Version 1.20

  • Rozpoczynający wątek Killerek999
  • Data rozpoczęcia

Co myślisz o tej aktualizacji?

  • Bardzo Dobra

    Głosy: 403 89,8%
  • Nie Podoba Mi Się

    Głosy: 46 10,2%

  • W sumie głosujących
    449
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
w rankingu tez byly, tez po nazwie miasta. teraz to duuuuuzo lepiej i przejrzysciej wyglada
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zauważyliście że miecz Hernandos zmienił swoją nazwę? teraz nazywa się: Miecz Hernanda de Soto
 

DeletedUser

Gość
Gość
Pistolet odprzodowy Francisa Drake'a
Miecz Hernanda de Soto
Pistolet Granmonta
 

DeletedUser11314

Gość
Gość
a czy duży fort może PRZEJĄĆ w bitwie miasto nie mające 4180 pkt rozbudowy??
 

DeletedUser

Gość
Gość
A czy zauważyliście że jest to jedyna terminowo wprowadzona aktualizacja!!!:eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
i znowu nie pełna aktualizacja

po pierwsze nie moza przejac fortu
po drugie nie ma kupców
po trzecie trzeba czekac 24 h na atak

porażka i teraz znowu czekać z pół roku na nastepna aktualizacje żeby ta została dokończona
 

DeletedUser

Gość
Gość
1. a co już próbowałeś go zdobywać ?
2. to było zapowiedziane
3. to tez było wiadomo od początku
 

DeletedUser

Gość
Gość
i znowu nie pełna aktualizacja

po pierwsze nie moza przejac fortu
po drugie nie ma kupców
po trzecie trzeba czekac 24 h na atak

porażka i teraz znowu czekać z pół roku na nastepna aktualizacje żeby ta została dokończona

Człowieku z księżyca sie urwałes i jak jestes leniem któremu sie nie chce przeczytać o co chodzi w aktualizacji to sie nie wypowiadaj.

Fort można przejąc a przejmowanie go rozpoczyna się od wypowiedzenia bitwy która się rozpoczyna zawsze 24h później i z tym jest związane a po drugie skończcie z pisaniem o kupcach których nikt nie obiecywał z administracji w tej aktualizacji.
 

DeletedUser10321

Gość
Gość
i znowu nie pełna aktualizacja

po pierwsze nie moza przejac fortu
po drugie nie ma kupców
po trzecie trzeba czekac 24 h na atak

porażka i teraz znowu czekać z pół roku na nastepna aktualizacje żeby ta została dokończona

Tylko kupca nie ma.A reszta twoich błędów to jest normalne.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nawet przedterminowo - miała być 22.07 ale zrobili ją dzień wcześniej :p
Zrobili to specjalnie wiedzieli ze każdy będzie czekał na 22lipca,też byłem zaskoczony w moim hrabstwie duży fort był już zajęty sporo graczy na wakacjach a tu taka niespodzianka:)sprzedałem szybko parę przedmiotów z prac parę itemków i założyłem średni fort trzeba przyznać ze był to prawdziwy wyścig:)Szukam graczy chętnych brać udział przy budowie fortu z bardzo dużą liczbą jazdy konnej,budowanie,dowodzenie,zakładanie pułapek,naprawa jak coś pisać do KosaTHC miasto Atlanta s7
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie czy jak ktoś omdleje w walce i nie może walczyć przez 48h to może w tym czasie brać udział w walkach w forcie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Update jest rewelacyjny, do walki może się zapisać każdy, przybywają nawet ludzie z dalekich hrabstw, żeby tylko wziąć udział w większej bitwie, bardzo pozytywna rzecz :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
zgadzam się z tobą bo nawet chciałem bitwę na twój fort :D


ale by była jazda fort najlepszych pojedynkowiczów przeciw wielkiej brygadzie dzieci:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Człowieku z księżyca sie urwałes i jak jestes leniem któremu sie nie chce przeczytać o co chodzi w aktualizacji to sie nie wypowiadaj.

Fort można przejąc a przejmowanie go rozpoczyna się od wypowiedzenia bitwy która się rozpoczyna zawsze 24h później i z tym jest związane a po drugie skończcie z pisaniem o kupcach których nikt nie obiecywał z administracji w tej aktualizacji.


Kto tu nie umie czytac

http://pl1.the-west.pl/help.php?article=forts

tu masz napisane co powinno byc w fortach i sa wyszczególnieni kupcy
wiec sie nie irytuje tak człowieczku

jakbys nie wiedział o ktory pkt mi chodzi to podpowiem ci że o drugi

ja tylko wyraziłem swoja opinie co mi sie nie podoba w tej aktualizacji i ze jak zwykle nie jest dokończona a o ile mi wiadomo to jeszcze mozna wyrazac swoje zdanie choc juz coraz rzadziej

Wiec sie nie bulwersuje bo ci coś pęknie
 
Status
Zamknięty.
Do góry