"Unikatowe" bronie -> Czy naprawdę unikatowe?

  • Rozpoczynający wątek ememek
  • Data rozpoczęcia

Pasuje?


  • W sumie głosujących
    564
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
?!

Jestem na nie z dwóch dość oczywistych powodów,a mianowicie:

1-Wiele osób ma takie same "unikalne" przedmioty,i powiedz mi, co zrobić z tym faktem?Zmienić nazwę???

2-Część z tych "itemów" jest do zdobycia w questach.I co?Mają usunąć?Zmienić nagrodę?

Następnym razem wymyśl coś użytyczniejszego i możliwego do wprowadzenia.Swoją kreatywność przeznacz na lepsze pomysły.

Powodzenia w myśleniu:
Lt.Hargrove
 

DeletedUser

Gość
Gość
Teraz nieco dokładniej o zdobywaniu broni w pojedynku. Gdy mamy raport z walki na środku mamy napis "Gracz X wygrywa pojedynek, otrzymuje xxx punktów doświadczenia i zabiera graczowi Y xxx$" Można by dodać na końcu "oraz brzytwę figaro (, pistolet Granmonta, itp.)"

Skradziona Sztuka (lvl 75) gdzie dostajemy pistolet Granmonta - wyeliminowanie zadania nie wchodzi w grę, ale: można zamienić pistolet na Ostrą maczetę/rewolwer wiązkowy (do wyboru), albo 1. osoba, która wykona zadanie dostaje pistolet, a następne wybierają co chcą z poprzednich.


:mad:

na 75 lvl rewolwer wiązkowy, pomysł ogólnie do d... jak ktoś ma szczęście w pracy i znajdzie jakieś przedmioty tam potrzebne itd. to już ma ten pistolet a reszta ma pecha bo im wolniej exp leci i nie mają 75 :(
niewypał niczym zmokły dynamit
 

DeletedUser1710

Gość
Gość
Ja jestem na nie. Gracz który posiada takową broń był by największym nieszczęśnikiem w tej grze. Inny gracz będzie chciał przejąć tą broń i będzie atakował posiadacza. Wyobraźmy sobie że jest przynajmniej ze 100 takich innych graczy. Wniosek nasuwa się sam obrońca będzie ciągle atakowany i w końcu straci tą broń. Korzyści z jej posiadania... żadne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja jestem na nie. Gracz który posiada takową broń był by największym nieszczęśnikiem w tej grze. Inny gracz będzie chciał przejąć tą broń i będzie atakował posiadacza. Wyobraźmy sobie że jest przynajmniej ze 100 takich innych graczy. Wniosek nasuwa się sam obrońca będzie ciągle atakowany i w końcu straci tą broń. Korzyści z jej posiadania... żadne.

Dokładnie , taka osoba była by tak atakowana że nigdzie nie mogła by się ruszyc , fakt można i wyjśc z miasta co po jakimś czasie również staje się nudne i nie praktyczne ...

Lepszym wyjściem było by wprowadzenie np 100 proc , itd
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem na nie. To co proponujesz miejscami ociera się już o handel między graczami (ja sprzedaje w sklepie ty odkupujesz) a to temat na inną dyskusję. Co do gubienia broni unikatowej w pojedynkach, to czemu niby tylko unikatowe, a co ze zwykłymi, a może też te nie założone? A co jak ktoś znajdzie np unikalną procę, ale ładuje w siłę uderzenia i broń białą, i nie będzie jej używał. Nikt nie może mu jej zabrać? Czy może wypadnie mu z plecaka? W pierwszym przypadku porażka, bo przez to że jemu się nie przyda to nikt ma nie mieć. W drugim przypadku co to za unikalna broń, skoro ma z nią więcej problemów niż ze zwykłą, bo może ją zgubić także z plecaka. A co z tak zwanymi kolekcjonerami, ludźmi którzy zbierają unikatowe przedmioty dla zabawy(ciągle robią zadania o dużym szczęściu, żeby nazbierać jak najwięcej unikatów), a do tego nie są członkami miasta i nie można ich atakować. W skrócie pomysł tragiczny, już lepiej żeby bronie znajdowane w pracach i z questów miały lekko losowane parametry takie małe modyfikatory o kilka punktów obrażeń.
 

DeletedUser

Gość
Gość
one są dla mnie unikatowe, gdyż nie można ich kupic.. proste


PS. Jakbyś znalazł kiedyś taki przedmiot to byś nie zazdrościł tego innym i byś nie dał takiej propozycji :D
 

DeletedUser8523

Gość
Gość
Nie znając życie to kto pierwszy będzie miał plądrowanie zwłok czy coś takiego znajdzie to i takie bronie będą dla tych z top 15 bez sensu gracz na 50 levelu nie będzie grał procą Huckelbery'ego bo ma lepszą broń . Może to doda realizmu ale to jest GRA.
Na Nie
 

DeletedUser16604

Gość
Gość
nie, bo i tak bardzo ale to bardzo trudno je znaleźć mam 41 poziom i nie mam/ nie miałem chyba jeszcze żadnej
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na nie troszkę przesada nie tak często się znajduje unikaty. Więc przesadzasz z tym pomysłem ale jeśli mniemam to w regulaminie jest zakaz o dodawania pomysłów na temat nowe przedmioty i ich usuwania.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie utrudniajmy gry....:mad: Niektóre przedmioty można znaleźć w pracy: plądrowanie zwłok. A po za tym gdyby ktoś znalazł "unikatową" broń to by nikt nie chciał jej już szukać, ponieważ nie byłoby już takiej broni.Uważam, że ten pomysł jest zbędny.:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Moim zdaniem nie potrzebne-namieszane...wprowadziłoby to chaos-specjalne bronie i tak są rzadkie, a co dopiero jakby mogła być jedna sztuka-po za tym raczej nikt by nie sprzedawał takiej broni...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Nie.
Przecież np Figaro stoczył wiele walk (tak zakładamy skoro dobry item) wiec zgubił wiele takich brzytew. Bo po każdym zgubieniu zrobił nową ;p
Przecież czymś musiał walczyć po zgubieniu a zakłądając że był niezdarny to jest to troche logiczne wytłumaczenie ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
TAAAAK !!!

Jestem jak najbardziej na tak gdyż te bronie do prawdziwa perła dla takiega jak ja zawadiaki. Wysokie obrażenia, niski wymagany poziom i fajne bonusy - everything is all right. Jestem za.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Może i pomysł miałby sens, żeby takich rzadkich przedmiotów po 1 egzemplarzu było co najmniej 100 razy więcej niż jest, a i poza tym wiele rzeczy by trzeba było pozmieniać, jak tu już parę osób pisało.

Takie zmiany by bardziej zapoczątkowały nową grę idącą w kierunku RPG, gdzie walka to nie tylko kwestia utraty pieniędzy z kieszeni, lecz również jakiegokolwiek przedmiotu z plecaka, a brak miasta nie byłby żadną ochroną np. w przypadku napaści innego "bezdomnego" gracza :)

Trzeba pochwalić za kreatywność i starania, pomysłów jak najwięcej trzeba i któryś w końcu będzie trafny
 

DeletedUser

Gość
Gość
Najlepiej dodajcie je do miast i zeby wszystkie pojawiły się na 1 poziomie krawca i kosztowały po 1-2$!! Tak jak jest teraz jest dobrze... Nigdy nie miałem takiego itemka i nie płacze :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
a ja myślałem że spadłeś (z unikatowością chodzi o niekupowalność) bo pistol gramonnta masz z misji na ok. 60 lvl, pdobnioe miecz hernada de soto
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jestem przeciw. Już teraz wiele osób ma takie same unikatowe bronie. Chcesz im je zabrać? Ponadto jest kilka takich przedmiotów zdobywanych z questów. I co z tym zrobić? Kto pierwszy zrobi questa dostanie broń unikatową? A reszta co? Szlacheckie? A może żadnych?

Moim zdaniem pomysł słabo dopracowany i w ogóle nie przemyślany przez autora - dlatego zagłosowałem na nie.
 

DeletedUser14524

Gość
Gość
powiem wam że niedawno znalazłem unikatowy przedmiot (bardzo przydatny do prac :D) i powiem wprost że mogę się nim pochwalić bo nieliczni taki posiadają na świecie i ja mam dumę że go posiadam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Trochę za puźno na to, niektórzy już mają te rzeczy, nie można by było ich tak po prostu odebrać... Np. ja już posiadam procę Huckelbery'ego..
 
Status
Zamknięty.
Do góry