The-West

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser30651
  • Data rozpoczęcia

Czy gra zmierza w dobrym kierunku?


  • W sumie głosujących
    77
Status
Zamknięty.
Inną sprawą jest też fakt, że większość normalnych gier posiada swoich ludzi, którzy na Discordzie normalnie rozmawiają z graczami na temat gry. Oczywiście tw jest 100 lat za murzynami i nie wprowadzą tego albo po prostu gówno jakie się na nich wylewa sprawia, że tak boją się takich posunięć xD
 

Wojcieszy

Papatki bobaski
Inną sprawą jest też fakt, że większość normalnych gier posiada swoich ludzi, którzy na Discordzie normalnie rozmawiają z graczami na temat gry. Oczywiście tw jest 100 lat za murzynami i nie wprowadzą tego albo po prostu gówno jakie się na nich wylewa sprawia, że tak boją się takich posunięć xD
Ale kto Ci broni założyć takiego discorda? Sam kiedyś próbowałem, ale było małe zainteresowanie (https://discord.gg/EfRczhM)... !oooooo!
 
Popieram myśl L.Blue.
Może czas napisać list do IG? Stwórzmy razem ten list co mądrego tam zamieścić, co nas - graczy - boli. A boli nas wiele... Czas juz nastał by zadziałać. CM nie współpracuje z nami, musimy sami zadziałać.

Ps. Zauwazyliscie "bunt" TWT? Kolejny raz nie było Gali :p Nie dawno był spokój i Gali bylo co tydzień, a teraz drugi raz nie było co daje do myślenia, że jest to pewien rodzaj buntu, postawienia sie nam.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Ps. Zauwazyliscie "bunt" TWT? Kolejny raz nie było Gali :p Nie dawno był spokój i Gali bylo co tydzień, a teraz drugi raz nie było co daje do myślenia, że jest to pewien rodzaj buntu, postawienia sie nam.

Jakiego rodzaju bunt? Przeciwko czemu? Rozwiń myśl.
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Jakiego rodzaju bunt? Przeciwko czemu? Rozwiń myśl.

Represyjny system (IG) który ciemięży biednych graczy ujawnił się przez brak Gali w niedzielę... i to już drugą z rzędu! Tak nie może być, drodzy gracze, łączmy się i walczmy o lepsze jutro, o lepszego Westa, O PRZYSZŁOŚĆ NASZYCH DZIECI I ICH DZIECI...

PS:
Możecie oddać na mnie swój głos w najbliższych wyborach, lista wyborcza numer 9, miejsce 11.
Polecam się
speedy911
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Ps. Zauwazyliscie "bunt" TWT? Kolejny raz nie było Gali :p Nie dawno był spokój i Gali bylo co tydzień, a teraz drugi raz nie było co daje do myślenia, że jest to pewien rodzaj buntu, postawienia sie nam.
o ile się nie myle to któryś z administratorów mówił że nie robią gali bo dostawali wkurw po tym jak ktoś wyzywał gali i była fake'owa bitwa (zresztą takie coś było już pare razy na musco i nawaho)
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
o ile się nie myle to któryś z administratorów mówił że nie robią gali bo dostawali wkurw po tym jak ktoś wyzywał gali i była fake'owa bitwa (zresztą takie coś było już pare razy na musco i nawaho)

A wystarczy poprosić IG o narzędzie dające możliwość szybkiego anulowania takiej bitwy... tylko wtedy IG musiałoby oddelegować do tego zadania jakiegoś programistę, tylko po co to robić dla gierki, która ma na siebie tylko zarabiać :p
 

DeletedUser13329

Gość
Gość
Dawaliśmy taką propozycję. Gdyby taka opcja była, to bardzo by ułatwiła pracę. Podobnie gdyby istniała możliwość zablokowania fortu przed wypowiedzeniem bitwy, wtedy w ogóle by nie było problemu, że trzeba jakieś bitwy anulować.

Przecież nawet osoba ślepa "widzi", że West rozwija się z prędkością ślimaka ciągnącego tonowy głaz, który na dodatek jest do połowy zakopany w ziemi... :(
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Dawaliśmy taką propozycję. Gdyby taka opcja była, to bardzo by ułatwiła pracę. Podobnie gdyby istniała możliwość zablokowania fortu przed wypowiedzeniem bitwy, wtedy w ogóle by nie było problemu, że trzeba jakieś bitwy anulować.
i dziwić się że gra jest tak źle rozwijana jak IG nawet o taką błachostke nie chciało się zabrać ;-[
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Od momentu powstania niezadowolenia na forum nie ma bitew o Galifrey. Zawsze te 50 oup w liscie czy pucha :)
Błędne myślenie.
o ile się nie myle to któryś z administratorów mówił że nie robią gali bo denerwowali się (fusek sobie poprawił cytat by nie było bluzgu) po tym jak ktoś wyzywał gali i była fake'owa bitwa (zresztą takie coś było już pare razy na musco i nawaho)
Prawdziwa przyczyna.
 
Jest to moje zdanie - nie musisz się z nim zgadzać. Ale przynajmniej uszanuj czyjąś wypowiedź.
Napisałem co mi się nie podoba, co uważam, że jest do zmiany. I tyle.

Przypisujesz CM'owi zarzuty, których nie popełnia. Też ograniczałbym komunikację z graczami do minimum kiedy nie rozumieliby, że jestem tylko i wyłącznie osobą zarządzającą supportem i przekazującą sugestie graczy dalej. Co Ci ta Lena/Etriel winna, że Twój pracodawca zamiast zmieniać grę i czynić ją ciekawszą dostajesz aktualizację gdzie wielką zmianą jest możliwość ulepszenia zimowej bombki z 2013 roku xD Ta gra leci łeb na szyje i gdyby każdy dokonał choćby małego researchu i spojrzał na inne markety dostrzegłby, że ludzie uciekają. Odnośnie tego, że jesteśmy serwerem beta zaraz po ... becie, nie rozumiem jakie profity chciałbyś z tego tytułu otrzymywać? Dostajesz aktualizacje z błędami, które były na becie po czym dzień później inne wersje językowe otrzymują uwaga... tą samą aktualizacje razem z tymi samymi błędami. Profit? Łatkę/aktualizację, która poprawia poprzednią aktualkę dostaniesz dzień wcześniej!

Gdybyśmy mieli bezpośredni kontakt z wspominanym ostatnimi czasy LCM to cały ten hejt spadałby właśnię na tę osobę, bo byłaby to najwyższa instancja do której możemy się udać z naszymi gorzkimi żalami. Generalnie to jest to jeden z głównych czynników przez który ta cała nagonka na TWT/CM istnieje. Cena produkty w sklepie nie zgadza się? Kasjerze wołaj lidera zmiany.

Jedyne z czym się zgodzę to, że CM nie powinien zajmować się odpisywaniem na trywialne tickety przez co potencjalnie mógłby mieć więcej czasu aby rzeczowo podejść do spraw na które ma realny wpływ. Jednakże obstawiam, że ten stan rzeczy wynika z braku odpowiedniej ilości supporterów, a co za tym idzie brak chętnych do wstąpienia do jakże znienawidzonego The West Team'u.
 

DeletedUser33505

Gość
Gość
Przypisujesz CM'owi zarzuty, których nie popełnia. Też ograniczałbym komunikację z graczami do minimum kiedy nie rozumieliby, że jestem tylko i wyłącznie osobą zarządzającą supportem i przekazującą sugestie graczy dalej. Co Ci ta Lena/Etriel winna, że Twój pracodawca zamiast zmieniać grę i czynić ją ciekawszą dostajesz aktualizację gdzie wielką zmianą jest możliwość ulepszenia zimowej bombki z 2013 roku xD Ta gra leci łeb na szyje i gdyby każdy dokonał choćby małego researchu i spojrzał na inne markety dostrzegłby, że ludzie uciekają. Odnośnie tego, że jesteśmy serwerem beta zaraz po ... becie, nie rozumiem jakie profity chciałbyś z tego tytułu otrzymywać? Dostajesz aktualizacje z błędami, które były na becie po czym dzień później inne wersje językowe otrzymują uwaga... tą samą aktualizacje razem z tymi samymi błędami. Profit? Łatkę/aktualizację, która poprawia poprzednią aktualkę dostaniesz dzień wcześniej!

Gdybyśmy mieli bezpośredni kontakt z wspominanym ostatnimi czasy LCM to cały ten hejt spadałby właśnię na tę osobę, bo byłaby to najwyższa instancja do której możemy się udać z naszymi gorzkimi żalami. Generalnie to jest to jeden z głównych czynników przez który ta cała nagonka na TWT/CM istnieje. Cena produkty w sklepie nie zgadza się? Kasjerze wołaj lidera zmiany.

Jedyne z czym się zgodzę to, że CM nie powinien zajmować się odpisywaniem na trywialne tickety przez co potencjalnie mógłby mieć więcej czasu aby rzeczowo podejść do spraw na które ma realny wpływ. Jednakże obstawiam, że ten stan rzeczy wynika z braku odpowiedniej ilości supporterów, a co za tym idzie brak chętnych do wstąpienia do jakże znienawidzonego The West Team'u.
dla mnie słabe jest to ze ludzie oczekują od TWT oraz CMa że wszystko zrobią a oni co najwyżej ponarzekają. ludzie jak chcecie coś zmienić to zrobić jakąś petycje w której będziemy oddawać głosy aby IG spełniło nasze żądania. znajdźcie kogoś kto zna niemiecki niech napisze to co będzie mógł napisać i może będzie jakaś szansa że coś się stanie i nasze narzekania zostaną wysłuchane. na pewno lepsze jest to niż pierdzenie w stołek i narzekanie w stylu ,,nie no to TWT to nic zrobić nie potrafią a CM to szczególnie i ogólnie powinni dostać jakiś ochrzan i wymienieni zostać''. idąc ciągle tą drogą na której nadal stąpamy to nic się nie stanie dopóki nie pokażemy że potrafimy się zbuntować i robić coś więcej niż posłusznie kupować bryłki i napełniać kieszenie tym niemcom OUD
 
dla mnie słabe jest to ze ludzie oczekują od TWT oraz CMa że wszystko zrobią a oni co najwyżej ponarzekają. ludzie jak chcecie coś zmienić to zrobić jakąś petycje w której będziemy oddawać głosy aby IG spełniło nasze żądania. znajdźcie kogoś kto zna niemiecki niech napisze to co będzie mógł napisać i może będzie jakaś szansa że coś się stanie i nasze narzekania zostaną wysłuchane. na pewno lepsze jest to niż pierdzenie w stołek i narzekanie w stylu ,,nie no to TWT to nic zrobić nie potrafią a CM to szczególnie i ogólnie powinni dostać jakiś ochrzan i wymienieni zostać''. idąc ciągle tą drogą na której nadal stąpamy to nic się nie stanie dopóki nie pokażemy że potrafimy się zbuntować i robić coś więcej niż posłusznie kupować bryłki i napełniać kieszenie tym niemcom OUD

Pomysł napisania listu i zasypania mailami IG przewinął się już kilkakrotnie w ostatnim czasie. Popieram i osobiście jestem bardzo ciekawa, czy uda Wam się zorganizować i taką petycję/list napisać.
My Polacy w narzekaniu jesteśmy świetni, ale w tym żeby się zebrać, wspólnie coś ustalić i zadziałać patrząc na dobro ogółu, a nie tylko swoje własne, już tacy świetni nie jesteśmy. Chociaż to ostatnie, to akurat zależność, którą można dostrzec na całym świecie i na przestrzeni historii. Jak już dochodzi do jakiegoś działania, to przeważnie wtedy, kiedy jest już naprawdę źle, żeby nie powiedzieć, prawie za późno.
Czy taki list coś da, nie wiadomo, ale nie zaszkodzi spróbować. Nic nie tracicie, a przynajmniej będziecie mieli pewność, że Wasze żale dotarły "na górę".
 

DeletedUser30651

Gość
Gość
Nic nie tracicie, a przynajmniej będziecie mieli pewność, że Wasze żale dotarły "na górę".

@Pierwszy Nos, Dokładnie to są główne zarzuty dla CM. Kiepska komunikacja z graczami i brak pewności jakie informacje idą do góry. Tak wiem, że CM ma mały wpływ na rozwój gry, ale przy ilości niezadowolonych osób, chciałbym mieć pewność, że stanowcze żądania migracji dochodzą do góry, a obecnie jej nie mam... Niech @Lenka222 zamieści na forum oficjalną odpowiedź w tej sprawie z góry to będziemy coś więcej wiedzieć, a nie ciągle ta sama gadka o tajemniczych wskaźnikach INNO. Bo jeżeli migracji nie robią, to albo mają jakiś poważny powód albo informacja gdzieś po drodze utyka, a wtedy warto było by wiedzieć u kogo utyka i do kogo trzeba by się zwrócić z pretensjami.

Pomysł napisania listu i zasypania mailami IG przewinął się już kilkakrotnie w ostatnim czasie.

Z tego co wiem były już takie maile, odpowiedzi na nie nikt się nie doczekał. Być może skala była za mała, może do niewłaściwej osoby, a może nawet jakby dostali ich tysiąc to by to mieli gdzieś :))
 

Wojcieszy

Papatki bobaski

DeletedUser13329

Gość
Gość
Był list i nawet była odpowiedź (sporo na nią było trzeba czekać :p), więcej w tym temacie: https://forum.the-west.pl/index.php?threads/list-do-innogames.59134/
2015... boshee... jaki ja młody, głupi i naiwny byłem.

Overall declining player numbers on some servers are indeed a problem, but also expected due to the age of the game. To limit the effect we are planning to merge some servers, which has shown to increase activity and reactivate old players. While this can, of course, be seen as a bad thing (less servers) it has proven in the past to be a good change as servers with bigger player numbers are able to maintain those numbers longer and also convert more new players to stay.

Co ja właśnie przeczytałem [o_O]

PS: dobrze wiedzieć, że się w ogóle nie zmieniłeś Wojcieszy ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry