Version 1.20

  • Rozpoczynający wątek Killerek999
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tej aktualizacji?

  • Bardzo Dobra

    Głosy: 403 89,8%
  • Nie Podoba Mi Się

    Głosy: 46 10,2%

  • W sumie głosujących
    449
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Kiedy wprowadzą tę aktualizację, żeby było doświadczenie za forty ??
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dopiero weszła aktualka 1.20. Tak więc 1.21 może za jakiś miesiąc dwa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nie gadaj to ja mam chodzić na ataki i żadnego expa nie zdobywać oj trochę zawiedziony jestem :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jest jeszcze kilka rzeczy, które nie działają tak jak zaplanowano, ale trwają nad nimi prace:
Póki co za bitwę o fort nie dostaje się doświadczenia, oraz nie można znaleźć żadnych przedmiotów.
Wybudowanie murów, wież i i bram nie przynosi żadnych efektów.
Nie można wybudować sklepu.

Proszę się uzbroić w cierpliwość i pracować nad taktyką fortową :p
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
A to będzie wprowadzone w aktualizacji 1.21 czy tak jakoś przed?
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co z tymi screnami które wrzuciłem? w koncu sektory dają jakieś bonusy?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nic nie daje żadnych bonusów z tego co wiem. Zresztą, mała strata, bo po co komu w bitwie Pływanie albo Naprawa?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pawel.k1 napisał:
tak, klikasz tam i wybierasz czy dołączyć do atakujących czy broniących

ale od razu jak wezmę bitwa o fort to nie mogę wybrać to jak się bitwa rozpoczyna to wybieram ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co to za różnica, pływanie nagle zmienia się w dowodzenie, jakoś nie wierzę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
A co to za różnica, pływanie nagle zmienia się w dowodzenie, jakoś nie wierzę.

Chodzi o to że ktoś kto ma powiedzmy 50 pływania stojąc na tym polu dostaje za nie bonusy, niestety nie mam pewności do czego.

Sorki za odświerzenie tematu, ale nie było mnie, a nie mogłem się powstrzymać przed odpowiedzią na coś takiego...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Uff, dzieki za odswiezenie - sam mialem to zrobic, ale niesmialy jestem czasem :p

Tak wiec te bonusy dzialaja w koncu czy nie? Bo nie rzucilo mi sie w oczy zadne ofijalne potwierdzenie, a jednak to dosc wazna sprawa...
 

DeletedUser

Gość
Gość
nie działają teraz, a w aktualce 1.21 będą już działać?? bo co to za przyjemność iść na walkę do fortu, jak tam obrońcy ustawią się kupą wokół flagi i jakby człowiek nie próbował to się nie da tej flagi pod...prowadzić (oczywiście jak się zbiorą).

Jak można ćwiczyć taktykę ataków i obrony fortów, skoro póki co taktyka jest jedna- zebrać się w kupę i najlepiej trzymać się jej środka, wtedy się nie dostanie kulki w łeb.

Jeśli by weszły obszary premiowane tudzież te gdzie dostaje się podwójne obrażenia, to byłoby znacznie ciekawiej, bo juz wokół flagi zrobiłoby sie pusto ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie ma prawdopodobnie - nie jest nic napisane w zmianach, na supporcie tez nie potwierdzili.

Grunt ze zamienili konia z produktem :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
no rzeczywiście jest teraz lepiej. zwłaszcza, że koń liże mi buty. co to za różnica czy koń jest po lewej czy po prawej stronie? po co zmieniać coś co nie ma znaczenia? pewnie przy następnej aktualizacji zamienią bronie ze sobą miejscami i będą próbowali wmówić wszystkim, że to coś daje...

brak mi słów...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie aktualizacja dobra, fakt forty jeszcze nie są gotowe, ale zawsze to coś.
Mnie jednak ciekawi od czego zależy szczęście w bitwie, dziś brałem udział w pierwszej bitwie po aktualizacji, zadałem 1732 obrażeń przeciwkikowi, 7 strzałów celnych, 3 uśpienia, oberwałem 4 razy (672HP) a po bitwie znalazłem kij z gwoździem :eek: heh nie ma co bardzo droga i użyteczna broń na 76lvl :D, expkik przyzwoity 371pkt. Nie wiem czy to co znajdujemy w bitwie jest losowe, czy może im więcej zadamy obrażeń a mniej oberwiemy to jest szansa na lepszy przedmiot.
 
Status
Zamknięty.
Do góry