[devblog] The West 2.0: prace rozpoczęte! (temat aktualizowany)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser22197

Gość
Gość
@jarema27 Tobie się nie podoba. Mi się podoba i chyba na tym skończymy bo cóż więcej można? Ja Cię nie przekonam ani Ty mnie, więc zostaniemy przy tym "co kto lubi".

Aaa, żeby nie było że mi się wszystko podoba bo musi... ten samouczek, którego nie dało się zamknąć, tylko trzeba było wykonać jest super :p



Żeby nie było ,że wszystko mi się nie podoba,bo pierwszym załamaniu stwierdziłem,że fajnie znowu mieć przed sobą jakieś wyzwania,wcześniej cały świat był nasz,walki ograniczały się do potyczek z węgrami i zaczęło mnie to nużyć,teraz mamy przed sobą ogrom możliwosci.

Ale wracając do narzekania

Zarówno na becie jak i w większości wersji TW dowodzi się na czacie TW,powiedzcie mi proszę jakim cudem mam teraz dowodzić ,jeśli mam 50 sekund na decyzję,napisanie rozkazu a żołnierz włączenie czatu,przeczytanie rozkazu,wyłączenie i wykonanie,daje to nam 50 włączeń czatu na bitwę,zarąbiście..

Niestety nie wszędzie używa się spiki lub innych czatów głosowych,a Inno powinno o tym pamiętać...

Serio z tym trzeba coś zrobić.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Cóż The-West nie jest pierwszą grą, w którą gram i na jednej z moich poprzednich gier przeglądarkowych również była aktualizacja z wersji 1.xx do 2.0
Tam również znaczącej zmianie ulegała grafika i wiele innych aspektów oraz tak jak u nas zdania graczy były podzielone co do tamtej aktualizacji.
Po wprowadzeniu wersji 2.0 była [na szczęście] możliwość wybrania rozgrywki w szacie graficznej z poprzedniej czyli 1.xx [tzn była możliwość przełączania między wersją starą i nową]. Ale ta opcja miała swoje wady. Dokładniej mówiąc każda kolejna aktualizacja dotyczyła tylko wersji 2.0 i nie można było korzystać z nowości na starej szacie graficznej co spowodowało, że część graczy spróbowała kontynuować grę w nowej wersji. Po pewnym czasie nadeszła aktualizacja, która definitywnie zakończyła możliwość gry na klasycznej mapie i wtedy już nie było wyboru i trzeba było grać na 2.xx.
Dlatego radzę już powoli przyzwyczajać się do wersji The-West 2.0, bo zawsze tak jest, że radykalne zmiany mają swoich zwolenników jak i przeciwników ale prędzej czy później wszyscy spotkamy się w tej samej edycji TW.
Bardzo ważną rzeczą dot. tamtej aktualizacji było to, że tuż po niej nastąpił bardzo szybki rozwój gry gdyż rozwinięcie jej do 2.0 dało możliwości do takich zmian, na które nie pozwalał poprzedni system [oczywiście było trochę poprawek, bo tak duże zmiany ciągną za sobą sporo bugów, błedów itp].

Sądzę, że w naszym przypadku będzie podobnie.:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
wartość w plądrowaniu bez premki spadła do 1313$-3940$, a w wędrownym utrzymuje sie nadal na poziomie 1600-4800. Wiec chyba koniec w szukanie przedmiotów w pladrowaniu.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi tam sie podoba:) pracuje sie przyjemnie:p Tylko trzeba poświęcić wiecej czasu na grę:) Ale ogólnie na plus:)
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Ten system nie daje nic więcej poza tym że trzeba więcej czasu spędzić, a jak się komuś już znudzi to to se może kupić produkt ja inwestuje w bryłki. Cała wersja 2.0 zbyt ułatwia grę graczom szastającym bryłkami.
 

DeletedUser343

Gość
Gość
hah od początku wiedziałem ze ze skróceniem prac to zwykłe wyłudzenie automatyzacji która jak dotąd była pewnie najrzadziej kupowaną premką
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zawsze tak było jest i będzie, że z kolejnymi aktualizacjami gra wyciąga coraz więcej pieniędzy a różnica między graczami inwestującymi w bryłki [i inne specjalne waluty gry] a tymi co grają za darmo coraz bardziej się powiększa. Na szczęście w TW jeszcze nie ma to jakiegoś ogromnego rozmiaru choć ostatnia nowość SHOP mocno wpłynęła na niekorzyść tych drugich.
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Jeszcze parę aktualizacji i tak będzie ;/
Jak dla mnie nie licząc eliksirów regeneracja całej energii za opłatą to upadek klimatu.
 

DeletedUser22197

Gość
Gość


Już wiem do czego odnosił się ten troll na środku mapy...

To też Ci się podoba drogi Onufry ::P:?

Edit:Lepsza jakość
 

DeletedUser3449

Gość
Gość
Podobają mi się pojedynki, z pracami jeszcze się trochę gubię, ale wielki + za nowy wygląd mapy i interfejsu
d8a27e43f42c6.jpg
 

DeletedUser

Gość
Gość
3281 pdo_O. Tak jest tylko na becie czy to zasługa tej nowej aktualizacji:?:
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Podobają mi się pojedynki, z pracami jeszcze się trochę gubię, ale wielki + za nowy wygląd mapy i interfejsu

+ za wygląd interfejsu, ale czy według Ciebie jest on praktyczny? Wszystkie ikony masakrycznie pomniejszone(poza sklepem i zakupem premium), poza tym brakuje paru przydatnych ikon które były a w 2.0 nie ma np. raportów co oznacza że za każdym razem przez wiadomości trza wchodzić.

3281 pdo_O. Tak jest tylko na becie czy to zasługa tej nowej aktualizacji:?:
W 2.0 masz za wszytko więcej pd ale lewele też wymagają wiele więcej pd do wbicia
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser3449

Gość
Gość
3281 pdo_O. Tak jest tylko na becie czy to zasługa tej nowej aktualizacji:?:

Zasługa aktualizacji

+ za wygląd interfejsu, ale czy według Ciebie jest on praktyczny? Wszystkie ikony masakrycznie pomniejszone(poza sklepem i zakupem premium), poza tym brakuje paru przydatnych ikon które były a w 2.0 nie ma

Na początku chaos, ale wydaje mi się, że z czasem się przyzwyczaimy.
Przyznaje racje, że małe ikonki. Ale cóż zrobimy ;P

P.S Mój rekord expa w pojedynku sprzed aktualizacji 2.0
117919587e66f.jpg


W wersji 1.36 na 92 lvl potrzeba 8474 p.d a w 2.0 25422 p.d czyli 3 razy więcej.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
...
+ za wygląd interfejsu, ale czy według Ciebie jest on praktyczny? Wszystkie ikony masakrycznie pomniejszone(poza sklepem i zakupem premium), poza tym brakuje paru przydatnych ikon które były a w 2.0 nie ma np. raportów co oznacza że za każdym razem przez wiadomości trza wchodzić.
...
Bezpośredniej ikony do odczytywania raportów nie ma ale są skróty klawiszowe które, można sobie definiować :I:
f1ljxt.jpg
 

DeletedUser24357

Gość
Gość
Tak wiem to jednak nie przepadam za skrótami klawiszowymi grach przeglądarkowych. A w przypadku raportu ikonka migała, teraz zamiast tego mamy dużo gorszy system powiadomień po prawe stronie pod "salonem".
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ehh czyli moje 1855 pd nabite na s1 nie będzie już wyczynem po aktualce.hmpf

Ciekawi mnie co ma na celu ta podwyżka doświadczenia za pojki i następne poziomy.
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Te porady tracą swój urok jak po raz dwunasty musisz wyłączyć poradę "Czy wiedziałeś ,że będąc obywatelem miasta masz możliwość spania w hotelu za darmo?"
 
Status
Zamknięty.
Do góry