aktualizacja 1.19

  • Rozpoczynający wątek zubr1991
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
Ja powiem że aktualizacja jest spoko.. bardzo dobrze ze sa jakies zmiany.. :) zmian na gorsze nie widze a tylko na lepsze.. jesli moze nie wszystko jest takie jak niektorzy oczekiwali :)

Mnie sie podoba jestem bardzo na TAK wszystkim nowościom na the West :):)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie.. najlepiej niech gra stoi w miejscu bo jednemu się nie podoba to, drugiemu tamto..
LUDZIE to jest MAŁA aktualizacja, która wnosi ciekawe rzeczy, lecz jest ich mało! Niektóre nowości są bardzo pomocne np. system afrontów. i nie będzie już "Ty lamusie!" jak ktoś przegra a potem zwyzywa na skrzynce ;)
 

DeletedUser11008

Gość
Gość
Ludzie ja was nie rozumię. Dlaczego Wy tak wszystko lubicie krytykować. Przed aktualizacją to jakoś wszyscy się ciszyli z tego żę będzie. A teraz to większość ludzo jest z tego niezadowolona. Jak w tej aktualizacji wam się coś nie podoba to trudno. Zaczekajcie na następną, może ona wam przypadnie do gustu. Tak jak już wcześniej pisałam na forum bylo wiadome że po aktualizacji większości graczy się nie spodoba. Ale sie mówi trudno i żyje dalej :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ludzie podajcie strone z zadaniami z echo the west plissssssssssssssssss
 

DeletedUser

Gość
Gość
Oto co zauważyłam JA!

f5c2606b5c1a7d7a.jpg


Ad. 1 Avatar rusza się :D
Ad. 2 Nowy przedmiot z grupy dla pielgrzyma!
Tylko trochę dziwnie zrobione bo: gracz, który go nosi nie jest pielgrzymem oraz jest płci męskiej!!

Hehe.. damskie ciuszki dla chłopaka, ale spoko :p

I jak widać mamy ten nasz nowy przedmiot.

Ad. 3 Łatwiejsze zgłaszanie do administratora :D


Ps: Wie ktoś jakie bonusy daje posiadanie tych wszystkich z grupy rzeczy na ras?
:cool:
 

DeletedUser

Gość
Gość
ehhhh..... narzekać tylko potraficie...
Ja tam jestem zadowolony bo zaraz będę miał 3 przedmioty z kompletu konowała :D
 

DeletedUser11008

Gość
Gość
A to nie ma dla każdej postaci innego ubioru. Czyli jeżeli ja jestem poszukiwaczką przygód to co moge założyć.
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja tam nie narzekam, brakował mi ok40 punktów do pracy "Pracuj jako konował" a po aktualizacji mam 3 przedmioty z "Komplet Konował" i +60 punktów
 

DeletedUser

Gość
Gość


Tak wygląda pół kompletu konowała - nie ma powodu by narzekać :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ale coś mało tych ubrań co nosić mogą tylko kobiety... Ale to niesprawiedliwe! Mężczyźni nie mają żadnych nowych ubrań (z wyjątkiem tych dla poszczególnych avatarów)... ;(
Ale z drugiej strony extra jest to, że mężczyźni mają laskę jako produkt która daje +2 do charyzmy ^^
@down: animacje to ja już wcześniej widziałem na thewest.de ,ale cholera aż za fajne są te nowe ubrania dla pielgrzyma!!

Co jest ta laska dla mężczyzn? To broń czy co? Nie widzę jej w mieście. Aktualizacja fajna, podoba mi się.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie rozumiem po co dodali w wyszukiwarce top skilli unik i zaskoczenie skoro i tak ich nie można zobaczyć ?
A te ruchome obrazki to taki bajer, nic nie dający pożytecznego
Ubrania setowe są niezłe, ale w większości przydatne do około 30-45 lvla potem już nic nie dają lepszego, za miast nich lepiej kupic najlepsze ubranie do danej pracy wtedy więcej sie zyska

tej aktualce dałbym 5/10
 

DeletedUser

Gość
Gość
ALE CZY MOŻE KTOŚ POWIEDZIEĆ czy będą te przedmioty w starych sklepach? (nie w nowych wybudowanych tylko tych co są np. tera na full wybudowane)
 

DeletedUser

Gość
Gość
podoba mi się ta ten produkt 'laska' wart on jest 2800$ więc można go pewnie znaleźć w tych pracacj które mają największy współczynnik szczescia... a szkoda, przydałby się jakiś quest do tego przedmiotu

ale ogólnie to aktualizacja mi się podoba, jedynym minusem jest to że w sklepach wybudowanych na maxa nie pojawiły sie nowe przedmioty
 

DeletedUser

Gość
Gość
przecież tak nie może być!
muszą dodać do starych sklepów!
inaczej byłby kryzys finansowy
w moim mieście jest np taki gracz night rider co wywalił około 20k na miasto a teraz co? mamy iść nowe wybudować i znów kasę wywalić?
teraz wszystkie wybudowane na full miasta będą miały do **** i wszyscy z nich będą odchodzić


MUSZĄ DODAĆ I TYLE
 
Status
Zamknięty.
Do góry