Aktualizacja - dyskusja

Szkoda, że eventy są tak nierówne... w sensie... dropu

Będzie można wystawiać na targ elementy starego zestawu piłkarskiego?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Gracze sami są sobie winni, było nie wykorzystywać buga jak banda podjaranych gimbusów tylko go zgłosić.
A tłumaczenia "myślałem, że to prezent na dzień dziecka" są żałosne tak jak i Wy
Tyle lat grata w tę grę i ciągle ta sama śpiewka.

W tym konkretnym przypadku nie dziwię się supportowi, że stosuje takie kary.
Zapewne nie są w stanie ustalić już, które itemy są legalne,
a które zdobyte za pomocą błędu bo rozprzestrzeniły się jak dżuma w średniowieczu
Płaczcie sobie dalej i myślcie, że kogoś to obchodzi - kara musi być :D
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
dlaczego na niektórych serwerach nie mam zadania dziennego z niebieską kartą ?
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
no właśniena na kazdym mam porobiony, a nie wszędzie mi wyświetla to zadnanko :/

a dodam jeszcze że dzień wcześniej było na wszystkich serwerach ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser33492

Gość
Gość
Po wydropieniu wszystkich kart brak tytułu "Fan piłki nożnej"
 
Ocal saloon
no właśniena na kazdym mam porobiony, a nie wszędzie mi wyświetla to zadnanko :/

a dodam jeszcze że dzień wcześniej było na wszystkich serwerach ;)
Masz przyjęte zadanie z dnia wcześniej i nie wykonałeś go. Napisz do supportu, żeby ci je anulowali.

P.S. Od razu powinieneś wspomnieć, że miałeś je wcześniej, przyspieszyłoby to rozpoznanie ;)
 

Lenka222

Członek obsługi gry
Ocal saloon

Masz przyjęte zadanie z dnia wcześniej i nie wykonałeś go. Napisz do supportu, żeby ci je anulowali.

P.S. Od razu powinieneś wspomnieć, że miałeś je wcześniej, przyspieszyłoby to rozpoznanie ;)

Jeśli ktoś potrzebuje to może sam anulować zadanie. Należy wejść do księgi zleceń i wybrać odpowiednie zadanie.

Po wydropieniu wszystkich kart brak tytułu "Fan piłki nożnej"

Napisz proszę do supportu, a sprawdzimy dlaczego tak się stało.
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Ocal saloon

Masz przyjęte zadanie z dnia wcześniej i nie wykonałeś go. Napisz do supportu, żeby ci je anulowali.

P.S. Od razu powinieneś wspomnieć, że miałeś je wcześniej, przyspieszyłoby to rozpoznanie ;)
sęk w tym że tylko na jednym serwerze nie ukończylem w czas, doskonale sobie zdaję z tego sprawe
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Znowu brak bitwy na środkowym forcie na Nawaho. Można wiedzieć czemu?
 

DeletedUser23283

Gość
Gość
Super odpowiedź. Tyle argumentów że nie mam nawet podstaw dyskutować.
 

DeletedUser33051

Gość
Gość
Ja bym zmienił tytuł aktualizacji na "naprawy błędów". Coraz więcej napraw, coraz mniej wprowadzania zmian treściwych i urozmaicających rozgrywkę. A jak już coś nowego jest, to pobugowane i wymagające naprawy w następnej aktualce :D. Tak jakby chcieli mieć co wsadzić do treści aktualki i ją zapchać "naprawami".
 

DeletedUser30240

Gość
Gość
Dokładnie,to tylko naprawianie błędów a nie jakaś aktualizacja.W całej historii TW nie było tylu błędów ,co w ostatnim czasie.Popisujecie się TWT ,normalnie brawo bym bił jak bym miał takiego emotka pod ręką :mad:
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
Dokładnie,to tylko naprawianie błędów a nie jakaś aktualizacja.W całej historii TW nie było tylu błędów ,co w ostatnim czasie.Popisujecie się TWT ,normalnie brawo bym bił jak bym miał takiego emotka pod ręką :mad:
Jako osoby "zatrudnione" przez InnoGames, jesteśmy jedynie od wprowadzania rzeczy, które zostały stworzone przez programistów na polecenie "Góry". Czemu więc odnosisz się do nas jakbyśmy byli prowodyrami tego wszystkiego, skoro treść i sama aktualizacja jest odgórnie narzucona, a my pilnujemy by ona weszła. Oczywiście, w tej aktualizacji są same naprawy błędów, ale jest to jakaś aktualizacja, czyli zmiana. W każdej aplikacji jak macie hasło aktualizacja to są wymienione również naprawione błędy. TEraz sie tym głównie zajęli nasi programiści, bo potem byłoby gadane, że nic się nie dzieje i wszystkie błędy jak były tak są. Rozgraniczcie nieco InnoGames a TWT.
 

DeletedUser30813

Gość
Gość
Zaczęła się 24 runda. Następna zacznie się za 56 sekund. Przesuwasz się. Strzelasz do Krris, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 25 runda. Następna zacznie się za 57 sekund. Przesuwasz się. Strzelasz do koottt, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 26 runda. Następna zacznie się za 56 sekund. Strzelasz do koottt, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 27 runda. Następna zacznie się za 57 sekund. Przesuwasz się. Strzelasz do Krris, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 28 runda. Następna zacznie się za 56 sekund. Strzelasz do koottt, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 29 runda. Następna zacznie się za 57 sekund. Strzelasz do michaix, ale nie trafiasz.
Zaczęła się 30 runda. Następna zacznie się za 56 sekund. Strzelasz do michaix, ale nie trafiasz. koottt strzela do ciebie, ale nie trafia.
Zaczęła się 31 runda. Następna zacznie się za 57 sekund. Przesuwasz się. Strzelasz do michaix, ale nie trafiasz.


zawadiaka, 150 lvl, full dowo, 163 ataku na żołnierskiej, jazda amisza na ^2, eq amisza na ^2/^3, bronie szau na ^3, 1521 dowo, strzelanie do typów z maks 125 obrony
losowość doje (...) banana perfekcyjnie
bitwa trwała 35 rund, żyłem 34- na trawie 3 rundy, 17 celnych 17 pudeł
 
Do góry