Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31250

Gość
Gość
Teraz z pewnością przywędrują tutaj ludzie ze światów 11 i 12, więc można spodziewać się nowego układu sił, lub także nowych koalicji na tym świecie.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Teraz z pewnością przywędrują tutaj ludzie ze światów 11 i 12, więc można spodziewać się nowego układu sił, lub także nowych koalicji na tym świecie.

Na s12 nie ma praktycznie nikogo (prawie wszyscy uciekli jak mogli podczas poprzedniej migracji) natomiast z s11 migruja do was jedynie pojedynkowicze. Nie widzę wielkiego ruchu w waszą stronę fortowców więc na "zmianę układu sił" bym się na waszym miejscu nie napalał ;)
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Na s12 nie ma praktycznie nikogo (prawie wszyscy uciekli jak mogli podczas poprzedniej migracji) natomiast z s11 migruja do was jedynie pojedynkowicze. Nie widzę wielkiego ruchu w waszą stronę fortowców więc na "zmianę układu sił" bym się na waszym miejscu nie napalał ;)

No i tutaj muszę Cię zaskoczyć, ponieważ jak spojrzysz na mapkę sojuszy, to można wyraźnie zauważyć, że 3 najsilniejszym sojuszem na tym świecie jest Elita, w skład której wchodzą w głównej mierze osoby, które wyemigrowały ze świata 11 na świat 1 :)
 

DeletedUser343

Gość
Gość
ale wiesz nowy już będzie to będzie widział to zaangażowanie a nie ze dopiero on przyjdzie i się zacznie :D
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Czy to "Wy" odnosi się do wszystkich osób z tymczasowej "grupy trzymającej władzę"? Bo mi się jednak udało swego czasu cośtam ugrać (p. sygnaturka), zresztą na s1 też parę lat spędziłem (coby nie robić offtopu), czy ktoś mnie jeszcze pamięta? :gwizd:

Ja Cię pamiętam :) Pamiętam nawet same początki, kiedy to jeszcze mnie nie było w TWT a Ty posiadałeś sporą wiedzę (np. gdzie kupić osła) :D

Słuchajcie ludziki kochane, gramy dalej, nic się nie stało, gra ma sprawiać przyjemność a nie powodować kłótnie, więc proponuję sobie odpuścić ciśnienie.

A Pogi to jeszcze gra ze starej ekipy s1? Wie ktoś? Konto ma, ale pytanie czy gra?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser5325

Gość
Gość
Ja to jestem ciekaw co z Czarnulką, znalazłem ją na Fb ale nie wiem czy napisać w tej sprawie ::P:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może Old teraz przedstawisz "Newest World Order"? Sporo się pozmieniało przecież :)
 
Do góry