A co z Rudolfem?

  • Rozpoczynający wątek pumcia6868
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
normalnie jest rzadkim przedmiotem :p więc unikatem...a z tych skrzyń lecą unikaty przecież :p
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Zadziwiające, że kolorowi (Admini) nie zabierają głosu w sprawie Rudolfa. Miłym zaskoczeniem było by jakieś sprostowanko ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Zadziwiające, że kolorowi (Admini) nie zabierają głosu w sprawie Rudolfa. Miłym zaskoczeniem było by jakieś sprostowanko ;)

Może przeczytasz temat zamiast opowiadać głupoty?


Wszystko co wiem na temat Rudolfa:

1. Event żaden nie jest prowadzony przez nas.
2. Rudolf miał być dostępny w grze (nie jako rozdawany przez administrację)
3. Jest dostępny w skrzyniach, niektórym wypadł.
4. Czy jest dostępny w inny sposób, tego nie wiemy niestety.

Sam chętnie go upoluję.

Jeżeli coś więcej będzie wiadomo, to napiszę.
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
No to wiemy, musimy mieć pracę.
Polowanie na Rudolfa.
Dzięki za info.
 

DeletedUser

Gość
Gość
łee,moje sanki nie chcą jeździć bez Rudolfa,muszę go zdobyć,inaczej przez ten śnieg będę musiał się na koniu telepać.Swoją drogą,jakbym wydał kasę czy bryłki na te skrzynki premium i dostał Rudolfa,to chyba jednak nie byłbym szczęśliwy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wychodzi na to, że osoby, które nie kupiły skrzynek co najmniej za 500k$ nie miały szans na Rudolfa.
Problem też taki, że nawet osoba, która kupiła wszystkie skrzynki miała w sumie małe szanse na wylosowanie właśnie renifera.

Podsumowując, choćbyś stanął na rzęsach, wielbłąda nie uświadczysz. Jest to element gry dostępny jedynie dla osób bogatych i spod szczęśliwej gwiazdy, w dodatku raz do roku (przy pomyślnych wiatrach)...
 

DeletedUser20037

Gość
Gość
We Francji na TW było losowanie Rudolfa między graczy. Na becie chwalił się jakiś gracz, że wylosował.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Na Blackfoot też jest jeden szczęśliwiec. To ja chyba wolę lotka puścić jak to ma tak wyglądać...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy z tych skrzynek za 500k też może wylecieć rudolf? :p
 

DeletedUser25150

Gość
Gość
Wczoraj na blackfoocie wyleciał z pudełka mojemu koledze i ma już dzięki temu wielbłąda.JBC pudełko było z bitwy fortowej.
 
Tak strasznie marzy mi się Rudolf... ::)): Ja po prostu muszę go mieć, bo inaczej życie straci dla mnie sens. ::P:
Ludzie zmiłujcie się i dajcie jakieś zadanie na zdobycie go... ;;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
W dniu 30.12.11r kupiłem za bryłki skrzynkę premium jednej z nich wypadł mi złoty tomahawk. Normalnie bym, się cieszył ale jest to mój drugi złoty tomahawk, którego nie mogę sprzedać na targu tylko u handlarza, gdzie zarobiłbym tylko około 6k. Pisałem do supportu, ale otrzymałem tylko jedną odpowiedź, że nie można go sprzedać na targu ani wymienić na inny unikat, więc po co te prezenty świąteczne skoro nie są przydatne. Można powiedzieć że 1k bryłek poszło się ***.... A admini się cieszą bo kasa leci, a gra się psuje
 

DeletedUser

Gość
Gość
W dniu 30.12.11r kupiłem za bryłki skrzynkę premium jednej z nich wypadł mi złoty tomahawk. Normalnie bym, się cieszył ale jest to mój drugi złoty tomahawk, którego nie mogę sprzedać na targu tylko u handlarza, gdzie zarobiłbym tylko około 6k. Pisałem do supportu, ale otrzymałem tylko jedną odpowiedź, że nie można go sprzedać na targu ani wymienić na inny unikat, więc po co te prezenty świąteczne skoro nie są przydatne. Można powiedzieć że 1k bryłek poszło się ***.... A admini się cieszą bo kasa leci, a gra się psuje

W tej sprawie Support zareagował prawidłowo, skrzynia nie mogła wiedzieć, że już masz Tomahawka.
 

DeletedUser26432

Gość
Gość
1.Złoty osioł - Zarób 1000000$ sprzedając przedmioty u handlarza / Skrzynia premium
2. Żółw - Ukończ stary poradnik
3. Słoń - Zbierz 1000 punktów przyjaźni. / Skrzynia premium
4. Bizon - http://www.the-west.pl/?mac=facebook2011
5. Wóz do zaprzężenia woła - Zadanie z serii "Pachnie mi to skarbem" / Skrzynia premium
6. Struś - 1000 zadań powtarzalnych / Skrzynia premium
7. Rudolf - Event 2011r. / ...

PS.Wszystko co wiem. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
1.Złoty osioł - Zarób 1000000$ sprzedając przedmioty u handlarza / Skrzynia premium
2. Żółw - Ukończ stary poradnik
3. Słoń - Zbierz 1000 punktów przyjaźni. / Skrzynia premium
4. Bizon - http://www.the-west.pl/?mac=facebook2011
5. Wóz do zaprzężenia woła - Zadanie z serii "Pachnie mi to skarbem" / Skrzynia premium
6. Struś - 1000 zadań powtarzalnych / Skrzynia premium
7. Rudolf - Event 2011r. / ...

PS.Wszystko co wiem. Jeśli się mylę, proszę mnie poprawić :)

Moje poprawki:
1. Rudolf też wypada ze skrzynek, także tych za 500k.
2. Wóz można też zaliczyć pisząc do supportu, jeśli się go miało i sprzedało na długo przed wprowadzeniem osiągnięć.
3. Żółw, słoń i bizon nie są potrzebne do zestawu kolekcjonera.
 

DeletedUser

Gość
Gość
2. Żółw - Ukończ stary poradnik

Stary poradnik to ten, który otwiera się "!"? Bo ja jestem starej daty, i jak zaczynałem to był w ogóle inny poradnik. Nie mogę zacząć "Listy przyjaciół, nie mam przycisku "Startuj". Czy po przejściu jednej z części poradnika jest to jakoś zaznaczane? Kto pomoże?
 
Status
Zamknięty.
Do góry