Sytuacja na świecie Huron

  • Rozpoczynający wątek Scrapi
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser30593

Gość
Gość
I nadal DF jest na 1 miejscu.

Do wszystkich fortów? To DF może niech rozda forty ubogim i biednym?

Forty zdobywa się w walce, jeśli DF zdobędzie wszystkie forty, widocznie na to zasłużyli

a może i zasłużyli, a może i nie
i nikt nie pisał o rozdawaniu fortów ubogim i biednym, jeżeli df będzie miała wszystkie forty na huronie, to zabawa szybko się skończy, i o to mi chodziło.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czyli mają zmniejszyć hp,onlinów i znaleźć słabego dowódce żeby nie mieli wszystkich fortów?...
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Czyli mają zmniejszyć hp,onlinów i znaleźć słabego dowódce żeby nie mieli wszystkich fortów?...

nie, niech po prostu dadzą szansę na rozwinięcie się np 4fun, a z resztą, i tak nie ogarniesz.

a i gdybyś jeszcze raz mnie hejterem nazwać miał, to tu jest wycinek z twojego opisu jak wylewasz swoje żale:
Oryginalność kopii zachowana

"wzor-doprowadził do upadku WA.Oszust,cwaniak i nieudolny zarządca.
Zniszczył dobry sojusz..Przyczyna odejścia wielu graczy.
-Blood Deluge--Frajerzy którzy myślą że po wywalaniu miast z soja i robieniu fochów,tworzenia własnych sojuszy będą fajni...Żenada na całej linii.Kim oni to niby nie są...
Rebelianci-Żenada po prostu sami są nic warci a uważąją sie za panów Hurona...Uważają że nie umiemy sie zachować,i jakie my to czyny nie robimy a sami wyrzucają miasta z soja ze względu na widzimisie Szakala...
Uważają nas za najgorszy sojusz a sami ledwo powstali...Kpią sobie z samych siebie mówiąc o BH że muszą pomagać sobie innymi sojuszami...A sami nie mieli żadnej bitwy -,- nie będe taki głupi żeby zniżać sie do waszego poziomu i żałować was -,-
Bo sie (..) od waszej ,,potęgi""

i te dorosłe emotikonki -,- żeby wyrazić niechęć do nich.
no żal mi ih no -,-



o jeszcze jedno na dole znalazłem:
http://scr.hu/12eb/59arx

nie (..) się tymi "wohaha! ho!"
trafiłeś mnie i się tym podniecasz
gratulacje
dowodzi to tego, że jestem lepszy, bo gdybym nie był to by cię tak nie nosiło (..) :D

o popatrzcie
jeszcze więcej płaczu znalazłem tam na dole w opisie:
http://scr.hu/12eb/6e7i9


//


oj gdzie ten twój profil się pojawił kochany? ktoś go zraportował?
smuteczeg
t62bbfb_half-trollface.jpg


ehh koleś miał to w profilu, czemu by tego nie pokazać ludziom?
jakby ktoś chciał to cały czas mam linka do jego opisu... stop cenzurze w internecie :D Niestety trzeba uważać, co się wkleja w swoich postach i stosować się do regulaminu forum :D


cenzura//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie martw się na ból tylnej części ciała mam całe zapasy altacetu ::)):


cenzura//pogocure
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser30593

Gość
Gość
Nie martw się na ból tylnej części ciała mam całe zapasy altacetu ::)):

teraz takiego ważniaka zgrywasz, a chcąc być fajnym nadal się chwalisz w opisie ilu z nas to ty nie trafiłeś
jak ja cię trafię to żeby podkreślić swoją umiejętność gry też muszę wstawić "strzeliłeś do wielki sokół zadając 250 obrażeń"? lub "sokół perez trafiłem was"
spróbuj omdleć, i wtedy sobie wklej, bo te screeny pokazują jak bardzo jesteś dziecinny w grze, na forum udajesz super sojusznika a po opisie można wywnioskować, że jesteś po prostu dzieckiem (nie wiekowo, a umysłowo) na poziomie może mojej 8 letniej siostry?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Obrony Fortowe

Trochę nie uczestniczyłem na bitwach ale co się stało z bonusami na obronie z umocnień?
Odnoszę wrażenie że ich w ogóle nie ma.

Jeżeli jest coś o tym na forum to proszę o skierowanie gdzie,bo nie mogę znaleźć.
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
jewelsik został przygarnięty do miasta Route 66 ::DD: zobaczymy ilu sojuszników okradnie
 

DeletedUser30913

Gość
Gość
0 , gram dla fortów , a na 100 lvl fuul reskill:traper:
 

DeletedUser30913

Gość
Gość
10kk :D koles skad ty masz takie info??? ahhahah jestes taki smeiszny
 

DeletedUser

Gość
Gość
dobrze prawi,ukradłeś mi przynajmniej połowę tego
 

DeletedUser30593

Gość
Gość
Haha...i pisze to gość, któremu własnie udowodniono kradzież 1,1kk na Irku :D

jeżeli rzeczywiście 5kk jewels ckrisowi ukradł... sam na jego miejscu zacząłbym szukać naiwniaków, takie sumy to już nie są przelewki a często długie tygodnie a nawet miesiące zbierania.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Tak tak Kali mnie to ja jak Kali będe robił :D


I wyszło ze był naiwny bo dał się okraść i był na tyle głupi że poświęcał czas na manipulowaniem obrotami swoimi i wyszło ze jest oszustem ::DD:

I teraz w realu kolega mi nie oddał pożyczonych pieniędzy to pójdę okraść bank ::DD:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam nie wyznaję takiej zasady... zresztą z jego tłumaczenia na irku nie wynika ze rypnął kaske bo jego orypali, tylko bo miał taki humor.
Swoją drogą chciałbym zobaczyć kiedyś takiego gościa przy piku lub soku w knajpie ze znajomymi jak chwali się orypaniem w wirtualnej grze ludzi na ksake..."No i co stary masz z tego, ze go orypales? Coś w realu zysałeś na tym?".."yyyyy...no nie...ale 1,1kk cyferek w kompie mi przybyło!" :D
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Ja tam nie wyznaję takiej zasady... zresztą z jego tłumaczenia na irku nie wynika ze rypnął kaske bo jego orypali, tylko bo miał taki humor.
Swoją drogą chciałbym zobaczyć kiedyś takiego gościa przy piku lub soku w knajpie ze znajomymi jak chwali się orypaniem w wirtualnej grze ludzi na ksake..."No i co stary masz z tego, ze go orypales? Coś w realu zysałeś na tym?".."yyyyy...no nie...ale 1,1kk cyferek w kompie mi przybyło!" :D

I nieoficjalnie ukończył serie zadań Oszust teraz na ścianie wisi dyplom ::DD:
 

DeletedUser28785

Gość
Gość
Więc tak... aż mnie znowu śmieszy zachowanie Mosyra i spółki. Jak zaczeli dostawać po pupach na bitwach to wpadli na pomysł: jak nie możemy zdobyć fortów i nie możemy ich zmusić by grali tak jak my chcemy to zaczniemy fejkować. W końcu jesteśmy tacy fajni, tacy dorośli.

Współczuć czy śmiać się w tym przypadku z was i zachowania dziecka któremu zabrano lizak? Przerost ambicji nad treścią po raz kolejny pokazujecie. :gwizd:
 

DeletedUser30601

Gość
Gość
Tak , dokładnie Niebieski to nasza wina i niczyja inna . Zgadzam się że ci co to robią robią źle , ale chyba juz zaprzestali ;)
 

DeletedUser28941

Gość
Gość
Hohoho kiedy to było :p coś dawno tu nie zaglądałem :p
 
Do góry