Jedno łącze a miasto

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser33044
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
Pushing to bardzo szerokie pojęcie, naprawdę. Rozumiem Was, że nie możecie pomagać osobom z Waszej rodziny (w wypadku Zimy jest to żona, w innych rodzeństwo itd.). Wyobraźcie sobie jednak sytuację, gdybyśmy pozwolili na handel pomiędzy postaciami na jednym adresie IP. Ok, rodziny grające w westa by pewnie skorzystały, jednakże ktoś zrobiłby sobie powiedzmy 10 kont, a potem tłumaczyłby się, że to jest rodzina bo mieszkają w wielkim domu, a korzystają powiedzmy z dwóch komputerów czy tam tabletów telefonów. A byłaby to jedna osoba co ma 2 kompy 2 tablety i 2 telefony. Wtedy taka osoba kosztem brakiem tego punktu regulaminu mogłaby swobodnie sobie handlować pomiędzy tymi postaciami, bo przecież nie byłoby to zabronione. Gracze protestowaliby, bo przecież to jest multikonto, ale nie możemy ukarać bo handlują między sobą co nie byłoby zabronione (cały czas opisuję jakby ie było pkt regulaminu dotyczącego pushingu). Możliwe, że ta osoba wpadłaby z innego powodu.
Nie da się stworzyć idealnego regulaminu, który każdego by zadowalał. Ja to widzę jako wybranie mniejszego zła. Zakaz handlu pomiędzy kontami z tego samego IP ma za zadanie zmniejszenie ilości multikont na serwerach, kosztem niestety osób z tego samego IP, które chcą grać razem. Tak to widzę.


Rozumiem to, ale dlaczego zatem idziecie w zaparte, że umiecie rozróżnić push od multi? Że macie narzędzia do tego?

W dalszym ciągu czekam na odpowiedzi od Etriel na nasze pytania, ale widzę że skończyły się argumenty to ma nadzieję, że temat sam się zamknie ;) Cm jest od tego, żeby umieć rozmawiać z nami! Ba! Żeby w ogóle być dla nas, a nie robić kopiuj wklej i znika.

PUSH a handel to są dwie różne sprawy! Zacznijcie je odróżniać.
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
Naaryaa to tak szybko się nie doczekamy odpowiedzi, szybciej dodadzą kolejny punkt w regulaminie, niż Etriel i inni członkowie tw napiszą sensowną odpowiedź .
 
PUSH a handel to są dwie różne sprawy! Zacznijcie je odróżniać.

Nie no Paulina handel można podpiąć pod PUSH ale tylko wtedy jak silniejsza postać regularnie handluje ze słabszą przyśpieszając jej ogólnie pojęty rozwój. No bo wiadomo niskolelelowiec nie ma od razu dostępu do wszystkich prac i tak dalej. Ale w sytuacji kiedy obie postacie z tego samego łącza mają zbliżony lvl to nazywanie wzajemnej pomocy Pushem jest śmieszne :D i w tym cały pies pogrzebany, że należałoby rozgraniczyć jakieś progi levelowe.
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Widzę że dyskusja tutaj nie ma najmniejszego sensu. Walenie ogólników a jak dochodzi to próśb o konkretne wskazanie punktu w którym jest zakaz handlu czy przekazywanie pieniędzy na jednym ip to nagle cisza i koniec dyskusji. Fusek ja mam tylko jedną uwagę do Ciebie. Znasz doskonale mnie i znasz doskonale moją żonę. Niejednokrotnie rozmawialiśmy nie tylko w grze ale również na tsie czy dawniej na spikerii. I teraz chcesz mi powiedzieć że dasz nam bana za punkt o którym sam w zasadzie chyba nie wiedziałeś że istnieje bo cytuję:
Co do zmian w regulaminie to nie pamiętam od kiedy to jest, więc nie odpowiem na jakich zasadach to było dodawane itd.
. Wiesz doskonale że sobie i pieniądze przelewaliśmy i sprzedawaliśmy produkty czy itemy jak to w sojuszu zawsze jest. Więc co ban?
 
Wiesz doskonale że sobie i pieniądze przelewaliśmy i sprzedawaliśmy produkty czy itemy jak to w sojuszu zawsze jest. Więc co ban?

Nie no spokojnie, istnieje coś takiego jak PRZEDAWNIENIE. A poza tym wtedy nie wiedziałeś, że coś takiego jest niedozwolone więc nie było to robione z premedytacją. Ja też z młodym robiłem rózne cuda na kiju gdy miał konto ale obecnie konto nie istnieje i moje "grzeszki" powinny być uznane za niebyłe bo kto mi udowodni, że ustawiałem bratu pracki jak był w szkole na koncie którego nie ma? :)
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
Ja to bym dodała jeszcze jeden punkt do regulaminu , który pozwoli zgłosić afront na Cm-a, bo nie rozumiem jak osoba która zajmuje to stanowisko nie potrafi bądź nie zna , bądź też nie chce udzielić odpowiedzi na konkretne pytania graczy , która pisze o czymś czego nawet w regulaminie nie ma, właśnie tym nie wygodnym tematem pokazali nam ile warte jest wyrażanie opinii graczy i jakie mają do tego podejście.
Brak słów na to, zwyczajnie robi się to w najdelikatniejszy sposób powiedziane nie smaczne
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Vikson ale przecież nie ma nigdzie informacji o wprowadzeniu takiego punktu w regulaminie i mimo że ja jestem przekonany że czegoś takiego nie było to wg zasad ja się z regulaminem zapoznałem przy tworzeniu konta bo inaczej bym go nie utworzył. Więc ani o przedawnieniu ani o tłumaczeniu że nie wiedziałem mowy być nie może. W taki sposób jak zostało to zrobione to nagle komuś odbije wpisze sobie w regulamin że zabronione jest ustawianie prac 1 godzinnych i zacznie rozdawać bany bo przecież w regulaminie jest a że nie czytasz go co godzinę to twoja wina.
 
Doskonałym rozwiązaniem było by zakupienie 2 odrębnych łaczy internetowych i wtedy można by było srać na wszystko :)
Dwa łącza internetowe, to gra na dwóch różnych IP. Nie jest to zabronione.

A coś stoi na przeszkodzie, by uznać, że gracz korzysta ze zmiennego IP?
Zmienne IP jest rozpoznawalne, tak samo jak proxy.
.
Dla Was to będzie push, dla nas zwykła pomoc...
Nie zgodzę się. Nikt nie ukaże kogoś za zwykły handel.
  • Etriel jak widzisz bardzo dobrze zapoznałam się jak i inni gracze z regulaminem, wklejam byś Ty również mogła się z nim zapoznać, bo chyba jednak nie do końca go znasz.

  • Wkleiłam go powyżej. Proszę o przeczytanie moich wcześniejszych wiadomości.
    [*]Proszę byś mi wskazała w tym regulaminie zapis o zabronionym handlu z 1 ip, i może ustaliła jakieś kryterium $ od ilu się liczy jako push a kiedy jest to zwykły handel bo to by dało jaśniejszy obraz Twoich tłumaczeń.
    Zabronione jest również wspomaganie drugiego gracza (pushing).
    Nie ma kryterium. Przy jednorazowym przelewie za pewne zakończy się na ostrzeżeniu. Kary nakładane są przy dużym wspomaganiu. Dajmy na to, jak byś czuł, gdybyś Ty musiał na wszystko pracować samodzielnie, zbierać jagody do questów, budować miasto, itd... Gdy hipotetycznie ja, poproszę mojego brata o założenie konta. Jego konto sobie pracuje a wszystko co uzbiera to sprzedaje mi i robi mi przelewy z $. Szybko się pnę w rankingu i w 2 tygodnie mam już bardzo dużą przewagę. Brat na moją prośbę zaczyna więc rozbudowywać miast. Moja postać w tym czasie expi. Nie dość, że jestem w TOP 1 to jeszcze mam miasto TOP1. Podczas eventów brat też losuje a po evencie sprzedaje mi wszystko. Zyskuję więc znów podwójnie. Czy czuł byś się z tym dobrze?
Etriel to chodzi o to, że jeżeli da przyzwolenie ,że można handlować z jednego laptopa z "bratem ,żoną ,rodziną, tu dzież na pewno sam/a ze sobą " to światy opanują klony was samych .

np z robie sie w orka a rodzina w strzelających ,mam ochronke że nikt nie fiknie i to zawsze on line ,EQ sie załatwi
w pvp nalot on line z członkami rodziny, zwykle skutkuje omdleniem przeciwnika ..
To pvp będą wyglądać dziwnie :p
A co z tymi co nie mają brata czy rodziny na jednym laptopie ?Nikt o nich nie pomyślał I;)

jak znam życie to i kont na chwile przybędzie .,,,brat ,coś ktoś skubnie ,,,przeleje tobie bo można handlować z jednego laptopa i brat kończy gre bo siostra teraz bedzie grać
Dokładnie tak Boski60011. Gdyby część graczy nie oszukiwała, regulamin byłby mniej restrykcyjny. Przyzwolenie na handel między osobami na jednym IP spowoduje tylko napływ multikont, a uzasadnieniem będzie: To mój brat/siostra/mama/narzeczona. Dlatego osoby na jednym łączu internetowym mogą handlować z innymi graczami, ale spoza swojej rodziny/akademika, gdzie jest jedno łącze.


We fragmentach regulaminu, które zostały podane nie jest nigdzie napisane, że zakazane jest przesyłanie sobie $. Nigdzie nie wspomniałam o przekazywaniu sobie haseł. A swoją drogą, to chyba moja sprawa czy chcę żeby mąż znał moje hasło czy nie. To, że zna nie znaczy, że od razu będzie się logował i za mnie grał. Napisałam jasno, że DRUGA osoba mi przesłała pieniążki, nieistotne czy to była rodzina, kolega, koleżanka... był to SOJUSZNIK jak każdy inny, a że jednoczesnie był moim chłopakiem to chyba nie zbrodnia. W życiu prywatnym chyba też wolałabyś pożyczyć kasę od rodziny niż "żebrać" po obcych prawda? I nie mam tu ma myśli stałych przelewów w grze, ale jak naprawdę jest potrzeba to dlaczego mamy sobie nie pomóc?
Przesyłanie $ to też wsparcie. Podkreśliłam fragment ze wsparciem. Odnośnie hasła - przekazanie hasła jest surowo zabronione. Nie ma znaczenia, czy to jest mąż, czy kolega z pracy/szkoły. Proszę mi wierzyć, że przekazanie hasła łączy od logowania na konto i kliknięcia w pracki, albo kończy się na "włamaniu się" na konto i sprzedaży wszystkiego co konto posiadało. Podałam Ci przykłady - jak najczęściej bywa. Z jednej strony, wkurzacie się na graczy, którzy posiadają multikonta, z drugiej strony, pozwalacie osobom trzecim logować się na konto, co również daje nieuczciwą przewagę. Dlaczego? Kto jest w stanie klikać w konto całą dobę? Jeśli człowiek pracuje, śpi i ma inne zajęcia, nie jest w stanie klikać cały czas. Hasło powinno być tajne i powinien je znać TYLKO właściciel konta. Za przekazanie hasła można otrzymać karę. Jedna osoba poprosi o pomoc męża raz na rok, a inna osoba wykorzysta to, dla własnych celów i stworzy sobie multikonto, pisząc nam, że to brat albo mąż.

Doskonałym rozwiązaniem było by zakupienie 2 odrębnych łaczy internetowych i wtedy można by było srać na wszystko :)
Dwa łącza internetowe, to gra na dwóch różnych IP. Nie jest to zabronione.
Nie, to nie jest zabronione, ale muszą odczekać 24h, co jest ujęte w regulaminie. (24h po ostatnim logowaniu na wspólnym łączu).

A coś stoi na przeszkodzie, by uznać, że gracz korzysta ze zmiennego IP?
Zmienne IP jest rozpoznawalne, tak samo jak proxy.
.
Dla Was to będzie push, dla nas zwykła pomoc...
Nie zgodzę się. Nikt nie ukaże kogoś za zwykły handel.
  • Etriel jak widzisz bardzo dobrze zapoznałam się jak i inni gracze z regulaminem, wklejam byś Ty również mogła się z nim zapoznać, bo chyba jednak nie do końca go znasz.

  • Wkleiłam go powyżej. Proszę o przeczytanie moich wcześniejszych wiadomości.
    [*]Proszę byś mi wskazała w tym regulaminie zapis o zabronionym handlu z 1 ip, i może ustaliła jakieś kryterium $ od ilu się liczy jako push a kiedy jest to zwykły handel bo to by dało jaśniejszy obraz Twoich tłumaczeń.
    Zabronione jest również wspomaganie drugiego gracza (pushing).
    Nie ma kryterium. Przy jednorazowym przelewie za pewne zakończy się na ostrzeżeniu. Kary nakładane są przy dużym wspomaganiu. Dajmy na to, jak byś czuł, gdybyś Ty musiał na wszystko pracować samodzielnie, zbierać jagody do questów, budować miasto, itd... Gdy hipotetycznie ja, poproszę mojego brata o założenie konta. Jego konto sobie pracuje a wszystko co uzbiera to sprzedaje mi i robi mi przelewy z $. Szybko się pnę w rankingu i w 2 tygodnie mam już bardzo dużą przewagę. Brat na moją prośbę zaczyna więc rozbudowywać miast. Moja postać w tym czasie expi. Nie dość, że jestem w TOP 1 to jeszcze mam miasto TOP1. Podczas eventów brat też losuje a po evencie sprzedaje mi wszystko. Zyskuję więc znów podwójnie. Czy czuł byś się z tym dobrze?
Etriel to chodzi o to, że jeżeli da przyzwolenie ,że można handlować z jednego laptopa z "bratem ,żoną ,rodziną, tu dzież na pewno sam/a ze sobą " to światy opanują klony was samych .

np z robie sie w orka a rodzina w strzelających ,mam ochronke że nikt nie fiknie i to zawsze on line ,EQ sie załatwi
w pvp nalot on line z członkami rodziny, zwykle skutkuje omdleniem przeciwnika ..
To pvp będą wyglądać dziwnie :p
A co z tymi co nie mają brata czy rodziny na jednym laptopie ?Nikt o nich nie pomyślał I;)

jak znam życie to i kont na chwile przybędzie .,,,brat ,coś ktoś skubnie ,,,przeleje tobie bo można handlować z jednego laptopa i brat kończy gre bo siostra teraz bedzie grać
Dokładnie tak Boski60011. Gdyby część graczy nie oszukiwała, regulamin byłby mniej restrykcyjny. Przyzwolenie na handel między osobami na jednym IP spowoduje tylko napływ multikont, a uzasadnieniem będzie: To mój brat/siostra/mama/narzeczona. Dlatego osoby na jednym łączu internetowym mogą handlować z innymi graczami, ale spoza swojej rodziny/akademika, gdzie jest jedno łącze.


Są też przypadki, że koledzy grają (każdy u siebie wiadomo), a tu nagle Paweł przyjdzie do Gawła, zaloguje się u niego na westa, po jakimś czasie pomogą sobie wymieniajac się itemkiem i co? I będzie ban. I nie pisz, ze nie bo były takie przypadki.

I nadal nie ma jednoznacznej odpowiedzi, DLACZEGO NIE MOGĘ OD CZASU DO CZASU POMÓC RODZINIE, A SOJUSZNIKOWI MOGĘ?

A jeszcze co w sytuacji, gdy ktoś CHCE nam dawać pieniądze, itemki? Bo i tak bywało "a wiesz, nie mam zapału do gry, ale nie chcę usuwać konta, ustawiam tylko pracki i to co zarobię to Ci chcę przesyłać, bo Cię lubię" ;)

I jeszcze inna sytuacja... znajomy w grze, chce pomóc uzbierać nam drogi set. Ma kontakty do róznych osób, weźmie od niego dany set za jakąś tam kwotę, a mi odda po minimalu. To też push? Bo chce pomóc i uparcie nie chce ode mnie za niego zapłaty?[/QUOTE]
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Coś chyba się popsuło w wiadomości CM :p
Zabroniony jest handel na jednym IP? Czyli można mieć dwa konta i wymieniać itemy z loterii za pośrednictwem innej osoby? Brat wystawia znajomemu, a znajomy mi, wtedy chyba wszystko będzie legalne.

Kiedy wprowadzono push do regulaminu? Oto jest dobre pytanie :p
Patrząc na daty wprowadzania zmian do regulaminu wiki w naszej wersji językowej był to listopad 2015 (za czasów Onufrego na naszej wiki nie pojawił się fragment o pushu (ostatni jego wpis to czerwiec 2014).
Na anglojęzycznej wersji wiki wzmianka o pushu pojawiła się w kwietniu 2013 (regulamin bety) i 2010 (regulamin tw.net) (trzeba pamiętać, że różne wersje językowe nie mają ujednoliconego regulaminu).
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
W całości odniosę się do wypowiedzi etriel jak ją uporządkuje narazie mogę jedynie zaznaczyć 2 sprawy.
Dalej nikt nie podał dokładnie miejsca w którym w regulaminie jest zabroniony handel i przelewanie pieniędzy bo przecież etriel sama pushing tłumaczyła nie jako sam handel w sobie ale jego specyficzne sytuacje.
Druga sprawa :
Dajmy na to, jak byś czuł, gdybyś Ty musiał na wszystko pracować samodzielnie, zbierać jagody do questów, budować miasto, itd... Gdy hipotetycznie ja, poproszę mojego brata o założenie konta. Jego konto sobie pracuje a wszystko co uzbiera to sprzedaje mi i robi mi przelewy z $. Szybko się pnę w rankingu i w 2 tygodnie mam już bardzo dużą przewagę. Brat na moją prośbę zaczyna więc rozbudowywać miast. Moja postać w tym czasie expi. Nie dość, że jestem w TOP 1 to jeszcze mam miasto TOP1. Podczas eventów brat też losuje a po evencie sprzedaje mi wszystko. Zyskuję więc znów podwójnie. Czy czuł byś się z tym dobrze?
Etriel zgodzę się że taka sytuacja jak wyżej opisana to pushing który starasz się tak przeforsować jako coś złego. Ale zauważ że nie każde konto które jest z 1 ip będzie działało w ten sposób a pomaganie sobie nawzajem jest chyba czymś normalnym a wręcz w grze takiej jak ta w której ludzie wspólnie tworzą miasta i sojusze to wzajemne wspomaganie jest wręcz przez grę wymuszone. Wiec zakaz jakiegokolwiek handlu dla graczy z 1 ip ma się nijak do ogólnych zasad tej gry. Sama pisałaś że potraficie rozróżnić multikonta od graczy którzy po prostu grają na wspólnym łączu. Przykład wyżej opisany jest typowym przykładem multikonta a nie wspólnego grania 2 różnych osób. Dodatkowo zaznaczę że mnóstwo osób właśnie w ten sposób wspomaga nowych graczy w grze którzy aby być przydatnymi w sojuszu muszą się szybko rozwinąć. Więc znowu wracamy do punktu w którym pomaganie obcym jest dla ciebie czymś normalnym ale znajomym czy rodzinie jest już zakazane.
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
Etriel ja Cię bardzo proszę nie pogrążaj się więcej w tym temacie...
Przeczytaj jeszcze raz swoją ostatnią wypowiedź, ani ładu ani składu ani odpowiedzi na konkretne pytanie, nie pisz kolejny raz tego samego, ja nie wiem czy naprawdę ktoś uznaje nas za głupszych niż jesteśmy ?
Napiszę jeszcze raz , aż do skutku
1. poproszę o wskazanie mi w regulaminie zakazu handlu osób z 1 Ip
2. poproszę o wyjaśnienie mi dlaczego jeśli uważasz że macie narzędzia do wykrywania multikont handel pomiędzy takimi osobami jest niby zabroniny ( i nie mam tu na myśli handlu który celowo i notorycznie ma na celu wsparcie drugiego gracza ) ale handel typu " mam nie potrzebne to Ci dam "
Mam dość czytania wypowiedzi które absolutnie nic nie wnoszą od osoby , która wydaje się powinna być najbardziej kompetentna, dość mam takiego podejścia do problemu który nie jest przypadkiem odosobnionym .
Nie znasz odpowiedzi na te pytania to może dowiedz się u źródła co graczom odpowiedzieć , możesz mnie teraz spokojnie zbanować tutaj za nie wygodne wytykanie błędów, już mi wszystko jedno, bo nie wiem jakim cudem tak długo udaję Ci się piastować to stanowisko
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Chciałem jeszcze edytować swój post ale niestety zbyt długo to trwało (5 minut tylko na edycję ;) ) więc dopiszę 2 post.
Twój przykład również ma wpływ na graczy którzy nie grają na 1 ip. Jak wcześniej zaznaczyłem wiele osób wspomaga nowych graczy aby się szybciej rozwijali. Jeżeli weźmiemy pod uwagę twoją wcześniejszą wypowiedź iż do pushingu nie trzeba grać na 1 ip to wychodzi że około 90% graczy będących założycielami bądź osobami czynnie wspierającymi sojusz powinny dostać bana.
Wybacz ale Twoje tłumaczenia pokazują że albo robisz z ludzi głupków albo kompletnie nie znasz się na grze którą zarządzasz.
 
Przesyłanie $ to też wsparcie. Podkreśliłam fragment ze wsparciem. Odnośnie hasła - przekazanie hasła jest surowo zabronione. Nie ma znaczenia, czy to jest mąż, czy kolega z pracy/szkoły. Proszę mi wierzyć, że przekazanie hasła łączy od logowania na konto i kliknięcia w pracki, albo kończy się na "włamaniu się" na konto i sprzedaży wszystkiego co konto posiadało. Podałam Ci przykłady - jak najczęściej bywa. Z jednej strony, wkurzacie się na graczy, którzy posiadają multikonta, z drugiej strony, pozwalacie osobom trzecim logować się na konto, co również daje nieuczciwą przewagę. Dlaczego? Kto jest w stanie klikać w konto całą dobę? Jeśli człowiek pracuje, śpi i ma inne zajęcia, nie jest w stanie klikać cały czas. Hasło powinno być tajne i powinien je znać TYLKO właściciel konta. Za przekazanie hasła można otrzymać karę. Jedna osoba poprosi o pomoc męża raz na rok, a inna osoba wykorzysta to, dla własnych celów i stworzy sobie multikonto, pisząc nam, że to brat albo mąż.


Czytasz nasze wypowiedzi? Nigdzie nie zaczęłam pisac o przekazywaniu haseł, tylko TY! :) Mam wrażenie, że albo czytasz co drugi post albo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem....

Dajmy na to, jak byś czuł, gdybyś Ty musiał na wszystko pracować samodzielnie, zbierać jagody do questów, budować miasto, itd... Gdy hipotetycznie ja, poproszę mojego brata o założenie konta. Jego konto sobie pracuje a wszystko co uzbiera to sprzedaje mi i robi mi przelewy z $. Szybko się pnę w rankingu i w 2 tygodnie mam już bardzo dużą przewagę. Brat na moją prośbę zaczyna więc rozbudowywać miast. Moja postać w tym czasie expi. Nie dość, że jestem w TOP 1 to jeszcze mam miasto TOP1. Podczas eventów brat też losuje a po evencie sprzedaje mi wszystko. Zyskuję więc znów podwójnie. Czy czuł byś się z tym dobrze?

A kto mówi o zmuszaniu brata do zakładania konta? Ciągle jest mowa o tym, że brat gra sobie, ja sobie. Na świecie nigdy nie będzie sprawiedliwości... To że mi ktoś CHCE SAM Z SIEBIE pomóc lub pomaga na moją prośbę, bo mnie lubi i wie że też pomogę to znaczy, że mam nieskorzystać, bo inna osoba tego nie robi???? To tak jakbym miała mieć pretensje do IG, że jeden bryłkuje i pnie się w górę, a ja nie. I nikt w dalszym ciągu nie mówi o WYKORZYSTYWANIU konta drugiej osoby, tylko wzajemnej pomocy od czasu do czasu.

Proszę, naprawdę zacznij czytać całe wypowiedzi, bo to już nawet nie jest śmieszne....

Nie zgodzę się. Nikt nie ukaże kogoś za zwykły handel.

Co rozumiem poprzez ZWYKŁY HANDEL? Bo, to że ktoś mi sprzeda pas Hombre za 7000$ i mi nie odda tych 7k to jest handel. Ale wy uznacie to za push, bo cena niska i przyjęło się, że jest to dane za free ;)
 

DeletedUser32987

Gość
Gość
Ja też właśnie tak cicho czekam i czekam....ale nie jest to czas stracony, skopiowałam cały temat i mam zamiar wysłać go bezpośrednio do Inno, łącznie z tym że nie podoba mi się praca i podejście do graczy Etriel, od nas wymagane jest wiele nie dając nic w zamian, jawne olewanie nas stało się już normą, wypisywawnie wciąż niejasnych odpowiedzi , tworzenie pkt.których de facto wcale nie ma, jest przejawem braku kompetencji , i mam prawo się na to nie godzić.
 

DeletedUser32108

Gość
Gość
Ja też właśnie tak cicho czekam i czekam....ale nie jest to czas stracony, skopiowałam cały temat i mam zamiar wysłać go bezpośrednio do Inno, łącznie z tym że nie podoba mi się praca i podejście do graczy Etriel, od nas wymagane jest wiele nie dając nic w zamian, jawne olewanie nas stało się już normą, wypisywawnie wciąż niejasnych odpowiedzi , tworzenie pkt.których de facto wcale nie ma, jest przejawem braku kompetencji , i mam prawo się na to nie godzić.

Życzę powodzenia ;)
 
Ja też właśnie tak cicho czekam i czekam....ale nie jest to czas stracony, skopiowałam cały temat i mam zamiar wysłać go bezpośrednio do Inno, łącznie z tym że nie podoba mi się praca i podejście do graczy Etriel, od nas wymagane jest wiele nie dając nic w zamian, jawne olewanie nas stało się już normą, wypisywawnie wciąż niejasnych odpowiedzi , tworzenie pkt.których de facto wcale nie ma, jest przejawem braku kompetencji , i mam prawo się na to nie godzić.

Dziwiewczyno, swego czasu był nawet list do Hamburga pisany (tłumaczony na angola) od naszej społeczności graczy i GÓWNO to dało. Oni tam jeszcze większą lache na westa kładą niż nasza CM :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry