Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser18715

Gość
Gość
Jedyny fajny turniej jaki był wprowadzony to ten z s11 - Geronimo. Onufry się postarał. Aczkolwiek nagrody przyznawane były za bardzo na prawo i lewo. Fajnie jak by powstało coś podobnego.
 
Elita ten średniak na rano to pomyłka czy na serio macie takie parcie na forty ? :)
Trzeba temat odświeżyć :X
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser31458

Gość
Gość
Sredniak rano ,a to dobre :D . Forty najwazniejsze ,forty ,fprty i tylko forty ! Liczy sie ilosc fortow ,nie zabawa ...

P.S. forty i forty najważniejsze
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Elita ten średniak na rano to pomyłka czy na serio macie takie parcie na forty ? :)
Trzeba temat odświeżyć :X

Po prostu odbijamy to, co wcześniej utraciliśmy :D Chociaż owszem, można było wyzwać malucha, ale dlaczego wyzwano średniaka, to się musisz pytać Wiśni.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nigdy nie rozumiem dlaczego wyzwanie fortu przez kogoś jest problemem?
Kiedyś było fajniej. Nikt nie przejmował się czy będzie komplet po obu stronach. Liczyła się wygrana i zdobycie fortu. A teraz tylko exp, exp i exp :(
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Wlasnie w tym jest problem ze dla niektórych liczy sie teraz wygrana i zdobycie fortu :p
 
Nigdy nie rozumiem dlaczego wyzwanie fortu przez kogoś jest problemem?
Kiedyś było fajniej. Nikt nie przejmował się czy będzie komplet po obu stronach. Liczyła się wygrana i zdobycie fortu. A teraz tylko exp, exp i exp :(

Wiesz jaka jest zabawa na średnim forcie o 8:14 gdzie bd max po 30 osób tzn jak Elicie tak zależy na fortach to będą je dostawać bez walki ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiesz jaka jest zabawa na średnim forcie o 8:14 gdzie bd max po 30 osób tzn jak Elicie tak zależy na fortach to będą je dostawać bez walki ;;)

Dla mnie zabawą było kiedyś zdobycie fortu, możliwość ustawienia jego nazwy i flagi. Nie liczył się sposób, ale efekt. Ale ja jestem stary już :p
 
Teraz inne czasy fort już nie ma takiego znaczenia jak kiedyś. Dla nas nieważna jest wygrana czy przegrana tylko zabawa, a nie jak u niektórych z przeciwnego sojuszu statystki na westforts i ilość fortów
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
Słyszałem nawet o wpuszczaniu offow ze swojego miasta z malym hp podczas gdy byli jeszcze ludzie z ^ po to by nabic pkt na westforts :p

Jimmy zabawa to jest gra ,zwyciestwo nie zawsze przynosi 'fun'
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Po raz pierwszy chyba widzę taką sytuację, że na obronie dużego fortu jest ponad...150 osób zapisanych :D Kto wie, może ten świat w końcu ruszy do przodu pod względem fortowym ;)
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Jakby Wam rzeczywiście zależało na zabawie, to byście nie skakali jak pchły z jednego sojuszu do drugiego... ale co ja tam się znam. ;)
 
Do góry