Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę że ten problem ma miejsce nie tylko na ś1. Ludzie teraz bardziej skupiają się na zarabianiu pieniędzy, niż na fortach czy pojedynkach. Bo przecież jak się nie ma kasy na loterie i nowe sety to ani w fortach ani w pojedynkach ciężko o efekty.
 
No właśnie moim zdaniem jak już miałby być loterie to z możliwością losowania za oup, zawsze o te kilka osób więcej by chodziło na bitwy :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
A to już jest takie gdybanie. Niewiele zależy od graczy hmpf
 
No niestety, teraz tylko czekać jak większość serwerów spadnie na poziom 1000 osób to może wtedy coś zaczną robić ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
wtedy to juz zamkna na amen i zostanie 1 serwer z jagodziarzami
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nigdy nie rozumiałem dlaczego nazwano ich jagodziarzami. Albo mówi się że zbierają jagody. Ciekawe skąd się to wzięło :) Czemu nie np. drukowanie gazet?
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Nigdy nie rozumiałem dlaczego nazwano ich jagodziarzami. Albo mówi się że zbierają jagody. Ciekawe skąd się to wzięło :) Czemu nie np. drukowanie gazet?

Może dlatego, że na samym początku głównie chodziło o jagody i ich wymienianie na inny świat, gdzie przerabiało się je na herbatki pod energię:?:
A może też z innego powodu :D
 

DeletedUser31060

Gość
Gość
Może dlatego, że na samym początku głównie chodziło o jagody i ich wymienianie na inny świat, gdzie przerabiało się je na herbatki pod energię:?:
A może też z innego powodu :D
Tu nie o to chodzi:p
Jagodziarze byli jeszcze przed dodaniem rzemiosła precież:>
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nigdy nie rozumiałem dlaczego nazwano ich jagodziarzami. Albo mówi się że zbierają jagody. Ciekawe skąd się to wzięło :) Czemu nie np. drukowanie gazet?


ogólnie chodzi o to że jagodziarze mają negatywną konotację, brzmi bardziej prześmiewczo niż: Zbieracze, ciułacze
 
Do góry