Sytuacja na świecie Huron

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Kolejny wałek wzora....zobaczcie profil gracza SaweR96 jego stuknął na unikatową broń ;]
 

DeletedUser

Gość
Gość
może mi ktoś streścić jak wygląda obecna syt. na Huronie?
z ciekawości pytam :)
 

DeletedUser7531

Gość
Gość
Sytuacja na huronie wygląda następująco.
Prym na świecie wiodą dwa sojusze: MEiR i Fasolki (z naciskiem na tych pierwszych)
Po tych koalicjach długo nic aż wreszcie pojawiają się sojusze na podobnym poziomie jak MMs, WE, CoR i AS, które próbują wyrywać "na farcie" tym najlepszym koalicjom, a także walczą między sobą pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
potwierdzam :) powstaje także sojusz NoName więc uwaga !! xD
 

DeletedUser

Gość
Gość
Z tej gromadki słabszych dałoby się zrobić nawet niezłą opozycję dla MEIR i Fasolek, ale jakoś nikt nie potrafi na to wpaść.

Chociaż w sumie - nawet jak ktoś wpadnie, to nikt się nie dogada, bo każdy gra pod siebie.
 

DeletedUser2758

Gość
Gość
Umiera, umiera. Od kiedy nie ma 3 stabilnych i silnych sojuszy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
hmm kolega tam pisze że Onufry gdzieś o tym pisał, gdzie ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Umiera, umiera. Od kiedy nie ma 3 stabilnych i silnych sojuszy.

A ja się z tym nie zgodzę w moim przekonaniu huron właśnie wkroczył w jego najlepszą fazę są wyrównane bitki pomimo że gurują tylko dwa sojusze nigdy nie wiadomo kto wygra choć przez ostatnie kilka dni zauważam że to meir zaczyna sie pocić a fasolki zaczynają buszować coraz mocniej pif paf
 

DeletedUser7531

Gość
Gość
Ja też uważam że Huron nie umiera i ma jeszcze sporo do zaoferowania.
MEiR rzeczywiście ma ostatnio kłopoty, ale to pewnie przejściowe. Jednak jest to doskonały moment do wykazania się i tych słabszych sojuszy ;)
 
Do góry