Sytuacja na 12 świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15126
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Myślę że nad kwestią wędki nie ma się co rozwodzić, jeżeli ktoś miał szczęście to ją znalazł / znajdzie.
Aktualnie ten odskok w pd jest i tak czasowy, niektóre osoby zapewne po jakimś czasie stwierdzą że nie chce im się grać etc. A i tak by utrzymać przewagę jaką daje ewentualne znalezienie tejże trzeba umieć wykorzystać ten fakt (poprzez choćby odpowiednie rozłożenie umiejętności), więc myślę że nie ma co się ekscytować tym że ktoś takową teraz znalazł czy też nie.

Zadanie z wędką jest fajne bo znacznie szybciej niż na innych serwerach zaczynają się pojawiać miasta, a więc i szybciej zaczną w nich pojawiać się sklepy i później dostęp do fortów / bitew fortowych.
 

DeletedUser17715

Gość
Gość
Nie wiem jak wy to szybko znajdujecie... ja już 10 godzin robiłem i nic... obliczyłem że przy 16 h musi mi wypaść...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ech... Nie przepadam za tym zadaniem z wędką... Na świecie 8 zrobiłem wszystkie zadania z serii "Ciężka praca" prócz właśnie tego wędkowania... Straciłem sporo czasu przy szukaniu i zamiast wędki znalazłem 43 pstrągi (przy takiej ilości powinienem mieć już mieć 2,15 wędki). Skubana nie chce mi wypaść. Mam nadzieję, że tutaj się uporam szybciej z tym zadaniem...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę zapytać jaką matematyką się posługujecie w swoich wyliczeniach? 16h, 2,15 wędki...
 

DeletedUser9515

Gość
Gość
Teraz tylko czekać na 1 bitwę o fort. Już nie mogę się jej doczekać...:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mogę zapytać jaką matematyką się posługujecie w swoich wyliczeniach? 16h, 2,15 wędki...

Szansa na pstrąga podczas wędkowania = 60% / 30min
Szansa na wędkę podczas wędkowania = 3% /30min (20x mniej niż na pstrąga)

Znalazłem 43 pstrągi...

43/20 = 2,15 - powinienem znaleźć już tyle wędek

Dodam, że znajdowanie przedmiotów jest kwestią losową. Szczęście wpływa osobno na każdy przedmiot, a powyższe wartości mogą znacznie odbiegać od tego, co wydarzy się w grze.

Te 16h zupełnie nie wiąże się z moimi znaleziskami. Ktoś inny napisał po prostu po jakim czasie powinna średnio wypaść Ci jedna wędka. Czytaj uważnie. :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Szansa na pstrąga podczas wędkowania = 60% / 30min
Szansa na wędkę podczas wędkowania = 3% /30min (20x mniej niż na pstrąga)

Znalazłem 43 pstrągi...

43/20 = 2,15 - powinienem znaleźć już tyle wędek

Co ma pstrąg do wędki, oczywiście w kwestii znalezienia produktu? Masz 3% szans na to, by w 30min pracy odnieść sukces. Przy okazji, właśnie ją znalazłem, gdzie moje 20 pstrągów?

Te 16h zupełnie nie wiąże się z moimi znaleziskami. Ktoś inny napisał po prostu po jakim czasie powinna średnio wypaść Ci jedna wędka. Czytaj uważnie. :)

Czytam uważnie, jest napisane "obliczyłem że przy 16 h musi mi wypaść... ", słowo "musi" wskazuje na to, że z powyższego cytatu można wywnioskować, iż "przy szesnastej godzinie pracy prawdopodobieństwo zdobycia wędki wynosi 1".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Co ma pstrąg do wędki, oczywiście w kwestii znalezienia produktu? Masz 3% szans na to, by w 30min pracy odnieść sukces. Przy okazji, właśnie ją znalazłem, gdzie moje 20 pstrągów?

A czy przeczytałeś to, co napisałem kursywą w moim poprzednim poście? (...)

Btw. Właśnie wypadła mi wędka, po 4,5h wędkowania. Ustawiałem prace po 2h. W pewnym momencie zwątpiłem, przerwałem robotę i wędkę przypadkowo znalazłem... :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Szczerze? Mogłabym otworzyć sklep rybny!

Do sprzedania 38 rybek, ktoś chętny?

Ps. po wędce ani sladu, juz 14 h łowie:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja znam sposob do znalezienia wedki :p skutecznosc : 50% . bez kp.

jeszcze niecale 2h i 12 lv . wkoncu mozna zaczac grac .
 

DeletedUser

Gość
Gość
no ja właśnie wczoraj czytam sobie ten temat i też postanowiłem wędki poszukać
dałem na 2h na noc
przychodzę ze szkoły i jest :)
jeszcze te 6h trzeba przełowić
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę o skończenie tematu Wędki (łopaty i innych znalezisk) :p Każda kolejna wypowiedź na ten temat będzie traktowana jako SPAM.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3516

Gość
Gość
Podstawowe pytanie to: które miasto zarobi sporo kasy na sprzedaży osła i niebieskiej opaski (a później wisiorów indiańskich)
Na razie widzę, że żadne się nie kwapi ..... ;)
liczę, że będzie spora konkurencja - juz ponad 10 tyś klientów na tym świecie :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ktoś ma miasto, bo szukam jakiegoś mam 11 lvl 100% strzelanie pp.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam zaszczyt być z adminem w jednym mieście :)
Będzie to napewno dla mnie wielka przygoda
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tam szukam budowniczych do miasta co mogę wpłacam więc na 2h rozbudowy moze przez 5 dni uzbieram ;p ,a w mieście grabarz by się przydał bo pojedynkowicza sobie robię ;p
 

DeletedUser9515

Gość
Gość
WOW. Jest już 200 miast. 1 w rankingu ma już 2000 pkt. Szybko dzięki tym zadaniom z wędką i łopatą to idzie...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobrze że szybką się budują oby zapraszali na zakupy ci co mają 'pewną ekipę' bo niedługo będzie potrzebny cylinder i krawat :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry