"Unikatowe" bronie -> Czy naprawdę unikatowe?

  • Rozpoczynający wątek ememek
  • Data rozpoczęcia

Pasuje?


  • W sumie głosujących
    564
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Albo np: Brzytwa Figarra (A gdzie jest napisane ile brzytew miał Figaro)
 

DeletedUser13713

Gość
Gość
jestem na nie ! wiadomo , że każdy chcę znaleźć takie bronie . dzięki temu ta gra staję się bardziej popularna .
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
nie spadłeś z konia/krzesła/draviny ale za to spadłeś na mózg!

To wymyśl coś lepszego, starał się ale po prostu mu nie wyszło, jak wielu innych też jestem na nie, ponieważ i tak te przedmioty bardzo trudno znaleźć,
ja nie znalazłem żadnego :(. No i dochodzi do tego problem z osobami, które już mają ten przedmiot.
 

DeletedUser11341

Gość
Gość
Co z tymi którzy mają te unikatowe przedmioty? Stracą je? To trochę niesprawiedliwe. Realizm jest ważny, ale to tylko zwykły MMORPG, a to, że na te przedmioty mówią unikaty to po prostu kwestia tego, że tak się przyjęło i już :). Jestem na nie.
 

DeletedUser4081

Gość
Gość
A po co w stosujecie słowo "unikatowe" po prostu zamieńcie je na słówko "specjalne", "rzadkie" i problem z głowy.
 
ehhhh... chcesz urealnic gre? ok, proponuje wprowadzic ograniczenie plecaka, nie "moznosc" noszenia szklanki wody w plecaku (rzeciez sie wyleje), wprowadzic ubikacje, jedzienie, picie i jezeli trafisz kogos w glowe to on odrazu umiera :]
 

DeletedUser

Gość
Gość
ehhhh... chcesz urealnic gre? ok, proponuje wprowadzic ograniczenie plecaka, nie "moznosc" noszenia szklanki wody w plecaku (rzeciez sie wyleje), wprowadzic ubikacje, jedzienie, picie i jezeli trafisz kogos w glowe to on odrazu umiera :]

A jednak wielu odwiedza Nonsensopedię i wpisuje The West ^^.

Apeluję o zamknięcie tematu, ile można pisać o tym samym w dodatku nt. bezsensownego (im'n'lopo) pomysłu?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może jeszcze urealnimy?
Trochę za dużo tych Cowboy'i aż 245158 ? Chyba broni by nie starczyło... Niech tylko 100 bedzie miało bronie itd. a reszta niech ma prace, Praca na Farmie...

Do tematu"
Ludzie dajcie z tym spokój, nie nie było by miłe gdyby ktoś np miał z 4 brzytew, 7 proc itd. a tu nagle ze jest tylko jedna, a gracz zostawił sobie je na czarną godzine, w dniu w którym miał je sprzedać, znikają mu i nie ma ani jednej i jeden gracz ze świata, dostają taką właśnie broń...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie nie podoba mi sie ten pomysł bo może ja też bym chciał znaleźć taki przedmiot a z moim szczęściem to już to widze a zresztą co będzie z tymi graczami co mają już te bronie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wielu graczy ma "szlachecką proce" i co to komu szkodzi tak samo niech będzie z innymi broniami a kto wie czy sprzedawcy "pamiątek" nie narobili podróbek o podobnych właściwościach:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
pomysł realistyczny,lecz trzeba zabierać przedmioty graczom które je znaleźli. jestem w 80% na Nie
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie ,ponieważ i tak ciężko jest znaleźć bronie unikatowe.
EDIT:
A jak by wiele osób na świecie nie miało kasy i by walczyli np. Mieczem Hernandos? To by stracili broń i by musieli walić pięścią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jak dla mnie to nadal są bronie unkatowe bo nigdy takowej na znalazłem więc dla mnie bez znaczenia. neutral
 

DeletedUser6197

Gość
Gość
Doceniam twoją pracę, jednak tak jak poprzednicy - nie. Fakt faktem, iż unikatowa broń powinna być tylko jedna, ale pomyśl także o innych, nie jeden załamał by się i popełnił samobójstwo, załamał by się psychicznie, wyrzuciłby komputer przez okno bądź uciekłoby z domu - oczywiście to tylko żart. Aha i jeszcze jedno:

I od razu odpowiedzi na kilka pytań i zarzutów:

- Nie, nie żartuję
- Nie, nie spadłem ze schodów/drabiny/krzesła/konia
- Nie, nie upadłem na głowę
- To ma być utrudnienie dodające realizmu, a nie atak mający na celu zepsucie gry

Co do pkt 3 i 4 miałbym pewne wątpliwości :cool: - oczywiście to też tylko żart.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a pomyślałeś o tym że jest taki quest co się miecz Hernanda de Soto(chyba tak się nazywa) i że prawie każdy, kto go wykona takowy miecz straci? na nie.
 

DeletedUser1190

Gość
Gość
Cienki tem pomysl ,jak juz wczesniej ktos wspomnial to co z tymi co juz to maja
oni nie chca zmiany zasad a napewno straty w pojedynku
1 sztuka na server? co jak ktos sprzeda w sklepie
mam pere takich gratow mi sie te buble sie nie przydają,nie chce tez sprzedac w sklepie

Handel miedzi graczami by to wszystko załatwił
 

DeletedUser

Gość
Gość
jak miałby wejść ten pomysł to pierwsza osoba która znajdzie tą broń na servie ma ją szlachecką a inni mniej szlachecka nazwa może być np. podrobiona brzytwa figara
 

DeletedUser

Gość
Gość
Tak samo jak ktoś wspomniał u góry Figaro nie musiał mieć jednej brzytwy. Może np. kupił sobie 6-pak? (xD). A Huckelberry (sory jeśli źle napisałem) nie musiał mieć 1 procy bo i tak prędzej czy później by mu pękła gumka.Nie
 

DeletedUser14875

Gość
Gość
ale jest jeszcze problem ze eq jest dane do wgladu innym wiec gracz ktory mialby te bron bylby atakowany, gdy tylko bedzie to mozliwe, wiec co chwila bron przechodzilaby z rak do rak i dla posiadacza bylaby przeklenstwem a nie bonusem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
jestem za nie ponieważ, każdy chciałby mieć taką "unikatowo" broń np: jeden z graczy posiada to "unikatowo" broń i ma duży poziom pojedynków a ten z owiele niższym poziomem pojedynków też by chciał ją mieć. to co ma atakować o wiele od siebie silniejszego??? dajmy każdemu zadowolić się "unikatowo" bronią
 
Status
Zamknięty.
Do góry