A co z Rudolfem?

  • Rozpoczynający wątek pumcia6868
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Z kalendarza już w tamtym roku były cukierki, a co do rudolfa to próbował ktoś z tymi życzeniami? pewnie jest w skrzyniach premium pif pafo_O
 

DeletedUser13290

Gość
Gość
Wyświetla się wam zadanie na pusty kalendarz adwentowy? Mi nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
zadanie jest od jutra.

CO Z TYM RUDOLFEM!?
POTRZEBUJE GO DO WIELBŁĄDA!

etit:
pytał ktoś supportu?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Nie dostaniecie rudolfa. Rudolfa można otrzymać po przez Skrzynie premium. Niektóre osoby wylosowały po 2 rudolfy a nawet i po 3 zależy kto ile otwierał skrzyń.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
To że wypada ze skrzynek to nie znaczy że nie można go dostać w inny sposób. Struś też wypada i co z tego? Myślę że jakiś event będzie bo Rudolf niezbędny jest do wielbłąda i musi być jakiś sposób aby go otrzymać. Czekajmy cierpliwie.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
pamiętam że w zeszłym roku był mikołaj na TW więc co jakiś czas sprawdzałem ranking. Dzisiaj się to pojawiło
http://imageshack.us/photo/my-images/32/wmikoajek.jpg/
Nie wiem czy to jakiś nowy gracz(chociaż nick ma dziwny) czy administracja go dodała.

Żeby nikt nie uważał że moje przypuszczenia za poprawne ja tak tylko myślę
 

DeletedUser

Gość
Gość
Wiem spoko ale to tylko moja opinia :p Inno ostatnio zamiast prezentów zdzierają hajs na same święta kiedy pieniądze trzeba dać w rodzine. hmpfhmpf
Jak zauważyliście rok temu były <kalendarz i event i cośtam nie pamiętam xd > i było miło a teraz tańsze bryłki < prezenty drogi w kosmos więc za bryłki.. Wszystko teraz dla kasy.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Onufry napisał przeciez że Rudolf stał się juz zwykłym "przedmiotem" i że prawdopodobnie 24.12 sie przekonamy czy go dadza więc cierpliwości dziś mamy 24 do północy :p a i odnośnie tego że ktoś tam pisze że ze skrzyń premium leci...no i co to nie świadczy o tym że nie bedzie go w nagrodę za coś...i po co pytać supportu, przyjdzie czas i pora sami się przekonamy, nie badzcie tacy w goracej wodzie kąpani...wy byście chcieli wszystko szybko na zaraz a ciekawe czy wy tak wszystko szybko wykonujecie w realu...to tylko ludzie nie maszyny...czasami niektorzy zachowuja się jak rozkapryszone dzieci..."Mamo ja chce cukierka!! daj mi ale już!!" Jeszcze się połóżcie na ziemi i zacznijcie nogami kopać, to jest dobrowolna gra nikt was nie zmusza przecież,a tu co by wam nie dać żale i żale, ale w sumie "jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził" a niektórym to "dać palec to zaraz chcą całą rękę"


a w z tego co wiem Inno prowadzi działalność gospodarczą tak?? a celem przedsiębiorców jest co ?? ZYSK, zależy im na kasie, kasie i jeszcze raz kasie...nawet macie to w ustawie więc mają na to pozwolenie prawne by pobierać opłaty za swoje produkcje i marudzić można do woli, i tak nic z tego nie wyniknie...a że było miło...właśnie BYŁO...nie żyjmy przeszłością, trzeba patrzeć przed siebie a nie za siebie :) to tylko gra, piksele, jeśli kosztuje was to tyle emocji i nerwów może warto pomyśleć o odwyku bo to raczej normalne zachowanie nie jest :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser182

Gość
Gość
Wszystko co wiem na temat Rudolfa:

1. Event żaden nie jest prowadzony przez nas.
2. Rudolf miał być dostępny w grze (nie jako rozdawany przez administrację)
3. Jest dostępny w skrzyniach, niektórym wypadł.
4. Czy jest dostępny w inny sposób, tego nie wiemy niestety.

Sam chętnie go upoluję.

Jeżeli coś więcej będzie wiadomo, to napiszę.
 

DeletedUser

Gość
Gość
rudolf,sanie,fałszywy zloty komplet

szukam i szukam znalesć nie mogę,ponoc z czapką mikołaja można zrobić fałszywy złoty komplet ale to chyba żart,czapke mam założoną 4h exploracji kontynentu,wrzucam zwykłą mape w ek,2 godz zbierania kwiatu lotosu i suprises żadnego mikołaja do pokonania nie ma,sanie to samo nic o nich nie ma a jako są gracze na arizonie co je posiadają,skąd?z rudolfem to samo wszyscy wiedzą że jest ale nikt nie wie jak go zdobyc.może kto wie co trzeba zrobić by zebrać te zabawki??
 

DeletedUser27633

Gość
Gość
szukam i szukam znalesć nie mogę,ponoc z czapką mikołaja można zrobić fałszywy złoty komplet ale to chyba żart,czapke mam założoną 4h exploracji kontynentu,wrzucam zwykłą mape w ek,2 godz zbierania kwiatu lotosu i suprises żadnego mikołaja do pokonania nie ma,sanie to samo nic o nich nie ma a jako są gracze na arizonie co je posiadają,skąd?z rudolfem to samo wszyscy wiedzą że jest ale nikt nie wie jak go zdobyc.może kto wie co trzeba zrobić by zebrać te zabawki??

aby zdobyc sanie, trzeba pomodlic sie 10 razy
 

DeletedUser

Gość
Gość
a co z fałszywym złotym setem??ponoć jest a go nie ma,może ktos z administracji się wypowie na ten temat,bo nawet nie wiadomo chyba czy to istnieje na arizonie a niechce tracić czasu i energi żeby ganiać za duchami...
 

DeletedUser22933

Gość
Gość
aby zdobyc sanie, trzeba pomodlic sie 10 razy

Potwierdzam sam sprawdziłem. Przychodzi raport: "Zyskano osiągnięcie anioł". W zakładce osiągnięcia --> Bohaterskie czyny jest osiągnięcie Anioł i napis: Przyznany przedmiot: Bożonarodzeniowe sanie :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy może ktoś potwierdzić to, że po 50 modlitwach mamy Rudolfa?
 

DeletedUser

Gość
Gość
mam rudolfa z eventu rok temu
jak w tym leci za skrzynki premium.. szkoda słów

a w tym wpadły mi DRUGIE sanki jak fajnie mieć 2 pary sanek


1 wypadły za zadanie z kalendarzem rok temu a w tym za modlitwy ???
znaczy set świąteczny .. niby tylko dostępny za zadania jest lipny? ehhh
 

DeletedUser

Gość
Gość
....

nie no chyba skoro za 10 modlitw dostajesz sanie to chyba za 50 ci tego rudolfa niedadzą to zbyt proste,a czy kto może napisać jak w zeszlym roku zdobywano rudolfa,wiem że z zadania,ale jakiego co trzeba mieć czy nie mieć żeby ono się pojawiło.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
wystarczy trochę poszukać u wujka google lub tutaj
 

DeletedUser21853

Gość
Gość
50 modlitw to bujda sam sprawdzałem na Dakocie. A w tamtym roku był event z Rudolfem, była postać Św. Mikołaja i trzeba było wysłać do niego list. poprosić o prezent dla siebie i innego gracza wtedy oboje dostawali Rudolfa i coś jeszcze. To ze tak trzeba było zrobić okazało sie po skończonym evencie. Pozdrawiam i Wesołych Świąt życzę ;)
 

DeletedUser

Gość
Gość
.....

szukałem lecz może nie jestem tak opcykany jak ty,może skoro to dla ciebie nie problem to może pomożesz nam odgadnąć te zagadki przecież sam stwierdziłes że znajdzie się to w google narazie nikomu się to nie udało więc będziesz pionierem...
 
Status
Zamknięty.
Do góry