Version 1.20

  • Rozpoczynający wątek Killerek999
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tej aktualizacji?

  • Bardzo Dobra

    Głosy: 403 89,8%
  • Nie Podoba Mi Się

    Głosy: 46 10,2%

  • W sumie głosujących
    449
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Od początku było wiadomo, że handlarzy fortowych w 1.20 nie będzie. Na dowód masz tu link do sekcji Shop w Pomocy betaświata: http://zz1w1.tw.innogames.net/help.php?article=shop


Smola napisał:
nie jest dokończona
Gdybyś pograł/a na betaświecie, to byś wiedział/a,ze to, co teraz mamy to jest ładna i wykończona wersja - teraz trzeba tylko wyszukać bugi i je zgłosić.

Weź pod uwagę, że to jedna z największych aktualizcji do TW - a im więcej nowości tym więcej bugów. Oczywiście większość już jest wypleniona, ale niektóre pozostały. Więc sugeruję cieszyć sie nowościami, bo są naprawdę frajdogenne
 

DeletedUser

Gość
Gość
NA tym screenie sklep jest pokazany :

screen04.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
poza tym... ja moge dodac do tego screena terminatora, i co? i nic :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
yhm, zauwazylem ze ominalem strone...

ze sie nie wyrabiaja w terminie?

az mi chce sie was ponazywac niecenuralnymi wyrazami

po pierwsze - nie chcesz to nie graj

po drugie - pamietaj, ze to darmowa gra. jest kilka darmowych, co duzo gorsze rzeczy sie zdarzaja.

po trzecie - to ciagle jest wersja beta

po czwarte - ile te aktualizacje sie spoznialy? pol roku ze z takimi pretensjami podchodzicie do tego? bo ciagle widze posty 'miala byc 1-go a byla 2-go.

po piate - mysle ze wprowadzane sa najszybciej jak moga, przeciez specjalnie nie opozniaja, bo po co?

po szoste - kogo wy winicie? raz niemcow, raz adminow, zdarza sie ze ktos wskoczy na moderatora... wy nawet nie wiecie kto i dlaczego opoznia...

po siodme - 'bo na niemnieckim jest od dawna'... ja sie teraz zapytam: no i? moze ktos pomysli przez chwile - moze na 'niemnieckim' wykryli jakies bledy i ciagle nad nimi pracuja? i nasza aktualizacja wyjdzie poprawiona, a na 'niemnieckim' walna tylko niezauwazalnego patcha (czy jak to tam nazwac :p)

po osme - spojrzcie na ta gra w ogole czasem z innej perspektywy, zamiast ciagle narzekac i marudzic. odkad ja zaczalem grac pozmienialo sie wiele.

serio, zastanowcie sie nad soba.

of kors moj post tyczy sie niektorych osob ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
a mam pytanko jeśli bym chciał brać udział w bitwie o fort u innego miasta
to jak to zrobić
czytałem że trzeba iśc do niego i czekać ale czy to prawda

i forty są fajne
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Witam ja mam pytanie wczoraj brałem udział w bitwie o fort jako strona atakująca, byłem w czołówce graczy zadałem bardzo dużo obrażeń a po wygranej już bitwie zawiodłem się - nie dostałem żadnego doświadczenia nic, możecie to wytłumaczyć pozdrawiam
 
Witam ja mam pytanie wczoraj brałem udział w bitwie o fort jako strona atakująca, byłem w czołówce graczy zadałem bardzo dużo obrażeń a po wygranej już bitwie zawiodłem się - nie dostałem żadnego doświadczenia nic, możecie to wytłumaczyć pozdrawiam

Onufry napisał:
Bitwy o fort: Można spróbować przejąć innemu miastu w fort w wielkiej bitwie. Taka bitwa może być wypowiedziana jedynie przez założyciela miasta. Bitwa zacznie się 24h później a mieszkańcy muszą udać się na czas do fortu aby pomóc go atakować, lub bronić. Obrońcy muszą utrzymać fort przez 100 rund, lub pokonać atakujących. Atakujący muszą przejąć flagę znajdującą się na środku fortu i utrzymać ją przez 10 rund, lub pokonać obrońców. Jeżeli wygrają atakujący, to ich miasto przejmuje fort.

Jest jeszcze kilka rzeczy, które nie działają tak jak zaplanowano, ale trwają nad nimi prace:
Póki co za bitwę o fort nie dostaje się doświadczenia, oraz nie można znaleźć żadnych przedmiotów.
Wybudowanie murów, wież i i bram nie przynosi żadnych efektów.
Nie można wybudować sklepu.

Wystarczyło uważnie przeczytać ogłoszenie o aktualizacji...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wybudowanie murów, wież i i bram nie przynosi żadnych efektów.

a mozna wiedziec kiedy zaczna przynosic efekty?
narazie bez sensu rozbudowywac fort. latwo go przejac, a lepiej dla atakujacych jak przejma juz gotowy fort.

aktualizacja bardzo mi sie podoba. jedyny niesmak to wlasnei co powyzsze.
sie wszyscy ucieszyli, ze dzien wczesniej zosala wprowadzona, ale moze lepiej byloby poczekac?
 
Wybudowanie murów, wież i i bram nie przynosi żadnych efektów.

a mozna wiedziec kiedy zaczna przynosic efekty?
narazie bez sensu rozbudowywac fort. latwo go przejac, a lepiej dla atakujacych jak przejma juz gotowy fort.

Jeżeli wejdziesz na mur/wieże będzie ci łatwiej trafić kogoś i trudnej zostać trafionym. Niestety, narazie tego nie ma...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeżeli wejdziesz na mur/wieże będzie ci łatwiej trafić kogoś i trudnej zostać trafionym. Niestety, narazie tego nie ma...

kurcze, Lubrzan, zaglosowalam na Ciebie a Ty mi taki offtop robisz? :)
wiem ze nie ma. w swoim poscie pytam wladze, kiedy jest mozliwe ze bedzie :)
ze baszty daja wieksza skutecznosc a brama czy barykada utrudnia atak.

HA! fajne jest to ze mozna obejrzec bitwe nie uczestniczac w niej :)
wystarczy kliknac na fort i na kolko w prawym dolnym rogu, a serwer laczy z polem bitwy :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
te wieże są, z tego co kojarze tylko trzeba je wybudowac(jest jakiś temat w pomocy o tym)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh, teraz walki o fort są głupotą, chyba że chce się go zdobyć lub obronić. Nie rozumiem ludzi walących przez parę hrabstw by wziąć udział w jakiejś bitwie która ich w ogóle nie dotyczy i nic za nią nie dostaną. Póki nie wprowadzą doświadczenia i zdobywania przedmiotów podczas walk, to forty kompletnie nic (no może poza wypoczynkiem w koszarach) nie dają...
 

DeletedUser

Gość
Gość
chodzi chyba o sprawdzenie o co chodzi.
zeby wiedziec wiecej na temat taki, gdzie sie najlepiej ustawic, jak sie przemieszczac, kogo atakowac.
dla techniki i wprawy.
lepiej czekac i nic nie robic, a potem obudzic sie z reka w nocniku? (czytaj: wprowadza baszty i exp za bitwy, i czesc ludzi bedzie wiedziala jak walczyc, a Ty nie?)
 

DeletedUser12878

Gość
Gość
Teraz trzeba się nauczyć walczyć:) Dobrać jak najkepszy ekwipunek. Zobaczyć co ma największy wpływ na walke oraz przetestować strategie.

Chociaż szkoda, że nie ma expa za walke o forty. Na pewno to będzie mniejsza mobilizacja zaatakować za sporo kasy jakiś fort.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh fajne sa forty.Ja juz ide na s1 na wojne ktora sie odbedzie o 22:00
Kupilem se juz caly set indianina do prac ktore sa produkty do fortów ;)
Musze se troche plywanie podrazowac
 

DeletedUser

Gość
Gość
Heh, teraz walki o fort są głupotą, chyba że chce się go zdobyć lub obronić. Nie rozumiem ludzi walących przez parę hrabstw by wziąć udział w jakiejś bitwie która ich w ogóle nie dotyczy i nic za nią nie dostaną. Póki nie wprowadzą doświadczenia i zdobywania przedmiotów podczas walk, to forty kompletnie nic (no może poza wypoczynkiem w koszarach) nie dają...

Jak dla mnie głupotą jest siedzenie przed komputerem i niszczenie sobie przy tym oczu, krzywienie kręgosłupa i ogłupianie się.
O gustach się nie dyskutuje, jak Cię to nie bawi to nie, ale np. ja aktywnie walczę o forty, bo po prostu mi się to podoba.
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja z takim ważnym pytaniem:

czy sektory dają jakieś bonusy? przypomne, że na forum niemieckim bardzo dawno temu został podany screen z umiejętnosciami jakie dają sektory, :

forts_sectors.png


po przetłumaczeniu:
fortssectorspl.png

przetłumaczył Jaabc
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie jeśli chce pomóc innemu fortowi to klikam na fort i w prawym dolnym rogu jest bitwa o fort klikam i już walcze razemz fortem
czy jakoś inaczej
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam pytanie jeśli chce pomóc innemu fortowi to klikam na fort i w prawym dolnym rogu jest bitwa o fort klikam i już walcze razemz fortem
czy jakoś inaczej

tak, klikasz tam i wybierasz czy dołączyć do atakujących czy broniących :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry