A co z Rudolfem?

  • Rozpoczynający wątek pumcia6868
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
co do rudolfa to nadal nic nie ustalone,nadal próbuje z tym fałszywym złotym setem lecz nadal nic,jesli ktos już cos odgadł to niech daje znać:I:
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam też pytanie jak zdobyć :
1. złotego osła
2. żółwia
3. słonia
4. bizona
5. wóz do zaprzężenia woła
6. strusia
7. rudolfa oczywiście
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rudolf na pewno wypada ze stalówki, a czy będzie jakiś inny sposób na jego zdobycie - nie wiem, może niedługo się przekonamy:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam też pytanie jak zdobyć :
1. złotego osła - Zdobycia 1mln $ za sprzedaż przedmiotów u handlarza
2. żółwia - zadania Cała Naprzód ku nowej przygodzie
3. słonia - nie wiem
4. bizona - był kiedyś link przez który się logowało i dostawało się bizona
5. wóz do zaprzężenia woła- zadanie z serii cała naprzód ku nowej przygodzie oraz skrzynka premium
6. strusia - 1000 zadań powtarzalnych
7. rudolfa oczywiście - event z poprzedniego roku
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
mi strus wypadl z premium skrzyni a słon jest za 1000 pkt znajomosci :) brakuje juz m itylko rudolf do wielblada :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Myślałem że może za kalendarz będzie-ale wpadły mi futrzane spodnie Czejenów
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Złoty podrobiony set - krążą ploty. Próbuję, nie działa. Nie wiem o jaką mapę chodzi.
 

DeletedUser

Gość
Gość
podrabiany złoty set to sciema chyba,po 10 godz exploracji wypadały mi tylko zwykłe mapy,ze zwykłą mapą 6 godz zbieranie lotosu i nie ma mikołaja,pisalem w tej sprawie do administracji ale totalna zlewka..:(
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
obadalem juz polane wioske indian cyrk punkt zachodni miasto widmo skrzyzowanie w czapce mikolaja bez broni z saniami i nic zadnego zadania jeszcze punkt wschodni i skala do sprawdzenia. jak nie bedzie zadania nigdzie to straszne rozczarowanie bedzie :p
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Ano na s1 widziałem wysyp podróbek w któreś święta, może nie znamy całej prawdy...
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
ja mam podrobionego colta i strzelbe z premium skrzyn:)
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja się męczę od 24 godz żeby fałszywke znalesc ale nic na arizonie chyba tego nie ma,administracja nie chce nic powiedzieć na ten temat::(:
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
obadalem wszystkie juz pkt na mapie skrzyzowanie punkt wschodni i swieta skalem w eg mialem czapke sanie i bylem tez i bez broni i zadnego zadania na rudolfa ;/ masacra a tylko on mi braknie do wielbłąda ;/
 

DeletedUser

Gość
Gość
no faktycznie Rudolfa brak, pewnie tylko jest w skrzyniach premium - ale nam Święta zrobili bez Rudolfika - czerwononosy tylko dla bogatych, biedaki dymać na saniach z górki a pod górke pchać je::(:pif pafpif pafpif paf:&:
 

DeletedUser

Gość
Gość
skrzynie premium jest oferta w której dostaje się ich 3 (rudolf,struś ,złoty osioł)
według mnie chodzi chyba o tą oferte
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
A ja chcę Rudolfa, czemu mam za niego płacić?
 

DeletedUser23856

Gość
Gość
ja mialem tylko strusia z tych skrzyn a kupilem juz wszystkie prezenty i co? teraz mam czekac do nastepnych swiat i po raz kolejny wydac 360 zl na brylki by moze wpadl mi rudolf? lepiej by byloi jakby przerobili rudolfa tak ze mozna nim handlowac wtedy popozyczalisbysmy od siebie i po problemie
 

DeletedUser

Gość
Gość
no faktycznie Rudolfa brak, pewnie tylko jest w skrzyniach premium - ale nam Święta zrobili bez Rudolfika - czerwononosy tylko dla bogatych, biedaki dymać na saniach z górki a pod górke pchać je::(:pif pafpif pafpif paf:&:

Lepiej bym tego nie opisał :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale Rudolf kosztuje tylko 250 to jak może być w tych skrzyniach?
 
Status
Zamknięty.
Do góry