Wielkanoc już za rogiem! - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Można albo zyskać ,albo stracić. Do tego trzema mieć głowę. Nigdy nie spotkałem takich ludzi żeby pokładali całą swoją miesięczną wypłatę na jedną taką a nie inną grę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
kurcze tu troche nie o to chodzi

np taki Harcerz( nie to ze tu mam jakies negatywne odczucia ale podaje przyklad) pracuje w Belgii zarabia w euro. wiec co to dla niego 80 ue? to nawet nie 1 dzien pracy, w polsce to 320 zl i wiele oso musi na to pracowac 3-5 dni.

po za tym jak napisalem, jak na ostatniej lotce na klonie za bardzo nie szlo wydawanie brylek, to wyslali Alex pod nickiem magiczna parowa czy jakos tak i babeczka nabila troche a za nia poszlo kilku frajerow. oczywiscie wedlug twt wszystko bylo cacy, bo wedlug nich to zdazaja sie ludzie co nie graja ale maja takie widzimi sie i wydaja 1500ziko na frajer bo chca miec eventowe bronie, chocia ich postac przez 2 msc zrobila 5lvl. Klamstwo, oszczerstwo naciaganie w zywe oczy. I dlatego wlasnie nie warto wydawac na ta gre kasy
 
"Drodzy Gracze,

ze względu na dużą ilość napływających informacji zwrotnych ze wszystkich naszych światów, podjęliśmy decyzje o możliwości uiszczenia opłaty za pojedynek za pomocą jajek. Ceny jednak będą wysokie, zdecydowanie wyższe niż serwerach bety. Dziś, do godziny 22 pojawią się szczegółowe informacje na temat zmian.

Pozdrawiam,
Wasz The West Team"


o jednak :)
 
Paulinka jak zwykle głos rozsądku (nie ma to jak inteligentna blondynka) :)
I racja, nikt nam nie karze wydawać kasy na bryłki, ale jeżeli chcemy mieć fajną postać do gry, dobrze by było mieć spoko EQ. Zaraz ktoś napisze, że można kupić na targu..i tu się zgadzam oraz nie mam nic na obronę :p

Kupi na targu ok. Ale za jakie ceny? To pseudokapitaliści dowalili takie ceny, ze jesteśmy zmuszeni grać na kilku światach żeby wyrobić.... Górna granica ceny 500k i szlus :)
 

DeletedUser30158

Gość
Gość
"Ceny jednak będą wysokie" - Czy kiedykolwiek coś od inno było tanie? :D
 

DeletedUser29607

Gość
Gość
O, będzie można losować za jajka. Dzięki wielkie. :)
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Zestaw Szaunisów

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Set Shawnee brzmiał super, ale spolszczając :D?
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Zestaw Szaunisów

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Set Shawnee brzmiał super, ale spolszczając :D?

No musieli nadac naszą nazwę. Przecież nie mogli wpisać Szału nie robi


//wycięto fragment odnoszący się do skasowanego postu - Lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a "mojave bow" sie tlumaczy "łuk majów"?

powinnismy sie cieszyc, ze Shawnee przynajmniej spolszczyli poprawnie. aczkolwiek brzmi kiepsko

//zmieniono ocenzurowany fragment - Lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser32593

Gość
Gość
a "mojave bow" sie tlumaczy "łuk majów"?

powinnismy sie cieszyc, ze Shawnee przynajmniej spolszczyli poprawnie. aczkolwiek brzmi kiepsko

Jak będzie brzmieć spolszczenie Kickapoo? ::P:

//edycja cytatu - Lubrzan
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozumiem tego dlaczego terminy tych "akcji" nie są w tych samych dniach/tygodniach co w innych grach InnoGames?
 
cos takiego nie powstanie, na starych swiatach masz okrojone premium i nie liczac s1 reszta to umieralnia, swiatyL BF, ari, s10, dako. wiem ze tam jest pelne premium to totalne umieralnie. Jedyne co ta gre moze ruszyc i przyniesc inno kae to zostawienie 2-3 swiatow max i nie otwieranie kolejnych, bo zaraz zrobia nowy i bedzie jesce wiecej jagodziarzy. Jedyne co ta gre trzyma jeszcze w kupie to forty, reszta to padaka. Bo osiagniesz 150lvl i co masz robic? na co ci nowe sety jesli juz masz 1 set na forty czy 2. Wiecej lvl nie zdobedziesz wiec tez nie inwestujesz w herbatki, prymki i inne badziewie


O tym niestety wiem..... Ale to prawda, obecnie na swoim głównym koncie mam 141 lvl, zadanka zrobione, w pvp nie ma kogo bić, żeby exp był, rzemiosło prawie na full.... Ale mylisz sie co do jednego, ludzie i tak expią na 150 lvl, bo licza że wprowadzą wyższe lvl i im poziom podskoczy z automatu :p


Kupi na targu ok. Ale za jakie ceny? To pseudokapitaliści dowalili takie ceny, ze jesteśmy zmuszeni grać na kilku światach żeby wyrobić.... Górna granica ceny 500k i szlus

No niestety taki system. Pamiętasz jak NB był do kupienia za miliony? A teraz? Mając 150k uda Ci się kupić komplet bez broni ;) Tylko z kolei co ten set wart? Jak ludzie na 80 lvl wolą już BB lub BD.... A set tancerki? Kto go używa... Jedynie do zadania potrzebny... A piękne czasy, kiedy dropiło się w nim kluczyk ::)): niestety minęły.


I wróciła mi wiara w TWT ;)
 

DeletedUser32593

Gość
Gość
Losowania takie jak na becie tyle że razy 3 i losowanie z 48k :x
 

DeletedUser

Gość
Gość
To są święta chrześcijańsko-europejskie, w Irlandii jest obchodzony dzień "Szczęśliwej kończynki"?
Bardzo zależy mi nad tym, aby te święto ukazało się. Tak, by nie stykało się z "Walentynkami" i "Wielkanocą"
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
To są święta chrześcijańsko-europejskie, w Irlandii jest obchodzony dzień "Szczęśliwej kończynki"?
Bardzo zależy mi nad tym, aby te święto ukazało się. Tak, by nie stykało się z "Walentynkami" i "Wielkanocą"

Znów bzdury wypisujesz ::D: Zapomniałeś o święcie kufelka, buziaczka i białego bałwanka
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
a "mojave bow" sie tlumaczy "łuk majów"?

powinnismy sie cieszyc, ze Shawnee przynajmniej spolszczyli poprawnie. aczkolwiek brzmi kiepsko

//zmieniono ocenzurowany fragment - Lubrzan

KSF ile zapłaciłeś za set Shawnee :D?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Po czasowych misjach "wiosenne porządki" jest efent zleceniodawcy, dzięki któremu można zdobyć set Św.Patryka.
Apeluję do IG aby mogło dodać to zadanie do wcześniej zrobionego "Dzień Św.Patryka w następnym roku.
 

DeletedUser32323

Gość
Gość
Patryk mnie nie lubi, tyle klikałem tych pracek, a karabinu nie dostałem.
 
Pamiętasz jak NB był do kupienia za miliony? A teraz? Mając 150k uda Ci się kupić komplet bez broni ;) Tylko z kolei co ten set wart? Jak ludzie na 80 lvl wolą już BB lub BD.... A set tancerki? Kto go używa... Jedynie do zadania potrzebny... A piękne czasy, kiedy dropiło się w nim kluczyk ::)): niestety minęły.

Pamiętam jak jeszcze grał mój brat i razem ciualiśmy na pas ala. 250k to była ogromna kwota z pozycji początkującego gracza.
A dzisiaj sprzedaje się go do żyda.... to były piękne czasy
I wróciła mi wiara w TWT ;)
Ciekawe na jakiej podstawie? :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry