aktualizacja 1.19

  • Rozpoczynający wątek zubr1991
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Gość
Gość
a kiedy pojawią się nowe zadania
lub jakie warunki trzeba spełnić żeby się pojawiły bo nigdzie na razie o tym nie pisze
 

DeletedUser

Gość
Gość
a ja mam pytanie jest jakis koplecik dla poszukiwacza przygod??? i co daja te kompleciki
 

DeletedUser

Gość
Gość
to podaj mi link a czy jak znajde wszytko z jednego kompleciku to cos dostane gratis??
 

DeletedUser

Gość
Gość
no te punkty dodatkowe
zmieniło się coś z ubraniami nowymi w starych sklepach?
 

DeletedUser

Gość
Gość
W ogłoszeniach dotyczących tej aktualizacji przeczytałem o zadaniu, które ma rozwiązać prolem z mundurem. Chodzi o to, że jeśli ktoś go sprzedał to będzie miał możliwość żeby go odzyskać? Nawet jeśli nie o to chodziło, to i tak w zadaniach nic nowego nie znalazłem.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nowe zadanie od 67 lvl będzie w sobotę rano na west stats.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Questy:

- Nowe zadania od 67 lvl + pewne tajne wymagania.
- Krótki quest rozwiązujący problem munduru.


To cytat z działu ogłoszenia. Chodzi mi o drógi myślnik.
 

DeletedUser

Gość
Gość
napisałem w dziale błędy o tym że nie ma nowych przedmiotów w starych sklepach i te moderatory znów usunęły
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ogólnie ta aktualizacja jak wiele poprzednich jest skierowana dla graczy nowych i średnio zaawansowanych. Brak nowych przedmiotów w starych sklepach to jakaś kpina. Powinny być one albo rozlosowane i dodane do już maksymalnie rozbudowanych sklepów, albo powinna powstać możliwość dalszej rozbudowy sklepów. Nie dość że z każdą aktualizacją nowy gracz ma coraz łatwiej, to jeszcze ze sklepami są takie numery :mad:.
Podsumowując aktualizacja całkiem spora lecz nie przydatna dla graczy z wyższym poziomem.


Ps. ten gif pojedynkowy bardziej mi przypomina nawalonego kowboja wracającego na autopilocie do domu, niż pojedynkującą się postać :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
U mnie w miescie wypadl u krawca jeden przedmiot setowy. Co prawda miasto rozbudowywane od poczatku jest, bo w starym nowosci nie ma. Wiec chyba znowu trzeba budowac i budowac :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy moze jakis @ wyjasnil czemu nie widze questa 67+ i czemu nie ma w sklepach tych ciuszkow? szukalem i tylko przypuszczenia graczy a nikt nic nie powiedzial a chyba powinnien
 

DeletedUser

Gość
Gość
Zrobiłem quest z mundurem - chodzi o podpis pod nazwą ubrania - Brakuje guzika.

Mściciel (Brakujący guzik.)

Maria Roalstad: Wczoraj znalazłem twój zaginiony guzik. Przyszyję go. Przytrzymaj tu palcem.

Cel: Osiągnij 35 punktów w sprawności manualnej (a tutaj kolejny babol - nie zgadza się z wymaganiami zadania - jest budowanie)

Potrzeba:

Mundur 1/1 (Gotowe)
Umiejętność Budowanie na 35 (z bonusem) (Gotowe)

Co do wartości i cech munduru nic się nie zmienia - dalej kupno 800 $
+2 Charyzma
+4 Chowanie
+3 Zaskoczenie
 

DeletedUser

Gość
Gość
czy moze jakis @ wyjasnil czemu nie widze questa 67+

W opisie aktualizacji jest info o jakiś tajnych wymaganiach, czyli pewnie albo coś trzeba mieć pod bronią, może jakiś kompletny set na sobie lub odpowiedni poziom jakiejś umiejętności, aby zadania się pojawiły. Mnie jednak wkurza to nierówne traktowanie graczy jeśli chodzi o pojawienie się nowości w sklepach, nie rozumiem czemu ktoś kto rozbudował miasto wcześniej ma być teraz stratny ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Rowniez uwazam ze to niezbyt w porzadku - ale watpie, by tak bylo zaplanowane z gory. Mysle ze to raczej problemy techniczne byly przeszkoda w "dorzuceniu" nowych ubran do istniejacych sklepow.

Pamietajmy ze to jest jednak jeszcze beta Westa, i wieksze rozczarowania moga miec miejsce :)
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ja myśle że coś będzie z tym kluczem z zadania 75+.MOże kolejna szansa na miecz Hermandos?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mi dzisiaj wskoczył nowy quest-6 godzin przy pladrowaniu zwłok.
Mam 70 poziom. Za to będzie 300 ex plus niespodzianka
 

DeletedUser

Gość
Gość
powiedz co miałaś w ekwipunku na miejsce na przedmioty?
 

DeletedUser

Gość
Gość
standardowe rzeczy:) Akurat w nocy byłam 4 godziny przy plądrowaniu... Teraz znowu poszłam na 6 godzin.
A mój ekwipunek:
brązowa chustka,
cylinder Lincolna
szlachecka skórzana kurtka
szlacheckie kozaki
złoto azteków
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry