Zamieszczenie wywiadu z najlepszym graczem na Wiki

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser31587
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser30011

Gość
Gość
[17:39] Czteroręki.Bandyta: Ale widze, ze tu sami buce. Grajcie sobie sami
[17:39] Czteroręki.Bandyta odszedł.

Aha, z 8 lvl koks wbił na Przygodę, offując pilnując salonu.
Pozdrawiam Cię mistrzu tej gry.
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
[17:39] Czteroręki.Bandyta: Ale widze, ze tu sami buce. Grajcie sobie sami
[17:39] Czteroręki.Bandyta odszedł.

Aha, z 8 lvl koks wbił na Przygodę, offując pilnując salonu.
Pozdrawiam Cię mistrzu tej gry.

Pozdrawiam i do rychłego spotkania w kolejnych przygodach. Oby gracze potrafili się zachować kulturalnie i więcej mnie nie obrażali.
 

DeletedUser19932

Gość
Gość
Chcialbym rozszerzyc propozycje Czterorekiego, niech kazdy z graczy zrobi wywiad o tym, jaki on jest najlepszy w TW! :D
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
Reporterka:
- Jak Pan sobie radzi z niesieniem brzemienia najlepszego gracza?
Najlepszy Gracz(Czteroręki.Bandyta)
- To ciężkie brzemię, które noszę na swoich barkach. Ciężko jest zrozumieć i zaakceptować graczom, którzy zapłacili kilka tysięcy, że są jedynie podlotkami, którzy nie dosięgają mi do pięt. Spoglądam na nich z góry z cokołu na który się nigdy nie wdrapią.
Dodatkowo moją pozycję umocniło wprowadzenie "Przygód". Gdzie jestem uznawany przez większość graczy za niedościgniony wzór gracza na przygodach. Z moich obserwacji wynika, że tylko garstka graczy jest w stanie się ze mną mierzyć. Pozostali gracze to typowe mięso armatnie, które bezlitośnie eksterminuje. Część graczy nie potrafi się podporządkować i nie wykonuje moich rozkazów, co skutkuje sporadycznymi porażkami.
Statut najlepszego gracza, który posiadam powoduje, że niekiedy jestem obrażany, wyszydzany. Jest to normalna reakcja zdesperowanych graczy nad którymi góruję intelektem, taktyką oraz siłą własnej postaci.

Reporterka(Pani Weronika):
- Pytałam Pana o sposoby radzenia sobie z niesieniem tego brzemienia, proszę odpowiadać precyzyjnie na pytania.
Najlepszy Gracz(Czteroręki.Bandyta)
- Jestem z natury gruboskórny więc spoglądam na wszystkich z góry. Czuję się lepszy od innych graczy. Mam świadomości ich słabości a swojej wyższości. Dzięki temu sobie racze z tym brzemieniem. Teraz wstrzeliłem się odpowiedz Pani Weroniko?
Reporterka(Pani Weronika):
- Tak. Na kolejne pytania proszę odpowiadać precyzyjnie, bez odchodzenia od tematu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser19932

Gość
Gość
"Pani Weronika" w czasach świetności Onufrego zjadłaby Ciebie, przeżuła i zostawiłaby... sami sobie dokończcie. :D
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Kiedy możemy spodziewać się kontynuacji tego "wywiadu"?
 
ahahaha no spadłem z krzesła człowieku powiem ci tak bierz mniej albo zmień dilera :D

Wywiad przeprowadzałeś z kolegą czy przed lustrem ?
Jak to pisałeś to po ile już byłeś ?
Chcesz występować w kabarecie i układasz dialogi ?

Poproszę odp. na to ciekaw jestem co napiszesz :D
 

DeletedUser30555

Gość
Gość
Czytam, czytam i oczom nie wierzę...

Pierwsze co przykuło moją uwagę, to fakt, iż korekta - która tak na marginesie trwała sporo czasu (albo jak to nazywasz: cenzura) - odniosła co najmniej marne skutki. Może trzeba było jeszcze z miesiąc popracować nad tekstem by go doszlifować?

Nie wiem czy szukasz rozgłosu czy jaki jest właściwie cel tego co robisz, ale drogę obrałeś kiepską. Tania sensacja - to tyle co widzę. Ale fakt: zyskałeś popularność, choć nie jestem pewna czy akurat takiej sobie życzyłeś.
Nie myśl, że kogokolwiek z nas aż tak bardzo interesuje czy jesteś gruboskórny czy nie, jaką historię wymyślisz o swoim nicku, jak bardzo popadniesz w samozachwyt i na jak wysokim piedestale siebie samego postawisz. Jedno natomiast jest pewne - do ziemi masz daleko.
Historie o rzekomej reporterce też sobie podaruj, całość jest już wystarczająco żenująca.

Co do twoich mistrzowskich impów się nie wypowiem - większość graczy już Cię zna i ocena Twoich umiejętności jest oczywista. "Sporadyczne" porażki... hmmm ... ::D: Jakoś za każdym razem jak trafiam na Ciebie, to porażka jest prawie pewna. Ale może to przypadek ::):

I najważniejsze: nie odpowiada Tobie, że inni płacąc mają więcej? Czyżbyś nie wiedział o tym zaczynając grać w TW? Ale jest prosty sposób: zmień grę! Myślę, że pasjans lub saper będą odpowiednie. Ukoją Twoje skołatane nerwy ::)):

No i nie płacz, że Cię obrażają. Ty znacznie bardziej obrażasz innych graczy pisząc na forum, że jesteś najlepszy.

Porada dnia: przestań robić z siebie pośmiewisko i nie pisz już nic więcej!
 
1. I najważniejsze: nie odpowiada Tobie, że inni płacąc mają więcej?
2. Czyżbyś nie wiedział o tym zaczynając grać w TW?
3. Ale jest prosty sposób: zmień grę!
4. Myślę, że pasjans lub saper będą odpowiednie. Ukoją Twoje skołatane nerwy ::)):

5. No i nie płacz, że Cię obrażają. Ty znacznie bardziej obrażasz innych graczy pisząc na forum, że jesteś najlepszy.

6. Porada dnia: przestań robić z siebie pośmiewisko i nie pisz już nic więcej!

1. Oczywistość każdej gry z serwerem
2. Jeśli zaczynał grę 2 lata temu lub wcześniej, to jedyną korzyścią dla donatorów był szybszy rozwój (ewentualnie absurdalnie drogie skrzynki). Tu akurat się zgodzę z hejtem na donatorów (sam jednemu podkradłem celowo kukurydzę z targu)
3/4. Free2Win: takiej gry szuka. Odsyłam do gier w miarę zbalansowanych (WOT sam polecam, ale podobno jest sporo takich zbalansowanych gier). Sprawiedliwość z uwagi na brak mikropłatności jest na stronie kurnik.pl. A absolutna sprawiedliwość jest w grach bardzo starych i nielicznych nowościach. Głównie RPG singleplayer, strategie, wyścigówki, zręcznościówki. W wielu tytułach można rywalizować z żywymi przeciwnikami (choć trzeba znać takich, by nie cheatowali, bo jest to możliwe)
5. Czteroręki wykazuje się nieodpowiedzialnym zachowaniem i przesadnym hejtem. Krzywdzi nie tylko donatorów. Takie zachowanie to też obraza. Samozwańczy tytuł najlepszego gracza TW nie ma żadnych podstaw.
6. Z jego zachowania nawet śmiać się nie da. Przed dalszym pisaniem może go powstrzymać wyłącznie moderacja tego forum.
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
5. Czteroręki wykazuje się nieodpowiedzialnym zachowaniem i przesadnym hejtem. Krzywdzi nie tylko donatorów. Takie zachowanie to też obraza. Samozwańczy tytuł najlepszego gracza TW nie ma żadnych podstaw.
6. Z jego zachowania nawet śmiać się nie da. Przed dalszym pisaniem może go powstrzymać wyłącznie moderacja tego forum.

moderatorzy wolą karać innych niż samozwańczego super gracza, ja sam wyrwałem wczoraj jakieś ostrzeżenie za to iż wysyłałem Czterorękiego do psychiatry...

to już wysyłanie kogoś do lekarza jest obrazą??? no sorry ktoś tu coś wyolbrzymia...

Reporterka:
- Jak Pan sobie radzi z niesieniem brzemienia najlepszego gracza?
Najlepszy Gracz(Czteroręki.Bandyta)
- To ciężkie brzemię, które noszę na swoich barkach. Ciężko jest zrozumieć i zaakceptować graczom, którzy zapłacili kilka tysięcy, że są jedynie podlotkami, którzy nie dosięgają mi do pięt. Spoglądam na nich z góry z cokołu na który się nigdy nie wdrapią.
Dodatkowo moją pozycję umocniło wprowadzenie "Przygód". Gdzie jestem uznawany przez większość graczy za niedościgniony wzór gracza na przygodach. Z moich obserwacji wynika, że tylko garstka graczy jest w stanie się ze mną mierzyć. Pozostali gracze to typowe mięso armatnie, które bezlitośnie eksterminuje. Część graczy nie potrafi się podporządkować i nie wykonuje moich rozkazów, co skutkuje sporadycznymi porażkami.
Statut najlepszego gracza, który posiadam powoduje, że niekiedy jestem obrażany, wyszydzany. Jest to normalna reakcja zdesperowanych graczy nad którymi góruję intelektem, taktyką oraz siłą własnej postaci.

Reporterka(Pani Weronika):
- Pytałam Pana o sposoby radzenia sobie z niesieniem tego brzemienia, proszę odpowiadać precyzyjnie na pytania.
Najlepszy Gracz(Czteroręki.Bandyta)
- Jestem z natury gruboskórny więc spoglądam na wszystkich z góry. Czuję się lepszy od innych graczy. Mam świadomości ich słabości a swojej wyższości. Dzięki temu sobie racze z tym brzemieniem. Teraz wstrzeliłem się odpowiedz Pani Weroniko?
Reporterka(Pani Weronika):
- Tak. Na kolejne pytania proszę odpowiadać precyzyjnie, bez odchodzenia od tematu.



drodzy moderatorzy a czy ten tekst nie jest obrażaniem innych graczy ??? to jest wręcz chamskie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kserdel to jest bardziej zabawne niż obraźliwe .

Gościu sam sobie pisze pytania i na nie odpowiada (pewnie rozdwojenie jaźni ma ).
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kserdel to jest bardziej zabawne niż obraźliwe .

Gościu sam sobie pisze pytania i na nie odpowiada (pewnie rozdwojenie jaźni ma ).

dla mnie jest to obraźliwe, skoro on z takimi tekstami o nas?? ze my to

" ...że są jedynie podlotkami, którzy nie dosięgają mi do pięt. Spoglądam na nich z góry z cokołu na który się nigdy nie wdrapią......"
 

DeletedUser30555

Gość
Gość
Kanuto, no to ja jestem jak obie panie z filmiku Makaroniarza. Raczej irytuje niż bawi. Nie rozumiem tego żartu, nie wiem z czego tu się śmiać... ale moze kobiety tak mają ::D:
 

DeletedUser31587

Gość
Gość
dla mnie jest to obraźliwe, skoro on z takimi tekstami o nas?? ze my to

" ...że są jedynie podlotkami, którzy nie dosięgają mi do pięt. Spoglądam na nich z góry z cokołu na który się nigdy nie wdrapią......"

To tak jak w sporcie. Są zawodnicy, którzy biegają szybciej on innych. Nazwanie innych zawodników wolnymi jest naturalnym określeniem. Rywalizacja polega na tym, że wyłania się grupa najlepszych zawodników graczy. Nie czuję się winnym tego, że biegam najszybciej przez co jestem najlepszy. Skoro jestem lepszy od innych to nie mam zamiaru robić z siebie słabego gracza aby wszyscy czuli się usatysfakcjonowani.
 
Status
Zamknięty.
Do góry