A co z Rudolfem?

  • Rozpoczynający wątek pumcia6868
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser17146

Gość
Gość
Rudolf na pewno wypada ze stalówki, a czy będzie jakiś inny sposób na jego zdobycie - nie wiem, może niedługo się przekonamy:)

Czy ktoś to może potwierdzić?
Jeśli wypada ze Stalowej to może i wypada też z Żelaznej albo z Drewnianego Pudełka? - Wtedy byłaby na niego jakaś realna (choć i tak mała) szansa.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś to może potwierdzić?
Jeśli wypada ze Stalowej to może i wypada też z Żelaznej albo z Drewnianego Pudełka? - Wtedy byłaby na niego jakaś realna (choć i tak mała) szansa.

Robert72 potwierdzi;)
Sprzedałem mu na s6 stalkę, gdzie właśnie był rudolf. Bodajże również z tej szlacheckiej skrzyni czy jak ona tam się zwie, która jest wśród prezentów też wypada.

OT: Wczoraj obiecałeś te bagnety na s10hmpf
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja dalej obstaje przy daniu zadania na niego / usunięciu z osiągnięć ( bo nie każdego stać na wykupienie prezentów z nikłą szansą na drop )
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy ktoś mógłby odpowiedzieć na moje pytanie zadane 4 posty temu?
 

DeletedUser2256

Gość
Gość
Również czekałam na czerwononoskowego Rudolfa. I pewnie nic bym nie mówiła, że jest nieosiągalny, że tylko za bryłki itp, gdyby nie jedne fakt.
Rudolf potrzebny jest do zakończenia osiągnięcia z kolekcjami - nie może więc być dostępny tylko dla elity graczy.
Jeśli musi być za bryłki, to nie bawmy się w pseudoprezenty z małym prawdopodobieństwem ze coś wpadnie, ale niech już będą konkretnie za realną sumę.
Tak bardzo niedostępny item może być tylko wtedy, kiedy nie łączy się z żadnym zadaniem czy osiągnięciem. Tak myślę:)
Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów w Nowym Roku:):eek:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie chodzi o poradnik, tylko stare wprowadzenie(seria zadań wprowadzenie). To ta seria, która była wprowadzeniem przed serią "cała naprzód ku nowej przygodzie".

Pamiętam, jak kiedyś na 10 świecie ją robiłem. I oczywiście teraz jest niedostępna, i nowi gracze są stratni?
P.S. Nie grałem na 10 świecie, ale teraz widzę, że mam Żółwia.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
ej bo ja mam pytanie, czemu wóz do zaprzężenia woła juz można sprzedawać i kupić na targu a rudolfa nie?? gdzie tu równouprawnienie, renifery też chcą równych praw :D
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
to jest dziwne skoro ten wóz jest potrzebny do zadania a później on znika. Ale jak tu zrozumieć logikę IG?
 

DeletedUser

Gość
Gość
znikać może wystarczy go mieć na chwilę w eq żeby zaliczyło że był i do wielbłąda się liczy...tylko róznica wóz może mieć każdy wystarczy że zrobi zadanie na 40lvl ma wóz w eq zalicza mu go a potem oddaje w zadaniu ale rudolf był z eventu ma go mały odsetek na TW i okazuje się że kupić sie nie da z eventu nie ma bo nie było go drugi raz ( nie dziwne) zadania na niego tez nie ma albo nic nam o tym nie wiadomo i zostaje jeden sposob...ze skrzynki...ale że wypadnie ze skrzynki to też jak szukać igły w stogu siana
 

DeletedUser28285

Gość
Gość
Rudolf

W święta był dostępny zestaw skrzynki z rupieciami i skrzynka szlachecka za 750 bryłek.
Koledze ze skrzynki z rupieciami wypadł właśnie...Rudolf! ::D:
A ze szlacheckiej wypadł szlachecki pas z pistoletami.
:kak:
::(: Powinien być dostępny dla wszystkich choćby za jakieś bryłki...
Tak samo harmonijka-"niby" można było ją dostać z prezentu.
Nikt z moich znajomych takowej harmonijki [+8 Sprawność manualna] nie dostał...
 

DeletedUser

Gość
Gość
W święta był dostępny zestaw skrzynki z rupieciami i skrzynka szlachecka za 750 bryłek.
Koledze ze skrzynki z rupieciami wypadł właśnie...Rudolf! ::D:
A ze szlacheckiej wypadł szlachecki pas z pistoletami.
:kak:
::(: Powinien być dostępny dla wszystkich choćby za jakieś bryłki...
Tak samo harmonijka-"niby" można było ją dostać z prezentu.
Nikt z moich znajomych takowej harmonijki [+8 Sprawność manualna] nie dostał...

skrzynka z rupieciami powiadasz...no to taka chyba teraz w shopie kosztuje 50 obligacji...zobaczymy co mi z niej wyleci jak kupie :D
 

DeletedUser28285

Gość
Gość
skrzynka z rupieciami powiadasz...no to taka chyba teraz w shopie kosztuje 50 obligacji...zobaczymy co mi z niej wyleci jak kupie :D

Za obligacje kupiłem skrzynkę z rupieciami i wyskoczył mi Pas Adah Isaacs Menkens.

win2.gif
 

DeletedUser

Gość
Gość
A wystarczyło by aby dodać zadanie pozwalające zamienić jedne sanie na Rudolfa.
 

DeletedUser

Gość
Gość
no i mamy Rudolfa już dostępnego :) :I:

w końcu :) lepiej późno niż... :)
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Tak. Od aktualizacji można handlować Rudolfami :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry