"Unikatowe" bronie -> Czy naprawdę unikatowe?

  • Rozpoczynający wątek ememek
  • Data rozpoczęcia

Pasuje?


  • W sumie głosujących
    564
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Mi się pomysł nie podoba, unikatowe bronie są unikatowymi. Na s5 wykonuje kilka prac z dużym szczęściem takie jak: ściganie bandytów czy napad na dyliżans pocztowy i jakoś nie miałem przyjemności znalezienie żadnej z unikatowych broni.
Trzeba mieć prawdziwe szczęście żeby taką znaleźć i niech tak pozostanie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie

dajcie spokój ja osobiście mam proce hackelberego w całej grze dopiero na 48lvl ja zdobyłem a tak ogółem to to nigdy nie wejdzie :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
NA NIE. Ja osobiście znalazłem 2 figara i huckelberrego ( nie wiem ja kto się pisze) i co, odbierzecie mi to? Odbierzecie wielu innym i wylosujecie jakiegoś szczęściarza któremu by zostało? NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Haha widać jest to NAJGORSZY pomysł na tym forum.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Można by ten pomysł dać z poprawką taką, że na każdym świecie dodało by się jakieś unikatowe bronie ale te które są by zostały. Unikatowe bronie znajdowało by się podczas prac i nie można by ich było sprzedać. Jestem na Tak.
 

DeletedUser15276

Gość
Gość
Jestem na nie.
5% na utratę broni przy przegranej walce? To bardzo dużo, a 20% przy omdleniu ? Ta broń krążyłaby wśród paczki dobrych znajomych którzy dzięki niej nabijaliby sobie lvle w zastraszającym tempie.
To oczywiście jeden z pomysłów.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja mam takie pytanie do autora tego tematu co z pistoletem odprzodowym Bowiego(nie wiem jak to się piszę)to unikatowa broń na forty to co ją by się tez traciło choć nie służy do pojedynku?
 

DeletedUser19682

Gość
Gość
Zgadzam się jak unikatowa to unikatowa co nie ? Powinna być 1 sztuka no max 5sztuk na jeden świat !
 

DeletedUser

Gość
Gość
Także uważam że unikatowe bronie powinny być w pojedyńczych egzemplarzach a nie tak jak to jest teraz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ludzie powinno być tak jak jest. Czyli jestem na nie.Załóżmy że zmieniliśmy nazwę 1 z brzytw ... no i po problemie jest stąd że jest zła nazwa !
 

DeletedUser16937

Gość
Gość
Pomysł jest bez sensu, sam mam brzytwę Figaro, nóż bowiego i ten pistolet bowiego, Geringera Belle Star też mam :), i jak by to teraz ktoś zabrał to chyba bym się załamał. Jeśli by było tak, jak sugerowałeś: jedna broń na świat to było by to całkiem bez sensu, np. Na zdobycie miecza hernanda de soto męczyłem się rok a przegrywam go w pojedynku:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie.
Ja sam osobiście posiadam Pistolet Granmonta (którego znalazłem w plądrowaniu zwłok :D) i uwierzcie mi nie chcielibyście go stracić :) a co dopiero miecz Hermanda de so :eek: (czy jakoś tak)

EDIT:
Te bronie nie są wcale takie rzadkie i trudne do zdobycia jak się wydaje, wystarczy mieć prace ze szczęściem (np. plądrowanie zwłok) i po jakimś czasie na pewno dostaniesz "specjalną" broń. Ja dzisiaj zdobyłem brzytwę Figara :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
jestem na nie poniewaz wyjdzie na to ze tylko pojedynkowicze bede je mieli ja nie ide w pojedynki a jak mi sie trafi jakas unikatowa bron ktora wezme do pracy i co nagle 5 atakow i juz jestem uspiony nie mam bron i nie nie mam z tego ze mi sie unikat trafil oprocz uspienia
 

DeletedUser19255

Gość
Gość
Dajmy ze ktos ma te bron i ja straci z czego bedzie bil ak przed ventem sprzedal swa nieunkatowa bron?? trzeba bedzie kase zbierac itp. utrudnilo by to gre al ci co sie wkurza moga przestac i nie grac w The West NA NIE
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja np ostatnio znalazłem Proce Huckelberry'ego:D
Przy gaszanie pożary przy okazji polecam tom prac dużo fajnych itemów z niej można zgarnąc :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam inny pomysł:
proponuję stworzyć 6 nowych broni które można by było znaleźć tylko w pracach:
1) Bronie do walki wręcz:
Zardzewiały antyczny miecz
Antyczny miecz
Ostry antyczny miecz
2) Bronie strzelacie
Zardzewiała legendarne strzelba
Legendarna strzelba
Precyzyjna legendarna strzelba

No więc mamy już te 6 broni które będzie można znaleźć tylko w pracach z ponad 70% szczęściem!!
Istniały by tylko po 1 sztuka broni każdego rodzaju! Byłby jednak 3 haczyki:
* Po zdobyciu broni automatycznie wędrowała by do naszego podręcznego ekwipunku jako broń podręczna, bez możliwości schowania jej do plecaka
* Nie będzie można jej sprzedać, a jedynie wyrzucić! Po wyrzuceniu broni będzie mógł ją znaleźć ktoś inny! (opcja "wyrzuć" pojawi się po najechaniu na miecz w ekwipunku)
* Broń będzie można przejąć w pojedynkach! Jeśli gracz A ma jedną z tych broni i przegrywa z graczem B to gracz B automatycznie dostaje jego broń!!! Po czym wędruje ona automatycznie do jego ekwipunku jako broń podręczna, bez możliwości schowania jej do plecaka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser18063

Gość
Gość
omg... koleś po 1. zrób własny temat po drugie już było coś takiego po trzecie... no comment...
 

DeletedUser

Gość
Gość
ale każdy ma prawo do takich przedmiotów a tak to nowi gracze którzy dojdą po 6 miesiącach od wystartowania świata już nie będą mieli szansy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zauważ, że taką opcję mógłbyś wprowadzić tylko na nowych światach.
Na NIE. Dlaczego? Bo dziś znalazłem Procę Huckleberry'ego :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja też jestem na nie, iż np. Figaro czy Athos mogli mieć własną kuźnię i setki czy też tysiące naprodukowanych takich broni ;p Tak że cóż za realizm w grze?
A po za tym jak ktoś tam pisał gracze którzy zaczęliby wcześniej grać nie daliby szansy powalczyć taką bronią graczom którzy zaczęli grać później :)
Więc według mnie pomysł bez sensu. A poza tym i tak nie każdy może łatwo zdobyć takie "unikatowe" bronie :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry