Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser31458

Gość
Gość
lelsą w starym dobrym stylu fejkarskim, jak widzę :D

Fejkerskim stylu? Chyba jesteś nie poważny. Wywołuje bitwę o mały fort, a Wisnia co? Trach. Oczywiście nie chce się bawić na maluchach, wie, że nie macie szans. Przykro. Wywołał sparing- dobra, nic nie zrobisz na jego kaprysy. Wiec wywolalem po tem po decyzji obgadanej z sylwią i średniaka, może pokażecie się choć na tej bitwie ;). Widac nie chcecie się bawic, szkoda.
:kak:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser31458

Gość
Gość
Fejkerskim stylu? Chyba jesteś nie poważny. Wywołuje bitwę o mały fort, a Wisnia co? Trach. Oczywiście nie chce się bawić na maluchach, wie, że nie macie szans. Przykro. Wywołał sparing- dobra, nic nie zrobisz na jego kaprysy. Wiec wywolalem po tem po decyzji obgadanej z sylwią i średniaka, może pokażecie się choć na tej bitwie ;). Widac nie chcecie się bawic, szkoda.
:kak:

proszę, jezeli nadal nie zrozumiałeś, że to nie fejk, przeczytaj. to czeri wywołał bitwe kilkadziesiat minut po mnie :X. nie chce sie bawic na malych, wiec dostalem polecenie by wywolać sredniaka, moze on zostanie obstawiony, bo my chcemy bitwy. Puste forty, ludzie się denerwują, odchodzą od bitew.
 

DeletedUser31138

Gość
Gość
Kiedyś grałem na s1. Powiedźcie mi, warto tam zacząć od nowa? Czy to prawda, że s1 to w zasadzie jedyny serwer PL gdzie jeszcze coś się dzieje ?
 

DeletedUser19312

Gość
Gość
no, niektórzy ostatnimi czasy polubili fejkowanie, więc jest "ciekawie" =]
 

DeletedUser29880

Gość
Gość
Lelson to był fejk totalny..

Piszecie, że Elita boi się bitw na małym forcie a może pomyślicie, że jako bitwę dnia woleli by średniaka gdzie dostaną się wszyscy od nich... a skoro non stop wyzywaliście małe forty na bitwę dnia to się podzielili żeby każdy się dostał a nie poszedł w jagody. Według mnie to Zetki się bały wyzywać średniaków pewnie ze względu na małą liczebność osób na ataku a może na to że Elita znalazła dobry sposób na wasze ataki na górny mur... Niestety dobry dowodzący myśli i szuka rozwiązań, zetki nadal stosują taktykę na górny mur (oprócz wczorajszej bitwy - na baszty, jest dobre może na maluchu).
 

DeletedUser16467

Gość
Gość
Nie wiem jaka jest u was sytuacja fortowa, ale chyba dość słaba bo nijaki Cherry postanowił ogarniać bitwy na s10 we wrogiej koalicji :D

Z jednej strony fajnie ktoś tam coś ogarnie i znów będą porządne bitwy na s10, niestety Cherry uznaje jedną taktykę chyba ,, Najlepszą obroną jest Atak" czyli woli atakować niż bronić :p Nie wiem czy u was robi podobnie, ale moglibyście go znów przygarnąć tam do siebie ??

Taka mała prośba od graczy z s10.
 

DeletedUser29065

Gość
Gość
Nie wiem jaka jest u was sytuacja fortowa, ale chyba dość słaba bo nijaki Cherry postanowił ogarniać bitwy na s10 we wrogiej koalicji :D

Z jednej strony fajnie ktoś tam coś ogarnie i znów będą porządne bitwy na s10, niestety Cherry uznaje jedną taktykę chyba ,, Najlepszą obroną jest Atak" czyli woli atakować niż bronić :p Nie wiem czy u was robi podobnie, ale moglibyście go znów przygarnąć tam do siebie ??

Taka mała prośba od graczy z s10.

A to czemu? Chłopak zainteresował się na poważnie s10 to chyba dobrze. Na czajniku nawet dostałem od niego pw o rekrutacji do FM-GTW jako druga siła s10 czy cos takiego :D
 

DeletedUser30088

Gość
Gość
Widocznie na s1 nie ma już z kim walczyć, więc przerzucił się na s10 :gwizd:
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Może nie ma z kim walczyć bo jedynym przeciwnikiem są Z. Wszystkie inne sojusze walczą razem z Elitą.
 
Do góry