Sytuacja na świecie Cheyenne

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser20121
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Po tygodniu nie zaglądania tutaj stwierdzam, że...nie chce mi się z Wami gadać:D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Duże forty (24)
Bull Run
DP Fair Play
DP Nowy Głos Pridow
DP - offki
Gettysburg
Hangar Dywizjonu 303
Jedność
MAXIMUS MERIDIUS
MEMENTO MORI
Misiaczek
Oaza Pride
Orlen Arena
Pride and Glory
PRIDE Bum Bum
PRIDE- Chihuahua
PRIDE Duży Expiarz
PRIDE - Honor
Saloon Furiatów
Sate-lajt
Sumter
Twierdza Revo
Współpraca
ZF Fasolki Kruszka
ZF Fort W 5 Minut

Duże forty sojuszu Pride...na pewno chcecie je bronić o 3-4 w nocy? Po kilka w jeden dzień? Czy uspokoicie Andyego? Bo rozumiem nocnik fajna sprawa ale chyba komuś sodówka uderza do głowy...od dawna zresztą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jaka sodówa? Dzisiaj widzę jedną bitwę w nocy,więc w czym problem?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Bawi was bitwa w nocy na dużym? Jaki to ma sens? Może od razu zejdziemy z umocnień bo jak znam życie poleci cała ekipa na flagę. Co innego walczyć na małym w nocy, a co innego na dużym. Wali na dekiel andyemu chyba zdorowo...były wcześniej jakieś ustalenia co do nocnych bitew widzę parcie na liczbę fortów robi jednak swoje...
 

DeletedUser10665

Gość
Gość
Generalnie to masz rację... Też mnie już wkurza to nocne szarżowanie na duże... Spróbuję to jakoś ogarnąć
 

DeletedUser

Gość
Gość
Byłoby fajnie. Nie mam nic przeciwko nocnikom..mały fort jakieś ekipy kilkunastu Onlinów po każdej stronie to max...ale walki na duzym w nocy nie widzę sensu za grosz to mnie irytuje. Chcecie tak zabierac forty OK> Wasze prawo.
Osobiście liczę ze niedługo sojusz się ogarnie, zgra i możelos się odmieni. Ale jeśli tak się stanie możemy robić to samo co Andy i żeby płaczu wtedy nie było.
Albo obowiązują jakieś zasady albo kompletny brak zasad. Ustalmy to raz na zawsze.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Komuś chyba nerwy puszczają... nie pierwszy raz zresztą :gwizd:

No cóż, na jeden wieczór wyzwane 2 średnie forty, zobaczymy czy kolejna nazwa sojuszu od razu nie starcie nie zacznie kojarzyć się ERĄ Fejków.

ps.

Ale że ERA wypowiada średniaka z z basztami na 1 /2 gdy do nas mieli pretensje o średniaki z basztami na 2/3... widać, mają ZASADY :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale że ERA wypowiada średniaka z z basztami na 1 /2 gdy do nas mieli pretensje o średniaki z basztami na 2/3... widać, mają ZASADY :D
Uczymy się od mistrzów::D: A jako dobrzy uczniowie staramy się ich przebić w genialnych pomysłach;)
Może z czasem zrobimy kolejkę nocników z dużych fortów co 3godziny na przykład:) Po co wyzywać małe na noc jak można duże jak Dywizjon;;)

PS. Milan chodzą słuchy na Czejenie, że grasz na 2 kontach swoim i jeszcze tym drugim...wiesz którym;;) Prawda to?o_O Tak z ciekawości pytam tylko...bo gość który to sprzedawał na Czejenie chciał to zgłaszać....

PyyS.1. Właśnie dowiedziałem się co nieco na temat tych dwóch średniaków o mniej więcej tej samej porze (bo też nie rozumiałem po co to wyzwane)....także to: nagroda za duży fort w nocy wywołany przed Andyego...i ponoć tak będzie do skutku aż ktoś zmądrzeje z nocnikami. No i oczywiście Milan nie ma co zbytnio płakać...przecież polecicie do NS na bitwę i pomóc;)
PyyS.2. A tyle niedawno było płakania że jedni z drugimi pracują przeciwko trzecim, a Ci trzeci pracują z pierwszymi przeciwko drugim....a teraz drudzy z trzecimi przeciwko pierwszym...dżizus....ile było jojczenia a teraz wszystko znowu po staremu:)) Dywizjon +NS;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Rzeczywiście,nie zauważyłem,że tamten nocnik to duży fort.Cóż,Andiemu ostatnio lekko odbiło i niestety kończy się to chodzeniem na flagę w nocy oraz różnymi innymi dziwnymi przypadkami w środku nocy.




PyyS.2. A tyle niedawno było płakania że jedni z drugimi pracują przeciwko trzecim, a Ci trzeci pracują z pierwszymi przeciwko drugim....a teraz drudzy z trzecimi przeciwko pierwszym...dżizus....ile było jojczenia a teraz wszystko znowu po staremu:)) Dywizjon +NS;)


Sanhedryn również walczył z NS na dużych (ba,czasem i średnich) fortach i to nie raz,a że teraz Sanhedryn zgarnął wszystkich emigrantów,to urósł tak w siłę,że bitwy są wyrównane i ciekawe,a to chyba dobrze,nieprawdaż?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rzeczywiście,nie zauważyłem,że tamten nocnik to duży fort.Cóż,Andiemu ostatnio lekko odbiło i niestety kończy się to chodzeniem na flagę w nocy oraz różnymi innymi dziwnymi przypadkami w środku nocy.

Ostatnio? Chyba chciał polecieć kolejny duży fort w ciągu kilku dni:) Ja nie mam nic przeciwko nocnikom. Naprawdę, ale niech to ma jakiś sens bo pójdzie riposta i się bajzel z robi. Będziecie biegali po dużych w nocy, a macie ich więcej. Chyba nie o to nam chodzi.


Sanhedryn również walczył z NS na dużych (ba,czasem i średnich) fortach i to nie raz,a że teraz Sanhedryn zgarnął wszystkich emigrantów,to urósł tak w siłę,że bitwy są wyrównane i ciekawe,a to chyba dobrze,nieprawdaż?
Ja nie przeczę, że walczyliśmy wspólnie z NS. Tylko przypomniałem jakie było wypominanie, że nam pomagają a teraz znowu z Wami współpracują;) Mi to i sojuszowi memu rybka:) Nawet weselej jest a i krok ten był łatwy do przewidzenia:) Spodziewaliśmy się tego. Pomagaliśmy sobie na dużych głównie, średnich chyba mniej, ale na małych praliśmy się normalnie między sobą regularnie. I tu wrzucę kamyk do ogródka...własnie była bitwa na maluchu i NS na maluszku tym było u Was... Także Wy współpracujecie na całej linii:D Nawet na małych nie zbierzecie składu?
A że zgarnęliśmy wszystkich emigrantów.. większość to pojedynkowicze. Co ponoć widać w różnicy hp na ostatnich dużych fortach. Niemniej chcieli dołaczyć do nas i dołączyli. Całkiem fajna ekipa ludzi, idzie sensownie pogadać.
Cóż Totek... mieliśmy lepszą dyplomację od Waszej:D Nieskromnie powiem nie kryjąc satysfakcji::D: Także jak reszta tej ekipy tu się przeniesie, i jak się zgramy to będzie dopiero wesoło;) I mam nadzieję, że Satelajta i Kokosanke w cuglach odbijemy;) Trzeba jedynie trochę poczekać i zobaczyć co wyjdzie;) Niemniej nam duże zabraliście dopiero z pomocą NS a tak m.in. Bartezdii się odgrażał daaaawno temu jak nam wszystkie pozabiera w krótkim czasie;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
PS. Milan chodzą słuchy na Czejenie, że grasz na 2 kontach swoim i jeszcze tym drugim...wiesz którym;;) Prawda to?o_O Tak z ciekawości pytam tylko...bo gość który to sprzedawał na Czejenie chciał to zgłaszać....


Banujecie naszych za wykropkowany wyraz na "d" a ja miałbym tu grać już ponad rok na 2 kontach ? Marni ci sprzedawcy, skoro nie dopowiedzieli ze sami mnie zgłaszali po kilka razy. A czy to nie przypadkiem ci, którzy sami dostali bany za multi i teraz siedzą na kontach "kuzynów" ? :D Grajcie jak umiecie, ale nikt na tym świecie nie zbanował tylu graczy jak sojusz MN/NF/costamcostam/Sanhedryn/Era Sanhedryn/Era Fejk Sanhedryn.

ps.
od dzisiaj na świecie mamy nowy sojusz - ERA Fejk Sanhedryn.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Banujecie naszych za wykropkowany wyraz na "d" a ja miałbym tu grać już ponad rok na 2 kontach ? Marni ci sprzedawcy, skoro nie dopowiedzieli ze sami mnie zgłaszali po kilka razy. A czy to nie przypadkiem ci, którzy sami dostali bany za multi i teraz siedzą na kontach "kuzynów" ? :D Grajcie jak umiecie, ale nikt na tym świecie nie zbanował tylu graczy jak sojusz MN/NF/costamcostam/Sanhedryn/Era Sanhedryn/Era Fejk Sanhedryn.

Eeee.. pudło:D Ten kto t sprzedał gra od poczatku na swoim koncie tutaj i nie był nigdy zbanowany...ale nie wspominał nikt , że grasz od roku? Skąd ta data?:gwizd:

ps.
od dzisiaj na świecie mamy nowy sojusz - ERA Fejk Sanhedryn.
No nie mogłem się spodziewać, ze rzucisz ciętą ripostą... daleko Ci do tego.... zapomniała tylko krowa jak cielęciem była::P: Jak to się fejkowało jak w dupeczke zbieraliście bo foch poszedł i forty bez walki przechodziły na rzecz MN oj zapomniało się Milanku widzę:gwizd: HA HA HA!!:D
Poza tym co to za nazwa ... zero finezji...no ale Ty nic górnolotnego, idącego w pięty nie jesteś w stanie stworzyć...prezesie Dywizjonu "dwudziestopięciorundowcy" Pride::D:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ojjj, widzę że nerwy faktycznie ci puściły :D

ps. spójrz na mapę świata, zobaczysz różnicę między naszymi sojuszami, panie fejkusiu :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ojjj, widzę że nerwy faktycznie ci puściły :D

ps. spójrz na mapę świata, zobaczysz różnicę między naszymi sojuszami, panie fejkusiu :D

Mi nerwy puściły? Hahaha taki żarcik?::P:
Jedyną osobą, która płacze na tym forum, puszczają jej nerwy, zrzekała się sojuszu jesteś TY::P:
Różnica jest zasadnicza to fakt;;) Opisał ją dokładnie TorAH na jutrzejszym dużym forcie...Szurów jest mniej niż 300 łącznie z 7Światem...Wielkie Pride musiało poprosić o pomoc NS by mieć >600 graczy i móc nas oklepać::P: I muszą mieć pomoc NS na maluchach żeby z nami walczyc...przypominam, my w okresie współpracy z NS na małych normalnie między sobą się laliśmy:D

"łot siła prajt pokazana":D

PyyS.

Czego potrzebuje Pride by wymienić żarówkę w małym forcie?
-potrzebuje pomocy stu NSów :eek:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Spokojnie,nie musisz obrażać Dywizjonu,skoro on ci nic nie robi.U nas sytuacja nie jest różowa,u was są nowi gracze,więc nowa motywacja do gry się pojawiła,nie ukrywajmy,że jest takie coś,że jak spora grupa świeżej krwi dołącza do sojuszu,to od razu więcej ludzi chodzi na forty,przynajmniej przez jakiś czas.Jeszcze nie raz sytuacja na świecie się zmieni,więc nie warto teraz psioczyć na jakieś porozumienia między sojuszami.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Totek...ja tylko jeden z łagodniejszych żartów wkleiłem jakie śmigają;) Nie żeby obrazić ale by się pośmiać z Milana;)
Bo jak inaczej określić sytuację gdzie >600 ludzi staje przeciw ok 300?:D I Milan cwaniakuje?
Pamiętam jak niedawno Pride poprzez Milana się odgrazalo, jacy to silni nie jesteście...musieliśmy walczyć wspólnie z NS przeciwko Wam a dzisiaj musicie mieć przewagę ponad 2:1 by wygrywać;)
Mi to nie przeszkadza;) Ale widać jakie parcie na duże forty macie...dobrze ToraAH napisał...oklep na małych bedzie, mimo pomocy NS
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na koniec, ponieważ nie chcę spowodować u Ciebie zawału, a widać, że cisnienie Ci skacze :D

Jakoś ToraHowi, Fabkowi, Liptonowi i kilku innym, nie przeszkadzało jak ten Wasz pseudo wielki sojusz prosił nas o pomoc przeciwko NSom i wspieralismy Was w obronie maluchow, bo nie mieliscie kompletu. Role się odwróciły i Naczelna Niewiasta Fejkowego sojuszu wpada w histerię...


Jednak było warto zabrać Wam te 2 forty.


cYa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Kiepskie dane masz na temat mojego zdrowia:D Serce mam jak dzwon:D Potwierdzają to wyniki otrzymywane co 2 miesiące przy okazji oddawania honorowego krwii:D

Fakt warto było stracić 2 forty by zobaczyć jak przebierasz z radości nózkami jak panienka;;) Szkoda, ze tak późno wpadliście na pomysł z pomoca NS bo już dawno byś tak przebierał i przy okazji piszczal jak dziewuszka:D
Jutro zabierzecie trzeci...normalnie chyba z radości....nie napisze tego...zgłosiłbyś mnie hehehe
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry