[devblog] The West 2.0: prace rozpoczęte! (temat aktualizowany)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1170
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
05.07.2012 - Implementacja interfejsu


Wewnętrzna beta została zaplanowana na początek przyszłego tygodnia, zostało bardzo niewiele czasu, więc robimy wszystko, by zdążyć.

Więc chyba w czasie od jutra do środy powinna wejść
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nauczcie się czytać całość, zamiast zadawać stale te same bezsensowne pytania... W lipcu wejdzie na ich wewnętrzną Betę, a na publiczną pewnie dużo później...
 

DeletedUser29016

Gość
Gość
Tj. nie chodziło mi o sam wygląd miasta, tylko o ile mnie pamięć nie myli w pewnej mapce aktualki kiedyś czytałem, że miasto będzie do dowolnego swojego dekorowania, czy coś takiego...
 

DeletedUser22239

Gość
Gość
Tj. nie chodziło mi o sam wygląd miasta, tylko o ile mnie pamięć nie myli w pewnej mapce aktualki kiedyś czytałem, że miasto będzie do dowolnego swojego dekorowania, czy coś takiego...

tym będą się teraz zajmować twórcy gry
jeszcze tego nie ma
 

DeletedUser3790

Gość
Gość
Jestem ciekaw jak z nową wersją gry poradzi sobie mój komputer.
Oby tylko od takiej ilości lukru nie odmówił posłuszeństwa. ::(:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zakładka "Zadania klasowe" w osiągnięciach jest pusta. Czy to oznacza że wejdą jakieś nowe klasowe zadania?
 

KozaK69

Elitarny Tester
Zgodnie z informacjami na forum bety w tym tygodniu się raczej nie wyrobią, może w przyszłym.
 

DeletedUser

Gość
Gość
co z produktami na targach których nie odbierzemy do tego czasu?

Btw, uprasza się o zostawienie ilości osób wchodzących na bitwe na fort na taką jaka jest obecnie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Dołączam się do prośby i petycji Beggarda.

Poza tym:

- czy jest możliwość zmiany rozdzielczości ( nie mieści się nawet na monitorze 19 cali, a co dopiero na netbook'u )?

- czy podczas bitwy zmieszczą się okienka fortu i czatu, by obsługiwać je jednocześnie bez przełączania?

- czy rzemiosło ulegnie zmianie, poprawce?

Pozdrawiam i proszę o odpowiedź osobę kompetentną.
 

DeletedUser22197

Gość
Gość
Z tego co wiem deadline wprowadzenia 2.0 na betę to Wtorek,zobaczymy jednak jak to będzie..

Tutaj screen z Enewetaka

gold-job.jpg




Dotyczy Złotych prac,z tego co wiem czasami na mapie pojawiać się będą specjalne miejsca pracy z powiększonym expem i szansą wypadnięcia produktu.

Na plus.
 
Status
Zamknięty.
Do góry