I-szy Konkurs na Użytkownika Miesiąca

  • Rozpoczynający wątek Neoqueto
  • Data rozpoczęcia

Wybierz Uzytkownika Miesiąca na maj!


  • W sumie głosujących
    232
  • Głosowanie zakończone .
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Boże, pomyśl człowieku... Skąd będziesz wiedział, że ten gość, a właściwie te dziesięć gości z Twojej listy, jest najlepszymi forumowiczami? Jak to zbadasz? A może, jeśli podasz tę swoją listę, to innym nie będzie się podobać? A co, a może mi powiesz, że ci, którzy nie są świetnymi forumowiczami lub ci, co dopiero zaczynają nie mają prawa, nie mają najmniejszych szans na uczestnictwo w tej ankiecie? A może zrobić ankietę, co jest lepsze - wybierać na przymus dziesiątkę kandydatów, czy niech się zgłoszą, jeśli czują się na siłach? A jeśli mielibyśmy wybierać dziesięciu najlepszych, to ta dziesiątka powtarzałaby się w każdej edycji konkursu!
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Boże, pomyśl człowieku... Skąd będziesz wiedział, że ten gość, a właściwie te dziesięć gości z Twojej listy, jest najlepszymi forumowiczami? Jak to zbadasz? A może, jeśli podasz tę swoją listę, to innym nie będzie się podobać? A co, a może mi powiesz, że ci, którzy nie są świetnymi forumowiczami lub ci, co dopiero zaczynają nie mają prawa, nie mają najmniejszych szans na uczestnictwo w tej ankiecie? A może zrobić ankietę, co jest lepsze - wybierać na przymus dziesiątkę kandydatów, czy niech się zgłoszą, jeśli czują się na siłach? A jeśli mielibyśmy wybierać dziesięciu najlepszych, to ta dziesiątka powtarzałaby się w każdej edycji konkursu!


Może nie tyle o to chodzi, co gracze sami mogliby zgłosić max np. 3 osoby do konkursu na nastepny miesiac. Co do bukimiego to jestem za dodaniem go w przyszłym miesiącu jeśli będzie taka możliwość.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja tylko chcialem powiedziec, ze wydaje mi sie, ze lepiej by bylo gdyby nie mozna bylo samego siebie zglaszac. Jesli ktos docenia czyjas aktywnosc - zglasza takiego czlowieka. Wydaje mi sie (byc moze blednie), ze tak by bylo uczciwie;)

niektorzy moga nie miec smialosci by sie samemu zglaszac ;)
 

DeletedUser1001

Gość
Gość
To jest jak z wyborami na prezydenta :) Chcesz kandydować? To się sam zgłaszasz.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale w moim mózgu nie narodził się konkurs na tego, kto najlepiej postuje...
__________________
Edit:
Może nie tyle o to chodzi, co gracze sami mogliby zgłosić max np. 3 osoby do konkursu na nastepny miesiac. Co do bukimiego to jestem za dodaniem go w przyszłym miesiącu jeśli będzie taka możliwość.
To jest bardzo dobry pomysł. 3 osoby byłyby zgłaszane przez publikę, a reszta sama się zgłasza.
 

DeletedUser

Gość
Gość
hej spokojnie to dopiero 1 edycja tego konkursu mozecie proponowac jakies zmiany napweno zostana one wprowadzone przy nastepnej edycji czyli za miesiac:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
sugerujesz, że użytkownicy głosujący na mnie zrobili to tylko dlatego że mam dużo postów?
 

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie widza co i kto dla nich robi dana osoba gloauja jak chca ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
sugerujesz, że użytkownicy głosujący na mnie zrobili to tylko dlatego że mam dużo postów?
Nie, nie mówię tu o żadnej, powtarzam - ŻADNEJ ilości postów. Wiem, że pomagasz ludziom zwyczajnie pisząc m.in. posty, które są logiczne, niespamowe i wnoszące konkretną oraz porządnie informującą treść. To miałem na myśli mówiąc "...kto najlepiej postuje...". ;).
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1001

Gość
Gość
Moim zdaniem część użytkowników głosuje na Pawła dlatego,że go wszędzie widać, a nie dlatego, że ma dużo postów (co się trochę nakłada na siebie :) Co prawda jak on pisze to z głową, więc nie jest źle. Moim zdaniem jest on dobrym kandydatem, co już pisałem wcześniej. No i raczej wygra.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Dobra, zakończmy temat o tym "Jak to Pawel.k1 miał dużo postów".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na dzień dzisiejszy takie same, ale nie wiem czy ma być multiwybór. I żeby trzy osoby mogły być wybrane przez publikę, a siedem niech się same zgłasza.
PS
a siedem niech się same zgłasza.
Pomóżcie, czy nie powinno być "a siedem niech się sami zgłaszają."?
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Na dzień dzisiejszy takie same, ale nie wiem czy ma być multiwybór. I żeby trzy osoby mogły być wybrane przez publikę, a siedem niech się same zgłasza.
PS

Pomóżcie, czy nie powinno być "a siedem niech się sami zgłaszają."?

Proponowałbym zmienić
"Zwycięzca konkursu będzie mógł wziąć udział dopiero za 2 miesiące."
na
"Osoby posiadające kolor nicku inny niż brązowy nie mogą się zgłaszać"

A co do wyboru to mógłby być ten multi wybór, gdyż trudno oddać ten jeden głos, a tak by było trochę łatwiej :p

Co do zgłaszania się to proponowałbym(nie linczujcie mnie), aby:
I etap(2 tygodnie)
1 osobę zgłaszał poprzedni użytkownik miesiąca
1 osobę zgłaszało GTW
Reszta przedstawiałaby swoje kandydatury(Muszą być dobrze i solidnie zrobione) w osobnym temacie, a użytkownicy wybierali spośród zgłoszonych 8 osób.
Po tygodniu powstałaby ankieta zawierająca osoby kandydujące(Tylko nie wiem, czy taka długa jest możliwa :p) ew. te okresy można podzielić na mniejsze

Żeby nie było bezsensownego nabijania postów to osoba pisząca na temat inny niż przedstawienie swojej kandydatury dostawałaby warna, czy co tam tu dają za karę :p

II etap(2 tygodnie)
Głosowanie na wybrane osoby
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie, oczywiście, ze członkowie FTWT nie mogą kandydować, a ten, kto zwyciężył w poprzednim miesiącu nie będzie mógł się zgłosić, bo na niego znów będą głosować co niektórzy i znów będzie najlepszy. Lepiej zostawić tak jak jest, jeśli chodzi o wybór kandydatów, pierwsze osiem (dla urozmaicenia, wybór to my mamy w ankiecie powyżej, ewentualnie możnaby dać piętnaście opcji wyboru) będzie nimi a tę dwójkę właśnie mógłby wybrać zwycięzca poprzedniej edycji i ktoś jeszcze. Ale na grzyba robić jakieś skomplikowane fazy, może jeszcze zarządzanie siecią uzytkowników ze wszystkich miesięcy, wyliczenia procentowe itd. I do jasnej cholery, po co to wszystko komplikować? Sama mechanika - już teraz mogę tak to określić - konkursu ma być jak najprostrza, wszyscy muszą pojąć zasady.

Poza tym, lepiej żeby mi pisali na PM, mi można zaufać, dam pierwszą ósemkę i koniec.

A poza tym, czy teraz jest z tym tematem źle? Czekam na odpowiedź na to pytanie, bo raczej wygrać można.
__________________
Edit:
Zasady uległy modernizacji, dodałem 2 dosyć ważne punkty.
__________________
Edit2:
Błagam, na co mieszać w tym co jest ok?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry