Sytuacja na świecie Huron

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
że Rki na szczycie ?
dobre to, serio :D to było pewne, że się rozpadną, prędzej czy później. niestety kolejny sojusz upadł, jeden przeciwnik mniej.
 

DeletedUser2758

Gość
Gość
10 stron temu eRki były potęgą, przynajmniej tak myśleli :nie: A kilka dni temu Armadillo opuściło tonący okręt "BRYGADA". Mam tylko pytanie; ile dni istniały eRki?
 

DeletedUser

Gość
Gość
pamiętam, jak smerfna wiocha do nich doszła, ale kiedy powstały to nie mam pojęcia. szybko przyszli i szybko upadli :D
 

DeletedUser17869

Gość
Gość
Podobnie jak wcześniej padło AoW którzy nigdy nie mieli jaj żeby próbować samodzielnie grać.
 

DeletedUser2758

Gość
Gość
Podobnie jak wcześniej padło AoW którzy nigdy nie mieli jaj żeby próbować samodzielnie grać.

Jak byś obserwował na bieżąco to byś widział, że AoW grało samodzielnie na maluchach i średniakach, tylko na dużych się łączyliśmy. Zresztą tak jak wy, eRki na dużych wpuszczało fasolki, to my wpuszczaliśmy MEiR (i na odwrót). Była przyczyna, to był i skutek.

A wracając do tego co napisałeś, AoW nie miało takich 'ambicji' jak eRki. Wiadomo każdy chcę rządzić, ale to wy chcieliście zaprowadzić hegemonię w kilka tygodni! A my graliśmy po prostu ::):
 

DeletedUser17869

Gość
Gość
"Grać po prostu" wpuszczając na swoje - nawet małe forty - każdego niezależnie od sojuszu (niedaleka przeszłość. Po zjedzeniu AoW przez impotentów. D303 i impotenci chodzili lub jeszcze chodzą na bitki tych drugich jak do najlepszego sojusznika). Człowieku nie obrażaj takimi wyssanymi z palca bzdurami inteligencji czytających. Żaden z obu sojów sam w sobie nie miał wystarczających jaj żeby samodzielnie grać. Już nie wspominając o tym że to sporo osób zniechęciło do hurona i to w każdym sojuszu. A jeszcze jest ten niezrozumiały i dziwny fetysz do zajmowania wszystkich dużych fortów na mapce(wiele przez flagę!). Znane są takie przypadki z wcześniejszych światów. Ogólnie wiadomo jak to się w efekcie kończy. No ale kto się cepem urodził...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ahhhh i znów się zaczyna hehehe xD jak mi tego brakowało człowiek poczyta i "morda" mu sie cieszy xD
 

DeletedUser2758

Gość
Gość
"Grać po prostu" wpuszczając na swoje - nawet małe forty - każdego niezależnie od sojuszu

:kak: Bo na bitwę wchodził Gibos? Na maluchach było +38 z AoW, a reszta była wpuszczana jako sojusznicy, żeby trzymać pakt. To samo u nich, ale wpuszczaliśmy maksymalnie 4 osoby i to zgodnie z naszymi progami, które wtedy obowiązywały.

A Fasolki i eRki mieli jaja???? Sami się wpuszczaliście na bitwy (każdą!). A nas się czepialiście! Lepiej zrzucić winę na kogoś innego i zamydlać oczy?

[...]bzdurami inteligencji czytających.

Trybun ludowy się znalazł! Obrońca ...

Fetysz zajmowania dużych przez flagę? Bo TYLKO RAZ (Summit Point), wstawiły się wszystkie koalicje świata po dwóch stronach barykady, a że fort zdobyty przez flagę, przecież to tylko gra. A zdobyty został w 54 rundzie chyba!

Jak to się kończy wszyscy wiedzą, ale świat prędzej czy później i tak się podzieli na 2 obozy. Tego już nie roztrząsajmy, bo o tym już mowa była. :I:

A dzisiaj eRki zjechały na boczny tor, a Dywizjon walczy z MEiRami :huh:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dzisiaj Fasolki obroniły 3 małe forty w ciągu dwóch godzin przeciwko trzem różnym koalicjom. Kto jeszcze tak potrafi? Co prawda trzeba było użyć sporo obligacji, ale opłaciło się. Dziwi mnie też, że żadna z atakujących koalicji nie zebrała kompletu. Nie potrafiliście się zmobilizować? Tak czy siak cwaniactwo nie popłaca, chcieliście zabrać nam trzy forty, nie zabraliście żadnego, a może jeszcze jakiś stracicie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
to były przyjacielskie ataki,dlatego brak kompletu na każdej ze stron i pomoc tych samych koalicji które atakowały, w obronach :), parę dni temu, Dywizjon, również miał bodajże, 5 lub 6 obron w ciągu dnia i wszystko wybroniliśmy :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Przyjacielskie mające na celu zużycie naszych obligacji? :D Nie wiem czy takie przyjacielskie zważywszy na to, co pisaliście.

A przed chwilą zdobyliśmy mały rozbudowany nie mając kompletu :D

EDIT: Zapomniałem za expa podziękować.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser2758

Gość
Gość
Mic, a Ty się odzywasz tylko jak się chwalisz? o_O Dywizjon dziennie ma średnio 6-8 bitew i się nie chwalimy ...

A chciałem powiedzieć, że sami nie obstawialiście tych 3 fortów :nie:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bez pomocy tych dwóch czy trzech osób spoza soja też byśmy wygrali.

Ty teraz w D303? Nie nadążam już za tymi zmianami, jakbyście nie mogli być w jednym czy tam w dwóch sojach przez całą grę. Jaka jest zabawa z dołączania ciągle do najlepszych?
 

DeletedUser2758

Gość
Gość
Ty teraz w D303? Nie nadążam już za tymi zmianami, jakbyście nie mogli być w jednym czy tam w dwóch sojach przez całą grę. Jaka jest zabawa z dołączania ciągle do najlepszych?

HAHAHAHAH, nie wierzę w to co czytam i kto prawi mi morały :eek:j: Drugi raz w grze zmieniłem sojusz osobiście.

Kilkadziesiąt stron wcześniej jest rozmowa o tobie, że to właśnie Ty zmieniasz sojusze jak ...

EDIT: Na dodatek z pierwszą zmianą sojuszu, to nie było tak, po prostu zostałem wyrzucony za niesubordynacje. Druga sprawa; żadne z poprzednich moich sojuszy nie istnieje, czego nie można powiedzieć w twoim przypadku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
HAHAHAHAH, nie wierzę w to co czytam i kto prawi mi morały :eek:j: Drugi raz w grze zmieniłem sojusz osobiście.

Kilkadziesiąt stron wcześniej jest rozmowa o tobie, że to właśnie Ty zmieniasz sojusze jak ...

EDIT: Na dodatek z pierwszą zmianą sojuszu, to nie było tak, po prostu zostałem wyrzucony za niesubordynacje. Druga sprawa; żadne z poprzednich moich sojuszy nie istnieje, czego nie można powiedzieć w twoim przypadku

Ja "osobiście" raz zmieniłem sojusz na tym serwerze, z D303 na Mafie, jeśli tak to rozpatrujesz :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dla zainteresowanych, nie ma już 4 sojuszy. Zostały tylko Dywizjon, Fasole i MEIRy :kak:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zapytam tak może nie na temat, ale co tam. Jest jakiś sojusz w, którym mógłbym swobodnie postrzelać, na średniakach, może dużych nie mając szałowego hp? około 2k hp. Jestem zbieraczem jagód, tylko z chęcią pobawiłbym się na fortach, bez większych zobowiązań.
 
Do góry