Sytuacja na świecie Huron

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
To do -WE-, tam z 1000hp biegają koksy, na czele ze swoim przywódcą :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Widze, że tak się boicie Dywizjonu że musicie nam wyzwać 5 fortów w przeciągu 5h, żeby coś zdobyć ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
widzę że rozmowa wam się nie klei :p ja bym proponował zwrócic uwagę na rozkład sił na huronie i zastanowic się ile mozna walczyc na małych fortach ?? dywizjon i tak już opiera się o małe forty a jeżeli chodzi o duże i średnie to już pomoc potrzebna to samo fasole średnie tez kiepsko wychodzą o dużych nie wspomnę :) a MEiR heh no właśnie MEiR co mam powiedziec ?? ktoś opisywał że u nich taka bezsensowna atmosfera i chamstwo... ci co maja wiedziec o kim mowa to wiedzą :) ale nie jest tak jak to było mówione :)

Reasumując moją wypowiedź stwierdzam co następuję :
1)Walka Fasol i D303 na małych fortach sama ich wyniszczy
2)MEiR i tak sie nie rozpadnie pomimo braku dobrych walk (jest super atmosfera)
3)Jak tak dalej pójdzie świat upadnie...
 

DeletedUser5679

Gość
Gość
Zobaczymy. Małe nie odpowiadają chyba tylko meir. No ale skoro są takie super to może niech mają 2 walki na małych dziennie? Przecież ludzi na to potrzeba tyle samo co na jeden średni a wszyscy będą zadowoleni ::D:::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
gruby to wiadome, że server "upadnie", kwestią czasu było tylko kiedy.. a moim zdaniem redukcja z 4 na 3 poważne liczące się sojusze, było ciosem w serce tego servera, i to co tak długo powtarzał sarverock, że muszą być 4 sojusze, całkowicie popieram. Obecnie przy 3 sojuszach, pojawiają się fejki (nie mowie, że źle, bo to rodzaj taktyki), oraz niepewne bitwy, dawniej jak erki walczyły z fasolami, to meiry z 303, i każdy miał bitwę, a teraz?
 

DeletedUser2758

Gość
Gość
Niedługo nastąpi redukcja do 2 sojuszy. Wtedy będzie koniec dla tego świata, chyba że składy będą ZAWSZE wyrównane, praktycznie nie możliwe o_O

Może nikt nie fejkuje, ale skoordynowane ataki 3 koalicji na jedną nie uważam za uczciwą grę. Aczkolwiek z drugiej strony to taktyka i dyplomacja.

Nie wiem jak do tego doszło, że MEiR jest taką potęgą ...
 

DeletedUser19702

Gość
Gość
Huron jest teraz nie równy przez rozpad Brygady. Miasta R-ek podochodziły do poszczególnych sojuszy i dzięki temu Fasole i MEiR tak się wzmocniły, bo do nich doszło najwięcej fortowców.
 

DeletedUser

Gość
Gość
brave doszlo do fasolek. Za pare dni zostaną 2 sojusze jak tak dalej pojdzie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie nasza wina, że nie potraficie utrzymać sojuszu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Weź nie pierdzieł głupot, wiesz tyle ile Ci Dominik naopowiadał :I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem, że odeszło od Was miasto. Dominika nauczyłem się nie słuchać :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem jak do tego doszło, że MEiR jest taką potęgą ...

Wydaje mi się że nie tyle co potęgą bo nie ma takich cech nikt przed nimi nie ucieka na małych fortach bo niestety dużę i średnie na chwile obecną są po za zasięgiem aktualnych sojuszy na Huronie.

Dlaczego mówię że MEIR nie jest potęgą ?? bo jak widac nie mają wszystkich fortów na serwie :) pokusił bym się raczej o stwierdzenie że MEIR są przodującym sojuszem na dużych i średnich fortach :) bo na małych wszystkie sojusze są wstanie się postawic.

Wracając do kwestii sojuszy ( dokładnie rzecz biorąc 3) Fasolki wciąż robią swoje jak robiły i może w końcu czas ich za to pochwalic :gwizd: MEIRY jak były tak i są przodującym sojuszem na dużych i średnich fortach :) D303 no właśnie...Cóż mogę powiedziec ostatnio zaobserwowałem taktykę prób podkradania fortów no ale to też jakiś sposób na gre "oczywiście dywizjon również (tak mi się wydaje) skupia się na małych fortach więc mają dobrą zabawę z fasolkami :nie:"

Reasumując moją wypowiedź stwierdzam co następuję :

1) Powstanie dwóch sojuszy na serwerze to już tylko kwestia czasu
2) Serwer niedługo upadnie
3) Przewidywany skład sojuszy na huronie : Fasolki przeciwko MEIR które wchłonie Dywizjon bądź zrobią to Fasolki
4) od środy zaczynam robic złotko ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
no i wykrakałeś Wojtuś... zostały 2 sojusze bo nie licze nawet sojuszu Wzora:p
 
Do góry