Sytuacja na świecie I

  • Rozpoczynający wątek Spidi87
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser

Gość
Gość
Nigdy nie rozumiałem dlaczego nazwano ich jagodziarzami. Albo mówi się że zbierają jagody. Ciekawe skąd się to wzięło :) Czemu nie np. drukowanie gazet?

mam pytanko??, jakie masz doświadczenie w grze, skoro nie znasz podstawowego pojęcia każdego ze światów. Domniemam, że marne ::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
On ma takie same doświadczenie jak ty, JK jest jednym z najbardziej znanych graczy na s1 :p tzn jego stary nick każdy kto aktywnie grał/gra to zna :p

oj tam oj tam ::DD: to tym bardziej nie powinien takich gupich pytań zadawać ::D:

P.s ja na s1 jestem jagodziarzem to nie ogarniam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
kserdel źle mnie zrozumiałeś :). Wiem co oznacza pojęcie "jagodziarz", ale zastanawiałem się skąd się ono wzięło :p Kiedy zaczęto tak mawiać :)

PS. Dzięki błażej za miłe słowa :)
 
W sumie to zastanawialiśmy się nad tym i co to wyszło? Że na początku był to taki mało doświadczony gracz, który miał rozłożone swoje umiejki mniej więcej po równo, więc nadawał się najwyżej do zbierania jagód. Z czasem zajęcie stało się dość opłacalne dzięki wymianom i określenie przylgnęło do tych co to tylko zarabiają na danym świecie.
 

DeletedUser31250

Gość
Gość
Czy handlarz czy jagodziarz, to i tak nic nie zmienia, ponieważ na produktach również niezłą kasę można zarobić ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Smutno troszkę, że sytuacja na ś1 jest omawiana tylko pod względem fortów. Kiedyś było inaczej. :)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Smutno troszkę, że sytuacja na ś1 jest omawiana tylko pod względem fortów. Kiedyś było inaczej. :)

Forty & Pojki pif paf to chyba główny atut s1. Nie licząc świata narodzin Legend westa - choć tutaj szkoda, że część z nich nie gra.
 
Szczerze w pvp nie ma co omawiać ostatnio. zróbcie jakiś turniej podobnego żeby coś się działo :D

A forty na s1 po woli upadają :p
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Turnieje byłyby interesujące dopiero po wprowadzeniu lvl cap. Póki co, to mamy czołówkę w pojedynkach, pomiędzy którą są duże różnice w poziomach, na dodatek część z graczy zrobiła reskill. W aktualnej sytuacji rankingu pojedynkowego jakikolwiek ranking byłby niemiarodajny.

Z drugiej strony, można byłoby pomyśleć o rankingu dla najlepszego fortowca, swego czasu taki pomysł tłukł mi się po głowie, ale nie mam czasu, aby go zrealizować. (Tego typu ranking też nie byłby miarodajny, różnica w koncie premium, różnica klas itd., ale można by było kiedyś spróbować)
 

DeletedUser27311

Gość
Gość
Pomysł ciekawy ;) może nawet bym go ... użyczył :D na dakotę.

Tylko jakie zasady byłyby? Raczej pojedynki każdy z każdym odpadają...
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
blazej - wzór na taki ranking już nawet mam, tylko czas, panocku... :D

Bartosz - kiedyś był organizowany taki turniej na s1 bodajże, i na Arizonie. W starej wersji forum był specjalny temat. Aktualnie jedynie pamiętam formułę, jak wyglądał ten konkurs, ale nie pamiętam dokładnych zasad.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ewentualnie zawsze można znów zorganizować "hazard" - troszkę zakładów się przyda :)
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Na Dzikim Zachodzie hazard był jego integralną częścią, czy to chodzi o tzw. zakłady barowe, poker lub pojedynki. W regulaminie gry nie ma żadnej informacji, która zabraniałaby takich pojedynków. Jest mowa jedynie o tym, że zabronione są pojedynki, które jednemu z pojedynkujących się zapewniają punkty doświadczenia, dolary etc. - dopóki dwaj pojedynkujący się nie dostają pieniędzy, to hazard jest jak najbardziej dozwolony.
W przypadku takiego turnieju pojedynkowego obejście tego zastrzeżenia, że pojedynki są ustawione pod dolary, również jest możliwe. Wystarczy dać list gończy...
 

DeletedUser29775

Gość
Gość
hehehe

nic się nie dzieje bo swiat pojedynkowo został przejęty przez Las Vegas aka paranoik666 :p osobiście czekam na skasowanie 48h całkowicie.pozdrawiam.
 

DeletedUser

Gość
Gość
nic się nie dzieje bo swiat pojedynkowo został przejęty przez Las Vegas aka paranoik666 :p osobiście czekam na skasowanie 48h całkowicie.pozdrawiam.

Kolego trzeba się powoli przyzwyczajać że nic się nie dzieje na PL tw a co do skasowania 48h to bym postulował żeby zostało tak jak jest teraz.
 
Do góry