Sytuacja na świecie Huron

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2758

Gość
Gość
Ale tak jak wspomniałem fasolki nie mają składu aby same obstawic duże i średnie forty ale to też wam nie pasuje a jak już obstawiją z pomocą to wam jeszcze gorzej zastanówcie się i powiedzcie czy wy poprostu nie macie co do roboty czy tylko uwzieliście się na ERKI i Fasolki bo z tego co widze to czego te dwa sojusze nie zrobią to zawsze wam źle

My się uwzięliśmy??????? A KTO ZACZĄŁ WCZEŚNIEJ MÓWIĆ O FORTOWYCH IMPOTENTACH???? I to my się uwzięliśmy...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Liczyłem że ktoś odpowie na cały post ale z tego co wdze kolejna osoba z wybiórczą spostrzegawczością :) i tak wy się uwźeliście bo póki co widzę cały czas ataki na fasolki i erki :) jeżeli to erki i fasole zaczeły ów prowokacje to po co jej się poddawac ??

Jak by ktoś powiedział po co zniżac się do poziomu fasolek i erek ??

No ale jak widac jest sens tylko teraz powiedz mi jaki ??

Pokazac że to właśnie te dwa sojusze są tak zwanymi "impotentami fortowymi"?? owszem fasolki napewno nie wiem jak erki się do tego odnoszą i nie będę się za nich wypowiadał bo to raczej w mojej gestii nie leży :)

Więc zamiast kontynuowac te przekomarzanki słowne nie lepiej odpuścic ?? i pokazac w grze kto tak naprawde jest owym "impotentem" ?? takie działania dają więcej niż "peplanie" na forum :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kłótnie kłótnie :p


Radzę uważać na gracza "wzor" - oszukuje ludzi na pieniążki :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś napisze, że nie na temat może ale...wg mnie sprawę warto nagłośnić.

Jest taki gracz wzor na naszym TW...pewnie niektórzy go znają z Czejena albo innych światów..tu na Huronie słynie z megalomanii i nazywania sektorów od swojego nicku jaki to on jest SUPER... podobno to super uczciwy, wrażliwy gracz...zrobię więc ryskę na tym "krysztale"...

Właśnie przewalił na 60k pewnego gracza z Czejena. Zaproponował wymianę kasy Huron<>Czejen... kaskę mu przelano (jak nie ufać tak znanemu graczowi?) a 2 minuty później miał przelać on kasę...i do dzisiaj cisza...na PW nie odpowiada cwaniaczek...czyta i udaje, że nie ma sprawy...
Screen do wglądu jak ktoś chce...
 

DeletedUser29086

Gość
Gość
Gracz Wzor

Konkretnie chodzi o mnie.
To mnie oszukał gracz o nicku wzor i mam nadzieje, ze chociaz z waszej strony - uczciwych graczy - dostanie nauczke.
Pozdrawiam,
Vobak.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Sprawę tego gracza rozstrzygali nawet na forum koalicji D303, ale po nagonce na tego gracza on sam zabrał głos. Wykorzystywał pozycję założyciela miasta w czasie bitew fortowych.
Nasmarował żenujący i pełny fałszywej pokory tekst i wszyscy mu uwierzyli. Nic mu nie zrobili, a koleś dalej robił to co robił do tej pory.

Dziwi mnie strasznie fakt, że ktoś lubi takich ludzi, ale to nie moja sprawa prawdę mówiąc.

Piszcie sobie co chcecie, ale i tak nic mu nie zrobicie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miałem okazję czytać kilka razy jego "radosną twórczość" z PW do dyplomatów innych miast/sojuszy bo nie ciągnie mnie do wspólnej gry z nim. I generalnie jak nie umie sensownie pisać tak i w grze widzę "fauluje" po chamsku...
Czy mu coś zrobimy? Nie wiem i nie wnikam....niech się cieszy że kogoś przewalił na 60k jak mu to radochę sprawia. Ważne by inni gracze wiedzieli, że ten gracz to krętacz i by ta łatka do niego przylgnęła. Może kogoś dzięki temu uratujemy i nie przewali nikogo więcej. A na dźwięk nicku "wzor" będą jednoznaczne skojarzenia...
 

DeletedUser8207

Gość
Gość
Proszę mi tu nie używać ogromniastej czcionki, ani broń Boże czerwonego koloru(zarezerwowany dla administracji). Druga sprawa, to The West jest grą o Dzikim Zachodzie, a wszelkie oszustwa, przekręty były tam na porządku dziennym i Regulamin Gry nie karze w żaden sposób takich graczy. Proszę nie tworzyć żadnej listy oszustów na Forum Gry, bo administracja nie będzie(bo nie jest w stanie) dociekać i rozstrzygać sporów o to, czy ktoś kogoś oskarżył słusznie o oszustwo, czy też nie. Jeżeli bardzo chcecie przed kimś ostrzec "swoich" macie od tego forum swojego miasta tudzież PW. Od tej pory każdy taki post będę kasowała, a ci, którzy nagminnie będą powyższe zalecenie łamać, dostaną warna.pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
Irytuje mnie postawa AoW gdy zobaczyli że fasole nam wyzwały fort, biegusiem wyzwali nam małego rozbudowanego, według mnie zachowanie nie na miejscu ;]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Druga sprawa, to The West jest grą o Dzikim Zachodzie, a wszelkie oszustwa, przekręty były tam na porządku dziennym i
Idąc tym tokiem rozumowania wszelkie chwyty w TW powinny być dozwolone. Wszelkie wałki legalne, wszelkie przekręty jak najbardziej popierane i akceptowalne w imię zasady DZIKIEGO ZACHODU. Więc nielogiczne jest ustanawianie jakiegoś regulaminu bo jest to tylko zaprzeczanie tym zasadom.


Proszę nie tworzyć żadnej listy oszustów na Forum Gry, bo administracja nie będzie(bo nie jest w stanie) dociekać i rozstrzygać sporów o to, czy ktoś kogoś oskarżył słusznie o oszustwo, czy też nie. Jeżeli bardzo chcecie przed kimś ostrzec "swoich" macie od tego forum swojego miasta tudzież PW.
Nie chodzi o tworzenie listy. Chodzi o jasną informację:" Ten Cię może przekręcić, uważaj na niego.". Czy ktoś z tego skorzysta czy nie to jego sprawa. A aby nie była to samowolka i rzucanie błotem w kogo popadnie warto mieć dowody w postaci screenów.
A dlaczego tu ta informacja? Bo wspomniany przeze mnie akurat gracz znany jest z wielu światów. Kreował się na uczciwego itd itd.... warto wiedzieć, ze nawet Ci znani kręcą wałki ostro.
A dziki Zachód nie opierał się na wszelki łamaniu zasad jednak. Jakieś zasady tam jednak obowiązywały;) Wcześniej czy później Ci źli byli napiętnowani i łatka do nich przylegała;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
A ja też nie widzę takiego punktu w regulaminie, by post ostrzegający o takim graczu był nieodpowiedni:p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Irytuje mnie postawa AoW gdy zobaczyli że fasole nam wyzwały fort, biegusiem wyzwali nam małego rozbudowanego, według mnie zachowanie nie na miejscu ;]

przypadek, niestety, ale jak widzisz, dzisiaj na świecie jest wielki bałagan. każda (prawie) koalicja ma kilka bitew w (prawie) tym samym czasie.
 

DeletedUser8207

Gość
Gość
Dziękuję Panu Jarecky'emu za wyrwanie zdania z kontekstu. Nie będę dyskutowała na temat tego co Regulamin Gry zawiera, a czego nie. Jest taki, jaki jest i nie nam decydować o tym jaki będzie. Pan być może miał screena na swoje zarzuty wobec gracza Wzor, ale zaraz zjawi się dziesiatka osób, która żadnych dowodów nie ma, a bałagan i zbędne złe emocje, które przy tym rozgardiaszu powstaną są nikomu niepotrzebne, dlatego staramy się, my moderatorzy, takie sytuacje ucinać.
Fragment Regulaminu Forum:"(...)Środki karne

§13. Moderatorzy mogą wystawić Użytkownikowi ostrzeżenie za brak poszanowania dla regulaminu forum, regulaminów poszczególnych działów oraz za:
brak poszanowania dla tzw. netykiety
lekceważenie lub niestosowanie się do uwag i sugestii moderatorów i administratorów
nagminne okazywanie innym Użytkownikom pogardy, braku szacunku
wyjątkową niedbałość o język, zwłaszcza poprzez nagminne łamanie zasad ortografii
wszelkie inne działania, które w ocenie moderatora utrudniają innym korzystanie z forum(...)".

Żadnej listy "graczy-oszustów" nie będzie na forum, tak jak napisałam poprzednio.
EOT
 

DeletedUser

Gość
Gość
boże ogarnijcie się wałki były i będą i możecie płakac i biegac z konta w kąt albo zamiast tego powiedziec sobie no ok trudno wywalił mnie na ileś tam $$ albo za miast wymieniac się pełnymi sumami może czasem warto zrobic w ten sposób troche ty troche jak i tak do pełnej sumy ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Drogi moderatorze... zdanie wyrwane z kontekstu? Dyskutowałbym ale nie o to chodzi.
Tworzenie listy oszustów? Nie zamierzam takowej tworzyć i sam byłbym przeciwny gdyby takową ktoś tworzył. Jak już niektórzy wspomnieli można by wrzucić na nią dowolnego gracza bez dowodów itd... zrobiłby się syf i bałagan. Masę graczy by pomówiono bezpodstawnie... więc jak pisałem "liście" jestem przeciwny.

Umieszczenie informacji o wymienionym graczu nie odbyło się w celu wywarcia presji na supporcie by go ukarał za wałek. Doskonale wiem/wiemy, że nie zajmujecie się tymi sprawami z powodów technicznych czy innych. I Ja to przyjmuję do wiadomości chociaż raczej nie akceptuję.
Umieszczenie informacji o tym graczu było ostrzeżeniem jedynie dla innych graczy. Jeśli support nie ma chęci lub możliwości, by takie sprawy rozwiązywać to MY gracze mamy prawo jakoś się bronić sami z siebie. Chyba, że support a zatem i Ty, uważacie że mamy być potulnymi barankami. Jeśli ktoś zasadzi jakiemuś graczowi kopa oszukując go, to umilnie należy mu wystawić drugi półdupek i poprosić drugiego kopa czyt. wałek.

Generalizując... support napisał kilkukrotnie, że nie będzie takich spraw rozwiązywał i nic tego nie zmieni. Niemniej Gracze mają prawo się jakoś bronić przed oszustami. Chyba, że do reszty chcecie zohydzić nam tą grę.

I na sam koniec... (to kieruję zarówno do moderatora szanownego jak i grubegodziada). Tak wiem, że można wymieniać się małymi kwotami. Ja bym tak zrobił i masa innych graczy też. W tym jednak przypadku bardziej chodziło o napiętnowanie tego gracza który został wymieniony z nicku. Wiemy że codziennie wałki robi setka różnych "zdzisiów, heniów, mocarzy..." itd co by w nicku nie mieli wpisane. Są to jednak najczęściej "bezimienni" gracze zwykle nie kojarzeni na TW. W tym jednak przypadku gracz jest znany i rozpoznawany większej liczbie użytkowników TW z rożnych światów. Jeśli do tej pory się kreował na uczciwego gracza, który coś tam na danym świecie TW tworzy itd itd... to skoro robi taki wałek warto by inni wiedzieli jaki jest naprawdę. Doskonale wiemy, że na każdym świecie TW jest jakaś grupa graczy rozpoznawlnych, skupiająca wokół siebie innych graczy, tworząca sojusze itd... wypadałoby by tworzyli jakiś standard w tej grze. Wzor "swój standard" pokazał... i tylko o to nam chodzi w opisie sprawy na forum by uczulić na owego gracza.

Myślę, że wyjaśniliśmy sobie pewne sprawy i stanowiska każdej ze stron gry TW, jak też doprecyzowaliśmy o co chodzi w całej sytuacji.
Pozdrawiam i miłej gry życzę z jak najmniejszą liczbą wałków.::)):
 

DeletedUser

Gość
Gość
huhuhuhuhuhu a co tu tak ucichło ?? na huronie wciąż się coś dzieje a tu cisza ?? nie no nie wierze czyżby każdy już dał sobie spokój z konstruktywnymi zaczepkami oraz wyrywaniami zdań z kontekstu ?? :p
 

DeletedUser22390

Gość
Gość
Gruby a po co tu coś pisać :)
Bez tego można się uśmiać na huronie:):)
Ktoś nam groził a tu nagle tego kogoś na huronie już niema (myślałem że dużej jeszcze będą na szczycie) znikło wszystko co zapowiadało się wielką potęgą nagle coś się chyba skomplikowało za mocno:):)
 
Do góry