacać ? Dakota jest w gorszej sytuacji co widac po targu więc 1:1 to okazja jest.
 

DeletedUser27499

Gość
Gość
Ostatnio prawie każdego dnia bitwa, dziś aż dwie bitwy.
Renesans? :meks:
 
Ja tam lubię Dakotę - specyficzny świat - Dwa sojusze fortowe prezentujące odmienne podejście do tematyki fortów :)

Dream Team - Monarchia w krzywym zwierciadle
R-P-V-R - Demokracja + Ardenizm = złoty środek :)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Hahahah,
Wyznawcy Ardeizmu pewnie nie tylko na Dakocie się znajdą.

Tak btw, to bardzo chętnie zakupię już dłuuugo poszukiwany przepis dla znachora na Duchową Muzykę i Włókno lnu - gdyby ktoś coś to walić śmiało, budżet spory.
 
Temat odnośnie aktualnej sytuacji na Dakocie,dawno nie był ruszany z racji,że jestem jedną z bardziej aktywnych osób pozwolę sobie coś w tym temacie napisać.Odniosę się do emigracji z Klondike oraz ogólnego opisu.Dakota jest to nie oszukujmy się martwy serwer.Mimo to mamy parędziesiąt aktywnych graczy (niestety nie fortowo). Jeśli ktoś potrzebuje czegoś z rzemiosła od kucharza łatwo to znajdzie (zawsze służę pomocą),znachorów jest paru więc nie ma problemu,kowali jak to na starych serwerach bywa-jest multum,rymarkę mamy również ochoczą do pomocy :D (Pozdrawiam Cię :D ).Co do pvp nie mam punktu odniesienia gdyż sam jestem laikiem.Jeśli chodzi o forty do Arizony nie mamy podjazdu,ale za to na tle takiego Muscotah czy Luizjany nie wypadamy źle. Fortowo rywalizują ze sobą dwa sojusze R-PV-R oraz Reaktywacja. Pierwsza strona poszukuje głównie osób z dużym hp,druga natomiast przyjmie chętnie graczy pod dowodzenie. Dwa główne fortowe plusy Dakoty : brak jakiegokolwiek gracza z setem oficera (był jeden gracz z samymi broniami,lecz znikł),jeden gracz z zestawem letnich duchów (który nawet nie chodzi na forty :) ). Służymy pomocą każdemu nowemu graczowi,zachęcamy starych graczy do ożywania swoich postaci, oraz imigracji na Dakotę. Pozdrawiam, mam nadzieję że do zobaczenia ~nudziaż
 
Temat odnośnie aktualnej sytuacji na Dakocie,dawno nie był ruszany z racji,że jestem jedną z bardziej aktywnych osób pozwolę sobie coś w tym temacie napisać.Odniosę się do emigracji z Klondike oraz ogólnego opisu.Dakota jest to nie oszukujmy się martwy serwer.Mimo to mamy parędziesiąt aktywnych graczy (niestety nie fortowo). Jeśli ktoś potrzebuje czegoś z rzemiosła od kucharza łatwo to znajdzie (zawsze służę pomocą),znachorów jest paru więc nie ma problemu,kowali jak to na starych serwerach bywa-jest multum,rymarkę mamy również ochoczą do pomocy :D (Pozdrawiam Cię :D ).Co do pvp nie mam punktu odniesienia gdyż sam jestem laikiem.Jeśli chodzi o forty do Arizony nie mamy podjazdu,ale za to na tle takiego Muscotah czy Luizjany nie wypadamy źle. Fortowo rywalizują ze sobą dwa sojusze R-PV-R oraz Reaktywacja. Pierwsza strona poszukuje głównie osób z dużym hp,druga natomiast przyjmie chętnie graczy pod dowodzenie. Dwa główne fortowe plusy Dakoty : brak jakiegokolwiek gracza z setem oficera (był jeden gracz z samymi broniami,lecz znikł),jeden gracz z zestawem letnich duchów (który nawet nie chodzi na forty :) ). Służymy pomocą każdemu nowemu graczowi,zachęcamy starych graczy do ożywania swoich postaci, oraz imigracji na Dakotę. Pozdrawiam, mam nadzieję że do zobaczenia ~nudziaż

Jak najbardziej zgodzę się z nudziażem , sojusze oba doskonale się dogadują, jedna bitwa wieczorna codziennie w godzinach 20-21(oprócz niedzieli) , brak jakichkolwiek faków (chyba że patryk rawa się odpali). Nie masz stroju fortowego? Znajdzie się , pomożemy. Serdecznie zapraszam do nas starych wyjadaczy, osoby z klona i nowe osoby :) Do zobaczenia!


Przemek
 
Dakota to niby pustynia ale gdy czegoś potrzeba zawsze znajdą się ludzie gotowi pomóc
Czy to z rzemiosłem czy w innych kwestiach. Mamy nawet Panią Szeryf :)
 
Do góry