Sytuacja na świecie Iroquois

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser22157
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser22239

Gość
Gość
To co się dzieje teraz na IRO przekracza wszelkie pojęcie...
Widać, że koalicji W3M zależy tylko i wyłącznie na rankingu... Wyzywanie swoich fortów w celu ich utrzymania w sojuszu jest naprawdę juz całkowicie żałosne!
Co do koalicji -I-... Wysyłanie szpiegów na czaty innych koalicji jest już szczytem wszystkiego!
Nie będe już wspominam o innych rzeczach... Szkoda gadać ;)
Pozdrawiam SC
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28235

Gość
Gość
Szeryf, ale o czym Ty mówisz?

Przecież zacytuję ich [W3M] profil: "Jesteśmy JUŻ TAK doświadczonymi graczami, że NIE zależy nam na fortach, tylko na dobrych walkach' Koniec cytatu :D

A propo szpiegostwa: jeżeli faktycznie jest tak jak mówisz to bardzo brzydko ze strony Ichorusów. Szpiegostwo zabija pewną część tej gry, ale niestety znając przypadki z poprzednich światów jest czymś czego wyplenić się nie da. Stworzyć multi-konto w tej grze nie jest problemem i wysłać tą postać do innego sojuszu. Sam spotkałem się już wielokrotnie z tym, że gracze z topki, [nie tylko] grali na kilku kontach [siostra, brat, mama, dziadek, piesek] i jakoś obchodzą ten regulamin w ten sposób.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Hmmmm.... Ciekawa sprawa z tymi szpiegami... Szeryf Cień rozwiń temat bo z tego co wiem ( a w -I- jestem jednym z głównych "rozrabiaków" ) to jeśli już była sytuacja,że ktoś od nas wbił na czat przeciwnika, to był to jednorazowy incydent... O innych rzeczach też wspomnij... Bo po co nam szpiedzy u Was? Jeśli i bez tego niestety bitwy nie są wyrównane... Pozostaje nam jedynie chyba walczyć kamieniami przeciwko strzelbom, żeby było w miarę równo :)
A z tego co ja wiem, ( i jest to potwierdzone info) to zarówno W3M jak i M300 mają szpiegów u nas w Ichorusach... Jeśli Wam to coś daje to tym lepiej dla równowagi serwera... Nam to nie przeszkadza...:eek:kul:
O blokowaniu fortu przez Kitketa nawet nie wspomnę, bo to dziecinada i tyle...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Morgoths i Ty tutaj?:D Hehehe... zbierasz ekipę smerfnej z Hurona czy nowy skład?
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Hmmmm.... Ciekawa sprawa z tymi szpiegami... Szeryf Cień rozwiń temat bo z tego co wiem ( a w -I- jestem jednym z głównych "rozrabiaków" ) to jeśli już była sytuacja,że ktoś od nas wbił na czat przeciwnika, to był to jednorazowy incydent... O innych rzeczach też wspomnij... Bo po co nam szpiedzy u Was? Jeśli i bez tego niestety bitwy nie są wyrównane... Pozostaje nam jedynie chyba walczyć kamieniami przeciwko strzelbom, żeby było w miarę równo :)
A z tego co ja wiem, ( i jest to potwierdzone info) to zarówno W3M jak i M300 mają szpiegów u nas w Ichorusach... Jeśli Wam to coś daje to tym lepiej dla równowagi serwera... Nam to nie przeszkadza...:eek:kul:
O blokowaniu fortu przez Kitketa nawet nie wspomnę, bo to dziecinada i tyle...

Napisałem co wiem. Więcej nie będę z nikim dyskutował bo nie mam na to ani czasu ani ochoty. W szczególności nie mam ochoty rozmawiać z tobą. I tak wiesz przecież lepiej lepiej :) Boski Morgoths...
Powiedz mi od kogo wiesz, że M300 ma szpiegów w I ? :) Napisz jeszcze tych graczy, którzy szpiegują :) Nie pisz tylko osób, które nie sa niczemu winne :) No, ale czego moge od ciebie żądac... Napiszecie wszystko by zdobyć więcej fortowców...

Co do tego, że I przejmuje wszystkie forty - podkradać graczy z innych koalicji każdy umie, po drugie gdybyście mieli takiego dowódce jak my to też byście przegrywali... ( Nie obrażam go, stwierdzam, że brakuje mu jeszcze MNÓSTWO, żeby pokonać chudego ale byka )
A jeżeli przeszkadza wam to, że wygrywacie to możemy wogule olewać wasze ataki. Ciekawe co byście wtedy zrobili ;) Bilibyście się z RB? ;d
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co do tego, że I przejmuje wszystkie forty - podkradać graczy z innych koalicji każdy umie, po drugie gdybyście mieli takiego dowódce jak my to też byście przegrywali... ( Nie obrażam go, stwierdzam, że brakuje mu jeszcze MNÓSTWO, żeby pokonać chudego ale byka )
A jeżeli przeszkadza wam to, że wygrywacie to możemy wogule olewać wasze ataki. Ciekawe co byście wtedy zrobili ;) Bilibyście się z RB? ;d

Pierwsza kwestia - nikt nam fortów nie atakuje to my to robimy żeby zapewnić naszym ludziom bitwy codziennie ;) Kolejna kwestia pokradanie ludzi z innych koalicji to jest coś takiego jak masowe pisanie do nich - my takiej polityki nie uprawiamy pozostajemy "fair" w stosunku do was i innych koalicji (osoby chętne zgłaszają się do nas). Jest wielu utalentowanych dowódców z innych światów także polecam zaglądnąć na s10, s12, s14 :)

Co do "olewania naszych ataków" - my sobie jakoś poradzimy nie wiem jak wam uda się dalej utrzyma 340 osób (ale to nie nasza sprawa) , 1 bitwa dziennie na małym forcie lub 0 to raczej niezbyt dobra recepta dla koalicji fortowych.

Co do rzekomego szpiegowania to gdyby tak było niemielibyście z nami żadnych szans na bitwach ponieważ znalibyśmy wasz każdy ruch, szczególnie wtedy gdy są 2 bitwy z waszej strony na nasz sojusz :)

Także na przyszłość prosze pisać konkretami a nie jakieś domniemania lub przypuszczenia w naszym kierunku. :)

Pozdrawiam El

PS : Co do RB!
Ciekawe co byście wtedy zrobili ;) Bilibyście się z RB? ;d

Szanuj przeciwnika swego bo możesz mieć gorszego :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tez napisałem, co wiem, mam przyjemniejsze plany na swoje życie niż, śledzenie kto i komu u nas donosi... :gwizd: Ja od Ciebie Szeryf Cień cudów tez nie żądam, po prostu powiedz co Ci leży na wątrobie... Póki co widzę,że próbujecie nadrabiać brak zgrania czarnym PRem , a nuż się coś do tych pieruńskich Ichorusów przyklei,nie?::: Co do podkradania fortowców to czy ktoś komuś na siłę kazał do nas przechodzić? Albo jakiś spam ludziom na PW wysyłał?
Odpowiedz jasno i klarownie... Bo póki co widzę, transfery ale w druga stronę:ludzie którzy u nas "ciągneli" deski za expienie, awanturowanie się itp występki i którzy albo wylecieli albo sami od nas odeszli teraz albo są u Was albo u W3M... A co do mojej "boskości" to jestem takim samym graczem jak każdy, no może mam nieco więcej wrogów niż przeciętny gracz TW bo tępię expiarzy wiec nie kpij... Ale zdradzę Ci na czym polega nasza siła: po prostu stanowimy zwarty kolektyw , i nikt nie boi się zaryzykować własnym tyłkiem żeby osłonić sojusznika w razie potrzeby, Chudy ale Byk tez ma w tym swój udział dowodząc ale nie ujmując mu nic sam bez zgranej ekipy fortowej niewiele by zdziałał... Ale w wolnej chwili zapytam go czy w ramach eksperymentu nie podjąłby się na jednej bitwie dowodzić Wami...::D:
A póki co dalej narzekaj, jacy to źli jesteśmy.... A co do olewania naszych ataków to raczej Ty uważasz,żę bez walk z M300 Nie damy sobie rady,otóż jesteś w błędzie, oprócz M300 i W3M jest jeszcze kilka koalicji które zamiast narzekać, tudzież chwalić się w profilu jacy to oni nie sa super , hiper i w ogóle miód malinka witaminka podejmą walkę ...::D:


Morgoths i Ty tutaj?:D Hehehe... zbierasz ekipę smerfnej z Hurona czy nowy skład?
A wiesz kruku mamy mieszankę starej sprawdzonej ekipy z różnych serwerów z odrobiną dobrej zabawy i sympatycznej atmosfery . I są efekty, jeden za drugim w ogień by wskoczył jeśli by trzeba było ::): A ja po prawie 4 miesiącach odpoczynku od TW wróciłem, bo potrzebny był konkretny kierownik rozbudowy...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser28235

Gość
Gość
Co do tego, że I przejmuje wszystkie forty - podkradać graczy z innych koalicji każdy umie, po drugie gdybyście mieli takiego dowódce jak my to też byście przegrywali... (Nie obrażam go, stwierdzam, że brakuje mu jeszcze MNÓSTWO, żeby pokonać chudego ale byka )
A jeżeli przeszkadza wam to, że wygrywacie to możemy w ogóle olewać wasze ataki. Ciekawe co byście wtedy zrobili ;) Bilibyście się z RB? ;d

Szeryf na każdego dobrego dowódcę trafi się w końcu inny dobry dowódca. :D Chudego z Cheyenne dało się wygonić na Hurona [duża zasługa w tym gracza Bujnik, który zresztą jest u Was, ale chyba już nie ma czasu na dowodzenie], Chudy zaczął przegrywać dzień po dniu, część ekipy straciła do niego zaufanie i odeszła, a ten zamiast próbować coś budować od nowa olał swój sojusz [Niezależni Fortowcy albo Miasta Niezależne nie pamiętam już] i po prostu uciekł na Hurona ;) Także nie jest to niemożliwe. :D Nie ma co się zrażać początkowymi niepowodzeniami, bo one nie definiują tego jak ma wyglądać świat. Liczy się wytrwałość, stworzenie pewnej ekipy, która nie boi się przegrywać i dać im cel/motywację w tej grze.

A propo olewania fortów to jest to moim zdaniem najgorszy ze sposobów: już lepiej dać takiemu Morgothsowi cieszyć "ryja" ze zwycięstw, niż deprawować normalnych graczy, którzy po prostu sobie chcą poklikać i pobawić się :)
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Szeryf na każdego dobrego dowódcę trafi się w końcu inny dobry dowódca. :D Chudego z Cheyenne dało się wygonić na Hurona [duża zasługa w tym gracza Bujnik, który zresztą jest u Was, ale chyba już nie ma czasu na dowodzenie], Chudy zaczął przegrywać dzień po dniu, część ekipy straciła do niego zaufanie i odeszła, a ten zamiast próbować coś budować od nowa olał swój sojusz [Niezależni Fortowcy albo Miasta Niezależne nie pamiętam już] i po prostu uciekł na Hurona ;) Także nie jest to niemożliwe. :D Nie ma co się zrażać początkowymi niepowodzeniami, bo one nie definiują tego jak ma wyglądać świat. Liczy się wytrwałość, stworzenie pewnej ekipy, która nie boi się przegrywać i dać im cel/motywację w tej grze.

A propo olewania fortów to jest to moim zdaniem najgorszy ze sposobów: już lepiej dać takiemu Morgothsowi cieszyć "ryja" ze zwycięstw, niż deprawować normalnych graczy, którzy po prostu sobie chcą poklikać i pobawić się :)

Geneza chudego mnie za bardzo nie interesuje :) Jego życie, jego sprawa co robi i jak traktuje ludzi. Na ten moment jednak nikt go jakoś nie próbuje wygonić z IRO.
Jeżeli chodzi o przejmowanie się porażkami. Wytrwali u nas zostaną. Reszta pójdzie sobie do w3m lub I z właśnej woli. Ich sprawa.
Jeżeli mówimy o olewaniu fortów. Nie zamierzam tego robić.

Szanuj przeciwnika swego bo możesz mieć gorszego :)
Chyba nie zrozumiałeś :) Ja chętniej z RB bym powalczył niz z wami. Nie oszukujmy się. Macie świetne hp i jeszcze lepszego dowódcę. Chodziło mi o to, że w walce z koalicją RB nie zdobylibyście za dużo pd.
A co do szanowania przeciwnika: Czy ty czasem mi ostatnio nie pisałeś nieciekawych rzeczy na kitketa?

my sobie jakoś poradzimy
To dobrze. Odetchnąłem z ulgą. Już się bałem, że coś by się wam stało.
Na przyszlość nie pisz mi na szepcie kiedy MY zaatakujemy wam jakiś fort. Przecież M300 jest dla was tylko śmieciami, które można wyrzucić do kosza :)

(ale to nie nasza sprawa)
I tego się trzymajmy.

Nigdzie nie napisałem, że ludzie z waszej koalicji są na naszym czacie codziennie. Zdarzyło się ze 2 razy. I o 2 razy za dużo. I w tym miejscu zaznaczę, że możliwe ktoś sam chciał poszpiegować ( niekoniecznie ty tej osobie kazałeś to robić )

niemielibyście z nami żadnych szans na bitwach
Teraz to mnie pocieszyłeś. Myślałem, że i tak nie mamy z wami szans.

Póki co widzę,że próbujecie nadrabiać brak zgrania czarnym PRem , a nuż się coś do tych pieruńskich Ichorusów przyklei,nie?
Uwierz mi ( albo nie wierz, jak tam chcesz ), ze nie.

ludzie którzy u nas "ciągneli" deski za expienie, awanturowanie się itp występki i którzy albo wylecieli albo sami od nas odeszli teraz albo są u Was albo u W3M...
A gdzie mieli pójść? ( Chyba nie myślisz, że pisze do nich wiadomości, KTO BY ODSZEDŁ OD KOALICJI -I- WSPANIAŁEJ ) Ja nie kontroluje waszych graczy. Nie wiem kto expi kto nie. Ale wątpie, że kogoś wyrzuciliście za expienie.

Ale zdradzę Ci na czym polega nasza siła
Wasza siła brzemie w dowódcy. Masz również rację z tym, że skład musi być zgrany. Ale ekipa sama się zgra gdy nabierze zaufania do dowódcy który po 1 bitwie dowodzenia ludźmi pokaże co potrafi. Gdybyście nie mieli chudego tylko jakąś inną dużo słabszą osobę to też byście przegrywali.


nie podjąłby się na jednej bitwie dowodzić Wami
Oszczędź czasu. Nie skorzystamy.


A póki co dalej narzekaj, jacy to źli jesteśmy.... A co do olewania naszych ataków to raczej Ty uważasz,żę bez walk z M300 Nie damy sobie rady,otóż jesteś w błędzie, oprócz M300 jest jeszcze kilka koalicji które zamiast narzekać, tudzież chwalić się w profilu jacy to oni nie sa super , hiper i w ogóle miód malinka witaminka podejmą walkę ...::D:

Jeżeli uważasz, że narzekam to dalej tak uważaj. Mam to w głębokim poważaniu co ty uważasz. Może przejął bym się twoimi wypowiedziami gdybym cię nie znał. Jeżeli chodzi o chwalenie się to jesteś śmieszny. WIDAĆ, ŻE NAWET GO NIE CZYTAŁEŚ. NIE WIEM CZY SMIAĆ SIĘ PO TEJ WYPOWIEDZI CZY PŁAKAĆ
Jeżeli chodzi o inne koalicje, masz rację, jest V, w3m, rb, bw ( tylko nie wiem czy hp 1,3,4 z wymienionych koalicji wam starczy - NIE MAM POJĘCIA CZY SZYBKA WYGRANA I BRAK ZDOBYTEGO DOŚWIADCZENIA WAM WYSTARCZY )

wróciłem, bo potrzebny był konkretny kierownik rozbudowy...
Śmiech na sali.



Pozdrawiam SC
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Hmm nie będę się czepiał i cytowal jak Ty zdania lub słowa (wybierając co dla siebie wygodne do za cytowania) bo to jest głupota o_O Co do śmieci to nie sądze, abyśmy tak uważali - teraz jest czas nasz później może być jakiejś innej koalicji czas na wygrane. Prosty schemat każdego ze światów każdego przeciwnika staramy się traktować z szacunkiem.
Z tego co tu czytam to mam nadzieje, że uda się zoorganizować dobre bitwy pif paf na Irokezie.
Niczego więcej nie oczekujemy bo póki co nie ma czegoś takiego jak "fake" - tylko blokada fortu ze strony w3m :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22239

Gość
Gość
Skończmy się już kłucić bo to nie ma sensu.
Co do blokady fortu w3m, dziś nie zblokują.
 

DeletedUser

Gość
Gość
...
Ale wątpie, że kogoś wyrzuciliście za expienie.
...
Erise - wyłudzanie kasy od sojuszników, sępienie na targu, parcie na włdzę wyleciał i wylądował w M300
gojo11v2 - parcie na władzę, szantaż, wyleciał mimo,że był jednym z większych koksów ( blisko 2k HP w na początku 2 tygodnia serwera ) , obecnie bez miasta
afro555 - niechęć do wpłat do kasy miejskiej, nieszanowanie sojuszników, wyleciał i zakotwiczył w W3M
Onedollar - nie wykonywał rozkazów ,odpracował karę, i odszedł do W3M
haski1 - nie wykonywał rozkazów, 2 razy dostał "ciągnięcie" desek za nie wykonywanie rozkazów, odpracował i poszedł do M300
Adrianos 5 - nie wykonywał rozkazów, aktualnie bez miasta
sepith - nie potrafił szanować innych sojuszników, rzucał mięsem, grał nieco pod siebie, odszedł bo nie chciało mu się 5 desek wydropić
Wystarczy?
Wasza siła brzemie w dowódcy. ...Gdybyście nie mieli chudego tylko jakąś inną dużo słabszą osobę to też byście przegrywali.
No skoro uważasz,że bez chudego byśmy przegrywali to napisz do chudego niech na 1 bitwę podowodzi Wami, u nas się pewnie jakiś rezerwowy dowódca znajdzie ;) Jest kilku dobrych dowódców na serwerze którzy nie dowodzą w chwili obecnej: viktor1981 ,goralesko86... Macie obecnie słabego dowódce to napiszcie do nich może zgodzą się poprowadzić Was do zwycięstwa...
Zresztą u nas są doświadczeni fortowcy ( nie żebym się chwalił ale tak jest i tyle ) którzy pod dowództwem niejednej osoby już walczyli potrafią grac zespołowo , nie patrząc na topki ...

...
Jeżeli uważasz, że narzekam to dalej tak uważaj. Mam to w głębokim poważaniu co ty uważasz. Może przejął bym się twoimi wypowiedziami gdybym cię nie znał. Jeżeli chodzi o chwalenie się to jesteś śmieszny. WIDAĆ, ŻE NAWET GO NIE CZYTAŁEŚ. NIE WIEM CZY SMIAĆ SIĘ PO TEJ WYPOWIEDZI CZY PŁAKAĆ
Jeżeli chodzi o inne koalicje, masz rację, jest V, w3m, rb, bw ( tylko nie wiem czy hp 1,3,4 z wymienionych koalicji wam starczy - NIE MAM POJĘCIA CZY SZYBKA WYGRANA I BRAK ZDOBYTEGO DOŚWIADCZENIA WAM WYSTARCZY )
...

Dla mnie to tylko gra, na pierwszym miejscu musi być dobra atmosfera a do jej stworzenia nie jest konieczny exp ... CO do śmieszności to przeczytaj opis profilu W3M , potem komentuj...
Gdzie Ty mnie tak dobrze poznałeś kolego ? Bo jakoś nie przypominam sobie,żebym miał nieprzyjemność grać wspólnie z Tobą na jakimś serwerze, chyba że incydentalnie...
A skoro masz "3 literach" co uważam to po kiego grzyba odpisujesz na moje posty? I po co zacząłeś temat jeśli nie żeby ponarzekać jacy to źli jesteśmy.... Zepnij pośladki, weź tyłek w troki i walcz, prędzej czy później dorównacie siła Ichorusom...
Śmiech na sali.
...
No to śmiej się na zdrowie, szkoda,że z tego śmiechu forty same się Wam nie rozbudują, u nas nie jest z tym najgorzej, bo jest osoba która ma doświadczenie w koordynowaniu rozbudowy...
I na tym póki co poprzestanę, bo szkoda mi czasu na polemikę jeśli ktoś zamiast przytoczyć merytoryczne argumenty usiłuje mi udowodnić ,ze jestem wielbłądem ..::P:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22239

Gość
Gość
Nie uważam, że bez chudego byście przegrywali. Uważam, że macie znacznie lepszego dowódce niz my na ten moment. Nie twierdze też, że macie złych fortowców.

Erise jest u mnie. Nie widzę, żeby się pchał do władzy. Siedzi spokojnie.

Co do fortów nie budujemy ich ( może dlatego, że nie warto )
Tak grałem z tobą incydentalnie, wystarczyło.

Co do profilów. Nie komentowałeś we wcześniejszej wypowiedzi profilu w3m tylko nasz. O w3m nie będe się wypowiadał.
Po raz kolejny tłumacze ci, że nie narzekam :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem czy płaczesz czy nie ale weźcie siew garść macie wiele świetnych fortowcow robicie sobie ekipę i do przodu my nie robimy nic czego sami nie bylibyście w stanie zrobić. O podkradaniu fortowcow nie ma mowy bo mamy ich za dużo i nie mamy bitew dla wszystkich,a co do dowódcy to kit ket na huronie prowadził swoje pierwsze bitwy w życiu i był w stanie pokonać chudego, wystarczy ze dowódca myśli(np wytłumaczcie mi logikę stania w forcie jak atak wchodzi sobie na umocnienia i ma przewagę strzelb i umocnień trzeba dowodzic 300 bitw by wpaść na to ze to debilizm ) i ma ogarniętych ludzi nie trzeba tu geniuszu.

I jakbyś był tak miły to nie rzucaj fałszywych oskarżeń albo nie do końca pewnych bo one w niczym nei pomagaj a psuja atmosferę na serwerze i tylko odechciewa sie grac a sam narzekałeś ze mało ludzi

A i blokowanie fortów myślę ze to był dobry pomysł ze strony w3m na rozbudowanej baszcie dużo lepiej się trafia większy eksp wiec się opłaca rozbudować a ze przez ilość produktów nie da się w 48h to trzeba blokować jest w tym logika żałosne by było jakby blokowali nie rozbudowany fort tylko po to by go mieć to jest tak jak z 48h od pojedynkow
 

DeletedUser

Gość
Gość
Powiedzmy sobie szczerze wszystko na co pozwala gra jest Uczciwe :)
Kolega słusznie porównał Blokowanie fortu do umyślnego usypiania się przez graczy aby móc spokojnie pracować itp... ja tu bym pogratulował sprytu kolegom a nie oskarżał ich o nie uczciwość...
Szpiedzy? Wywiad zawsze był ważny bardzo ważny... nieuczciwe? Jasne powiedzcie to Światowym przywódcom wojskowym, zapewne wtedy zrezygnują z wysyłania szpiegów do innych państw... dlaczego nie... pilnujcie się a nie płaczcie o nie uczciwości.
A podsumowując wasze wywody - Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy :) Także zamiast się żalić wymyślcie skuteczną kontrę na działania innych :)
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Szkoda, że wypowiadają się tylko osoby z I :)

RVN a wy dlaczego nie blokujecie sobie fortów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szkoda, że wypowiadają się tylko osoby z I :)

RVN a wy dlaczego nie blokujecie sobie fortów?

Wypowiadają się osoby od nas bo mają taką odwage, są aktwne i zależy im na dobrej opinii sojuszu w "świecie" ;)

A co do blokowania fortów to nam to nie jest potrzebne bez tego dajemy sobie rade pif paf
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wiesz kruku mamy mieszankę starej sprawdzonej ekipy z różnych serwerów z odrobiną dobrej zabawy i sympatycznej atmosfery . I są efekty, jeden za drugim w ogień by wskoczył jeśli by trzeba było ::): A ja po prawie 4 miesiącach odpoczynku od TW wróciłem, bo potrzebny był konkretny kierownik rozbudowy...
Czarniawa gra tutaj czy odpuściła TW?:D
Jak miło zobaczyć, że nowy świat i stare kłótnie:D Hehehehe....najlepsze lekarstwo od czasów Hurona-olewać forum TW i sprawdza mi się:D Buduję miasteczko, cisnę lvl, pogadać jest z kim:D A tu odwieczne kłótnie "topowych" sojuszy:D Hehehehe A za pół roku będzie 5 razy zmieniona sytuacja i sojusze i lament o braku bitew albo głupio wyzwanych nocnikach:D Co świat to dokładnie to samo:D
 

DeletedUser28235

Gość
Gość
A tu odwieczne kłótnie "topowych" sojuszy:D Hehehehe A za pół roku będzie 5 razy zmieniona sytuacja i sojusze i lament o braku bitew albo głupio wyzwanych nocnikach:D Co świat to dokładnie to samo:D

Co racja to racja. "Topowych" powiadasz? Ej Kruuku my też w takim razie musimy dołączyć do tych kłótni! Utkniemy na szarym końcu w przeciwnym razie hehehe :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Chcesz dołączaj:D Ja to mam gdzieś :D Od Hurona gram na luzie:D Ale łezka w oku mi się kręci jak sobie przypomnę spinki z Milanem na Czejenie:D Hehehehehe
Skończę budować miasto i pomyślę co dalej...pvp (oddać tym cieniasom co umieją tylko bobów lać, a nie mają pojęcia o dobrym pvp), zadanka wszystkie a potem reskill w pvp lub hp, albo reskill w hp i forty...ciągle mam dylemat:D
 
Do góry