A co z Rudolfem?

  • Rozpoczynający wątek pumcia6868
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
No właśnie ::)): Co z rudolfikiem? Jak dobrze pamiętam event na niego był równy rok temu jak ten czas leci :kak:::P: Pytanie czy w tym roku znów będzie event na rudolfika (chodzi głównie o osoby starające się o wielbłąda (dziwnie to brzmi "strające się xD)) Czy też będzie on dostępny poprzez zadanie? Proszę o info i odpowiedzi :eek:kul:
Byle do świąt :I:
 
A tego niestety nie wie nikt, jest 6.12 rano a o evencie nic nie słychać może się jeszcze pojawi;D
 

KozaK69

Elitarny Tester
Na event bym nie liczył, Rudolf będzie dostępny z questa który pojawi się w swoim czasie.
 

KozaK69

Elitarny Tester
Informację od holenderskiego (czy tam jakiegoś innego ;)) admina podaną na forum wewnętrznym bety.
 
możesz dać linka do tego posta na forum bety bo przeglądałem i nie znalazłem takowej informacji;D ale szczerze się nie przykładałem do poszukiwań więc poszedłem an łatwiznę pisząc tu :traper:

Informację od holenderskiego (czy tam jakiegoś innego ;)) admina podaną na forum wewnętrznym bety.
 

KozaK69

Elitarny Tester
Pisząc forum wewnętrzne miałem na mysli forum w samej grze.

Zarejstruj się dojdź do jakiegokolwiek większego miasta i zajrzyj na Quest forum ⇒ Rudolph na pierwszą stronę - dalej są brednie ;)
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
nächstes Jahr eine Möglichkeit geben, Rudolph mit etwas Glück zu
bekommen.


Nic pewnego. Może będzie, może nie.
 

DeletedUser279

Gość
Gość
Rudolf za 50 modlitw w Boże Narodzenie na s1. parę osób twierdzi, że tak dostało Rudolfa. Ktoś to potwierdza?
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Spytałem się w jednym temacie i taką dostałem odpowiedź
@ Rudolf... 24.12 się okaże. Podobno ma być. Piszę "podobno", żeby mnie potem za słowa nie łapano, jak mu się coś stanie i go nie będzie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
dokładnie taka odpowiedz padla :) potwierdzam :p zobaczymy jutro
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wszystkie wierzchowce to Żółw ogier bizon kucyk mustang biały koń arab kłusak rudolf wielbłąd i saneczki (Ostatnie bo to nie wierzchowiec :>))
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Wszystkie wierzchowce to Żółw ogier bizon kucyk mustang biały koń arab kłusak rudolf wielbłąd i saneczki (Ostatnie bo to nie wierzchowiec :>))
nie wiem po co ta lista ale gdzie słoń złoty osioł i zwykły osioł a no i jeszcze struś
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jest 24 grudnia questa żadnego nie ma:traper:
Pewnie trzeba kupić prezenty za bryłki by się pojawił...(żart)
 

DeletedUser

Gość
Gość
myślałem że z kalendarza ( dostałem ekskluzywny prezent ) a tu LIPA!
Onufry pisał że coś się chyba pojawi dzisiaj ale chyba nic z tego
 
Status
Zamknięty.
Do góry