aktualizacja 1.19

  • Rozpoczynający wątek zubr1991
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.
ajj w ogóle nie wiadomo czy pojawią się te przedmioty po rozbudowie. U mnie w mieście dziś wieczorem lub jutro rano krawca wybudujemy na 6 poziom to sobie zobaczę, chociaż trochę wątpię żeby się pojawiły :D
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja narazie idę
wracam za godzinę
może sie coś zmieni
 

DeletedUser

Gość
Gość
Handel między graczami i więcej przedmiotów i setów :D:D !!! to w następnej aktualizacji pliss :):)
 

DeletedUser1412

Gość
Gość
przecież tak nie może być!
muszą dodać do starych sklepów!
inaczej byłby kryzys finansowy
w moim mieście jest np taki gracz night rider co wywalił około 20k na miasto a teraz co? mamy iść nowe wybudować i znów kasę wywalić?
teraz wszystkie wybudowane na full miasta będą miały do **** i wszyscy z nich będą odchodzić


MUSZĄ DODAĆ I TYLE


musieć nie muszą - powinni, a że powinni nie znaczy że tak zrobią...
no ale cóż... tak bywa... jak dla mnie aktualizacja tego typu (przedmioty tylko do nowych sklepów) powinna być wprowadzona wraz ze startem nowego świata (w naszym przypadku św10) i powinna być tylko na nim i kolejnych
 

DeletedUser

Gość
Gość
lol mieli wprowadzić handel między graczami i gry flasj ae tych rzeczy niema co jest?!!:(:mad::mad::(:(:(:mad::mad::mad::(:(
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mozna także raportować gracza jest taki ! koło pojedynku
 

DeletedUser

Gość
Gość
ja narazie idę
wracam za godzinę
może sie coś zmieni

moze bloga zaloz?

A umiemy czytać ze zrozumieniem? Gdzie napisano że wprowadzą handel między graczami w 1.19?
widzisz przeciez jej wiek, nie miala jeszcze czytania ze zrozumieniem, na maturze dopiero jest

ALE CZY MOŻE KTOŚ POWIEDZIEĆ czy będą te przedmioty w starych sklepach? (nie w nowych wybudowanych tylko tych co są np. tera na full wybudowane)
nie.
 

DeletedUser

Gość
Gość
robimy test?zbierze się paru dobrych bobów i zrobimy takie wspólne miasto i tam szybko jak będzie dużo bobów rozbudujemy na full krawca i zobaczymy czy są te nowe itemki?
(w skrócie : robimy nowe miasto, każdy bob z forum który chce to idzie i sprawdzamy czy będą nowe itemy w sklepie)
tylko pytanie na którym świecie?
 

DeletedUser

Gość
Gość
prędzej któryś admin zechce odpowiedzieć niż wybudujesz miasto od nowa
 

DeletedUser

Gość
Gość
Proszę

Coś na temat tego pojawiło się na angielskim forum TW http://forum.the-west.net/showthread.php?t=17738

I jeszcze tutaj http://forum.the-west.net/showthread.php?t=16851&page=37
Gościu mówi że rozbudował krawca na 7lvl i w ofercie pojawiło się jedno nowe ubranie
tailor.jpg
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli chodzi o ubrania dla boba to nic nie dają :) marne bonusy strasznie, jedyne co daje jakiś konkretny bonus to te buciki, bo nawet połączony set pielgrzyma dający te 50 pkt więcej się nie opłaca. Do tego samo zdobycie śpiewnika dla boba jest ogromnym wyzwaniem... no chyba że w tej grze o bobów nikt nie dba... :rolleyes:
 

DeletedUser

Gość
Gość
kurde
na niemieckim serwie przeszukałem około 300 miast
(te z 20-ileś tysięcy bo tu mogły raczej jedynie być te itemsy bo inne na full wybudowane) i nie znalazłem ani jednego

a to oznacza że jest normalnie kryzys finansowy
 

DeletedUser

Gość
Gość
teraz gdy nadeszła ta godzina silne miasta poupadają!
poupadają i tyle gdyż nie będą mieli tych nowych itemsów!
powiem wam jedno
jesli tak ma być to ja wolę aby skasowali wszystkie miasta i od nowa ludzie będą musieli budować
 
dobra nie panikuj, u mnie w mieście moje kochane boby rozbudowały Krawca na 6 poziom, zgodnie z West Stats powinno się pokazać Sombrero i Czapka pielgrzyma.....


Żadna z nich się nie pokazała.... Wniosek :D?
 

DeletedUser

Gość
Gość
napisałem w dziale błędy o tym że się nie pojawiły nowe żeczy
 

DeletedUser

Gość
Gość
Neon wniosek jest taki, że nie trafiliście. ;]
Nowe rzeczy to są normalne i nie można ich traktować jak jakieś specjalne.
Możesz trafić brązowy+czarny, szlachecki itd. Tych połączeń jest na pewno około 20. Nie chce mi się dokładnie liczyć. Po prostu mieliście pecha. ;]
 
To mnie pocieszyłeś :D Nie no zdaje mi się że jeden z tych nowych przedmiotów to powinien się na 100% pojawić ;/
 
Status
Zamknięty.
Do góry