Zadania Wielkanocne

  • Rozpoczynający wątek mcjackie
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1803

Gość
Gość
Ja też nie zdążę, 12 desek, 2 steki plus jeszcze kolejne zadanie od barmana. No ale trudno, nie wszystko da się mieć. ;p
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja tylko 2łososie i pstrąg więc jutro będe miał zgniłe jajka
 

DeletedUser9641

Gość
Gość
Ja mam już zgniłe jaja. Właśnie wykonałem wszystkie zadania świąteczne na wielkanoc.
 

DeletedUser13322

Gość
Gość
a czy to jest do 7 kwietnia? czy z siudmym włącznie?
Chyba w takim razie nie zdąże, ale może? nie wiem zadanie z bożego narodzenia mam do dziś :D, ale jeśli się nie uda to zostawiam sobie te trzy jaja bo są fajne :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wyjdź, policz sobie prawdopodobieństwo zdobycia 5 indyków dla np. 30h pracy, wyciągnij wnioski i edytuj ten fragment o luzie...

Co tu jest do liczenia? Jedni mają te 5 indyków tak jak wyżej w "7h" inni muszą więcej. Ale czy to jest powód by pisać takie "żale"? A jeśli ta osoba gra dla zabawy(!), to po co się tak (powtórzę) użala? Jeśli takie coś to zabawa, to ja chyba nie rozumie tego słowa!

Powiedz mi z czego mam wyciągnąć wnioski? Z tego że ktoś ma te indyki powiedzmy w 5h, 10h, 15h? Produkty zależą od szczęścia.

A co do edytowania tekstu, dlaczego mam go zmienić? Jeśli jest taka prawda, to może mam zmienić na treści nie prawdziwe i okłamywać?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja już mam po zadaniu :( Musze jeszcze 10 desek (5h) i 5 steków (najpewniej 10h). Gdyby czas został wydłuzony chociaz o jeden dzien.. na bank bym zdążył :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
a czy to jest do 7 kwietnia? czy z siudmym włącznie?
Chyba w takim razie nie zdąże, ale może? nie wiem zadanie z bożego narodzenia mam do dziś :D, ale jeśli się nie uda to zostawiam sobie te trzy jaja bo są fajne :p

czas jest do 7.04 do 23.59 więc macie jeszcze trochę czasu :)
 

DeletedUser11849

Gość
Gość
Na s1 już jajeczka mam :) Na s2 zostało jeszcze bieganie po mapie i steki. Rybki już wcześniej złowiłem :D Na s7 oczywiście steka nie mogę znaleźć...
 

DeletedUser

Gość
Gość
To jest pewne że te zadania znikną jutro o 23.59?? Chce się upewnić bo brakuje mi 1 łososia a dziś już nie zdążę znaleźć.:confused:
 

DeletedUser

Gość
Gość
No naprawdę luz świateczny.
Rano 4 kwietnia miałem przed sobą łatwiutkie zadanko, znaleźć brakujacego indyka i 4 brakujące steki. Rybki znalazłem przy okazji innych starszych zadań.

Minął jeden dzień i drugi, na jakies 12 godzin przy krowach znalazłem jeden stek i w końu po ok 10 godzinach znalazłem indyka. Brakuje mi 3 steków, ale mam już tylko 24 godziny i słabą motywację.

Jak dla mnie zadania świąteczne są beznadziejnie pomyślane jeśli chodzi o inyki i steki [prace z bardzo niskim procentem szans na znalezienie] człowiek się denerwuje i gdzie w tym zabawa. Zamist steków mogł zamowić pomarańcze do kaczki i coś w tym stylu, że praca byłaby na spokojnie , a nie wszyscy w nerwach bo przez 10 godzin nic nie zleciało.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zostało niestety tylko 4 minuty i zobaczymy może wysłuchają nasze prośby i wydłuż termin
 

DeletedUser

Gość
Gość
7 kwietnia do 23.59-to jeszcze cały dzień- a nie 4 minuty!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ahhhh wreszcie znalazłem te steki :)
Ci którzy jeszcze szukają niech sie nie poddają :D
jajka są na prawdę wspaniałe :pP
 

DeletedUser

Gość
Gość
fajnie 4h pracy przy połowie ryb i mam pstrąga (5%) a 2łososi (15%) ani widu ani słychu
 

DeletedUser

Gość
Gość
Miałem dokładnie to samo, 4h połowu i 0 łososia, za to 3 pstrągi. Teraz wpadły mi aż dwa, quest uważam za zrobiony, powodzenia wszystkim, którzy jeszcze walczą. :)
 

DeletedUser7000

Gość
Gość
Ja JESZCZE walczę. Moooże sie uda... Brakują mi dwa łososie.(ostatni stek dostałem na rano) Trzymać kciuki! :D
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Ja w 4h znalałem 5 steków :D:D Niestety nie wykonam zadań :( jeszzcze 4h karczowania i wtedy wędrówka :( z miasta widma do domu szybko dotrę. Potem jakies 8 h potrzebuje na dojscie do pkt. wschodniego i zachodniego.. więc nie ma szans :(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja w 4h znalałem 5 steków :D:D Niestety nie wykonam zadań :( jeszzcze 4h karczowania i wtedy wędrówka :( z miasta widma do domu szybko dotrę. Potem jakies 8 h potrzebuje na dojscie do pkt. wschodniego i zachodniego.. więc nie ma szans :(

jak będziesz na przeciwnym końcu mapy to się omdlij na kimś, zaoszczędzisz czas i może Ci się udać, bo Cie transportuje do miasta.
 

DeletedUser17490

Gość
Gość
Weźcie nie piszcie bez sensownych postów ''Zostało mi tylko znaleźć 2 idyki i 2 steki i mam zgniłe jajka '' nikogo to nie interesuje a tylko sobie posty nabijacie (od tego sa bizonie placki:D )
Uważam to za Spam
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja sobie tak dzisiaj przy logowaniu na TW powiedziałem.... Jak znalazłem dwa indyki przez noc to robię to zadanie , a jak nie to mam je w ...
No i nie miałem :(
A jeszcze muszę steki i ryby....
Quest ten robię na okrągło od rozpoczęcia go... kilka dni tylko on.... i tu taki pech...:(
 
Status
Zamknięty.
Do góry