Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser19932

Gość
Gość
A nie wiem, chodzą plotki po s1, że swego czasu jakiś żołnierz skakał codziennie od Zetek do Elity ;> tylko nicku nie mogę sobie przypomnieć, ale miał podobny do Twojego.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Player, co do Błażeja, to ja jestem w Elicie od samego początku(czerwiec 2014) i z tego, co pamiętam, to był okres, że Błażej przeskoczył do jednego sojuszu, a tym sojuszem byli Zjednoczeni. Wtedy jeszcze Błażej grał na tym koncie, co był zawadiaką. Ja sam sobie nigdy nie przypominam, żebym Błażeja widział w Elicie.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Był, przez 5 minut :D bardziej chodziło mi o to, że raz był bez sojuszu, raz był w jakimś krzaku, a raz w Zetkach, czasem nawet zmieniał strony na bitwach fortowych - był taki okres.
 
Wiesz w PR był na urlopie a tak to zawsze po stronie opozycji anty -Z-, aż do pewnych wydarzeń chyba w styczniu/lutym :) W sumie sam zmieniłeś stronę :p
 

DeletedUser31458

Gość
Gość
No ostatnie bitwy na sredniakach na sw.1 fantastyczne :)
Obie strony wystawiaja mocne sklady, az przyjemnie sie gra
 

DeletedUser

Gość
Gość
PR - "walczymy z resztą świata". Ale fortami to się z Elitą dzielicie, nie? XD


Raczej Elita dzieli się z nami. Zapraszają nas czasem na bitwy i kto chce może iść. Nie ma przymusu. Natomiast jak zapewne członkowie Elity wiedzą, nie ma to wpływu na pojedynki. Nikt nie jest bezpieczny.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Kontakt jest. Pisz do niego telegramy. Określenie Stary Wyjadacz pasuje mu jak ulał. Na szepcie ci nie odpisze nawet się nie łudź. Napisz mu te telegram po 3 dniach powinieneś dostać odpowiedź. Jest jeszcze aktywny ale na forty nie chodzi chyba od czasu odejścia Plagi i przejścia do Z.
 
Kontakt jest. Pisz do niego telegramy. Określenie Stary Wyjadacz pasuje mu jak ulał. Na szepcie ci nie odpisze nawet się nie łudź. Napisz mu te telegram po 3 dniach powinieneś dostać odpowiedź. Jest jeszcze aktywny ale na forty nie chodzi chyba od czasu odejścia Plagi i przejścia do Z.

No tylko z tego co widzę Teekan na urlopie jest ::D:
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
No na to akurat nie spojrzałem. Trzeba czekać niestety. Ale PW wysłać można i tak odczyta :D Kiedyś kiedyś ;)
 
Do góry