[devblog] The West 2.0: prace rozpoczęte! (temat aktualizowany)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser16941

Gość
Gość
próbowałam dzisiaj takiej pracy i nie zauważyłam różnicy, szczerze mówiąc. ale może to jeszcze nie działa ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Skrzynie dalej będą tylko ze sklepów? W sumie jest ich teraz o wiele mniej gdyż gracz musi mieć świetny wynik na minimum 13 bitwach(jeśli ma 13 obligacji z każdej bitwy) lub 9(jeśli ma po 20up), w przeciwnym razie jest to ciułanie upa za upem które spowalnia handel, zwłaszcza unikatami.
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Ja pie**lę...

Gdyby nie ludzie z którymi gram skończyłbym tą grę natychmiast.

Gratuluję Inno,ta aktualka to wasz najpiękniejszy gwóźdź do trumny,trzeba było dbać o starych graczy,bo nie sądzę aby jakikolwiek nowy gracz chciał się męczyć z czymś takim.

Miało być pięknie,wyszedł potwór...

Najbardziej bolą mnie te oddzielne czaty dla każdego pokoju,nie dość,że zje... grę to jeszcze chcą nam utrudnić komunikację...

Nie winię naszych adminów,winię genialnych ludzi którzy wpadli na pomysł odświeżenia TW...

Masakra normalnie,teraz tylko obstawiać ilu graczy zakończy grę..
 

DeletedUser279

Gość
Gość
@jarema27
Gram już jakiś czas na 2.0 na becie i jest spoko, fakt czat to jest coś strasznego, ale reszta mi się bardzo podoba, najbardziej chwali się jQuery, praktycznie na każdym sprzęcie ci TW będzie działąć. Ma może parę minusów, ale plusów też jest sporo :)
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Ja też zaglądam na betę już jakiś czas i mam zadanie takie jak jarema27
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Czat aktualnie wygląda jak choinka,dodatkowo doszło kilka szeptów,naprawdę trzeba się wysilić żeby to ogarnąć,trzeba poprosić Inno żeby coś z tym zrobili (Hehehe akurat coś zrobią:))

Przed chwilą miałem pełną energię,teraz mam 18 punktów,zapomnieli mi powiedzieć,że prace po 30 sekund zabiorą mi 3/4 energii..

Pogrupowanie prac na plus

Dla pojedynkowiczów oczywiście, poszukiwacze przygód będą mieli lekko przerąbane.

Forum absolutnie zniszczone,nie da się połapać co i jak
Pojedynki do tej pory mi się nie otwierają,i te cudowne przerwy w pracy świata,suuper:)

Jedyne co mnie ciekawi to nowe questy,jesli rzeczywiście jest tego tak dużo jak twierdzi Petee to mamy wieelki plus.

Ale i tak będę narzekał:gwizd:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem dlaczego macie takie zdania... mi tam sie bardzo podoba jest bardzo duzo plusow ale i znajda sie i minusy jak wszedzie... Nie moge sie doczekac kiedy wejdzie u Nas ta aktualka:)
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
mnie poza tym wnerwia głupawy samouczek którego nie można pominąć i w którym wymyślili sobie twórcy że trzeba koniecznie dać jeden skill w pływanie.
 

DeletedUser16941

Gość
Gość
W kwestii czatu zgadzam się w dużej mierze z Jaremą. Bardziej podobał mi się w starej formie, pod mapką.

Jeżeli cokolwiek jeszcze można zrobić, jakoś wpłynąć na jego wygląd - to teraz jest ten czas. Piszcie do tfu,tfu-rców, apelujcie, proście, tłumaczcie. Poprawną angielszczyzną ;) Może i niewiele to da, ale jeśli nie spróbujemy, to na pewno - nic :)
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Poprawną angielszczyzna mówisz...

Ja im co najwyżej mogę niepoprawną łaciną podwórkową co nieco wytłumaczyć...

Może kto inny się za to weźmie:)?
 

DeletedUser182

Gość
Gość
Taaa czat pod mapką był super. Wszystko w jednym, tu rozkazy, tu spam na hrabstwie na sojuszniczym ktoś coś sprzeda i między czasie 10 privow zginęło bo się przewinęły. Będzie mi brakować tego czatu gdzie w jednym oknie były 4 pokoje !
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Onufry zapraszam do nas,zobaczysz o ile lepszy jest czat migający jak zepsuty neon,gdzie żeby pogadać normalnie musisz przełączać czat z prędkością dźwięku,każdy szept pyta się czy przenieść Cię do okna itd.

Najpierw sprawdź jak to wygląda w normalnych realiach a później oceniaj:)

Edit:


Na plus:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Że jak? W 2.0 są oddzielne okna do każdego czatu?o_O

Ten stary, nadal aktualny czat jest dobry, czasem znika jakiś powód, innym powtarza wiadomość po kilka razy, ale to jest do zniesienia. Kiedy jest dużo spamu to blokuję graczy lub wyłączam czat, więc nie widzę żadnego problemu.
 

DeletedUser16941

Gość
Gość
Jarema, pisz, pisz.
Nawet jak napiszesz "me Tarzan, you Jane, old chat good, new chat bad" to powinni zrozumieć :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry, postaw się w sytuacji tych, którzy nie mogą wejść na spikerię i muszę wykonywać rozkazy wypisane na czacie. Jak wyobrażasz sobie przełączanie między okienkami???

Taki czat jest dobry dla zbieraczy jagódek, nie dla aktywnych graczy !
 

DeletedUser182

Gość
Gość
@jarema27 Tobie się nie podoba. Mi się podoba i chyba na tym skończymy bo cóż więcej można? Ja Cię nie przekonam ani Ty mnie, więc zostaniemy przy tym "co kto lubi".

Aaa, żeby nie było że mi się wszystko podoba bo musi... ten samouczek, którego nie dało się zamknąć, tylko trzeba było wykonać jest super :p
 

DeletedUser16941

Gość
Gość
aha misiaczki, ze złych wiadomości jeszcze taka : chyba skończy się dropienie fajnych itemków w plądrowaniu zwłok. Plądrujcie więc, póki warto. :)

tak, samouczek jest OK ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
aha misiaczki, ze złych wiadomości jeszcze taka : chyba skończy się dropienie fajnych itemków w plądrowaniu zwłok. Plądrujcie więc, póki warto. :)

tak, samouczek jest OK ;)

Powiedz, proszę, że że nie dotyczy to wędrownego handlarza.
 

KozaK69

Elitarny Tester
Plądrowanie trwa 5 minut, handlarz 2h.
Nie oznacza to wcale że będą dropić gorsze produkty. W teorii z obu tych prac rzeczy powinny wypadać co taką samą ilość czasu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry