Sytuacja na 12 świecie

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser15126
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
My narazie nie zapraszamy , na zakupy
Nie mogę zdradzić dlaczego ale narazie na legion nie liczcie :)
Mamy jedyni General Store 5lvl :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
kurde ja bobów sobie nie moge załatwić zamiast prze rozpoczęciem świata coś planowac to ja w ostatnim momencie ;p

PS. Bo macie Onufrego ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak racja gdyby nie Onufry nie bylibyśmy tak daleko , ale nie tylko on buduje miasto :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
My narazie nie zapraszamy , na zakupy
Nie mogę zdradzić dlaczego ale narazie na legion nie liczcie :)
Mamy jedyni General Store 5lvl :p

Wielka ci tajemnica po prostu nie chcecie się muszkami podzielić z innymi bobami

na razie
 

DeletedUser

Gość
Gość
jedna

Tam jest tylko jedna i to brązowa więc słabo :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Meksykańska chustka na szyję... Ach, przydałaby się do odblokowania wycinki lasów, ale trudno... Co odwlecze, to nie uciecze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A na 12 ma ktoś już chociaż 1 lvl rusznikarza ? ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
a masz już 28lvl ? :p

Przyczytałem Twój post i tak się zastanawiam... Czy czasem nazwy pracy nie pomyliłem, czy to może jakieś zadanie dla mojej klasy postaci lub dla wszystkich wymaga tego poziomu? Sprawdziłem... i ostatecznie wpadłem na to, że Meksykańską chustkę na szyję można założyć dopiero na 28. poziomie... Zapomniałem o tym - zmyliło mnie to, że wszystkie inne zwykłe naszyjniki dostępne w sklepie wielobranżowym nie mają żadnych wymagań...

Co nie zmienia faktu, że ten przedmiot będzie mi pewnie w przyszłości w jakiejś pracy lub do zestawu potrzebny. Ale co tam... Zanim będę mógł go używać, na pewno powstanie już wystarczająco dużo miast z tym przedmiotem i nie będzie większych problemów ze zdobyciem go.

Dobra, zmieńmy temat, bo zaczyna się wokół tej jednej biednej chustki wielka afera robić...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mi nie całkiem ;] jakoś nie mogę sie odnaleźć ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jak mi idzie?:p
Staram się szybko nie wbijać lev'a(by później ładny expik zgarniać :)), choć pierwsze 2 h i wędka+ pstrąg to niezły wynik :)Oszczędziłem też 50$ na punkciku w pływanie.
 

DeletedUser17715

Gość
Gość
Mi idzie całkiem nie najgorzej :D po 3 dniach wędkowania w końcu wypadła mi wędka i ukończyłem zadanie, a teraz robie kopanie grobów na łopate, 8 pkt pracy mi do wydobycia węgla brakuje, więc źle nie jest ;) Teraz będzie trzeba koło 15-16 lvl do jakiegoś miasta dojść i pojedynki robić :D
 

DeletedUser17608

Gość
Gość
Legion już ponad 3000 pkt ;) 5lvl GS i 2lvl Rusznikarza ;P Tylko czemu te aktualizacje w rankingu trwają tak długo ? Bo na innych to 30 min najdłużej a tu czekam i czekam i nic...
 

DeletedUser

Gość
Gość
wlasnie bardzo dlugo trwa aktualizacja rankingow . zrobilem quest z wedka wybralem klase postaci . mialem 11 lv. patrze w ranking: 3lv i klasa pp :} . godzinke trzeba czekac . Teraz czekam az jakies miasta wybuduja krawca na 3-4lv i na zakupy . Wtedy grizlly i lvl up-y .
 

DeletedUser

Gość
Gość
wlasnie bardzo dlugo trwa aktualizacja rankingow . zrobilem quest z wedka wybralem klase postaci . mialem 11 lv. patrze w ranking: 3lv i klasa pp :} . godzinke trzeba czekac . Teraz czekam az jakies miasta wybuduja krawca na 3-4lv i na zakupy . Wtedy grizlly i lvl up-y .

Ja tak samo - szary kapelusz i szare buty robocze :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
szary kapelusz

jak dajecie w ZP, to szary kapelusz można znaleźć przy połowie ryb
 

DeletedUser16398

Gość
Gość
Ja też czekam na to aż ktoś wybuduje krawca (na odpowiedni poziom)
muszę kupić szary kapelusz+złoty indiański naszyjnik+szare buty robocze - no niby brakuje mi jeszcze ok. 250$ żeby mieć na te trzy rzeczy ale to nie jest duży problem :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
co tak

Co tak cicho na forum? nic się nie dzieje?
 
Status
Zamknięty.
Do góry