Aktualizacja - dyskusja

Wojcieszy

Papatki bobaski
Tylko 5 ? IG wprowadziłoby 15 za logowanie ;)
Na forum bety dali ciekawą propozycje do tego płacenia za prace...
Albo nie wprowadzać tego na inne światy, lub zrobić z tym taki system jak w kupowaniu umiejętności: za każdym razem będzie drożej.
 

DeletedUser24472

Gość
Gość
Kolejna aktualizacja polegająca na dopieszczeniu sklepu aby bardziej zachęcić ludzi do wydawania kasy na bryłki.

Zachęcamy gorąco do wypisywania waszych pomysłów dotyczących gry.

Po to żeby później w filmie słuchać głupich pytań i jeszcze głupszych odpowiedzi ?

Moja propozycja.

Wywalić tych głąbów co teraz pracują nad grą i zatrudnić jakichś ogarniętych.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Kolejna aktualizacja która niczego nie aktualizuje.
 

DeletedUser22548

Gość
Gość
Jeeee, zawsze marzyłem o obrotowym banerze... :mel:
 

DeletedUser

Gość
Gość
jeszcze raz to powiem winni są sami gracze ciągle wspeirający tą grę i nie chodzi że 1 gość się żachnie i na jakąs lloterię wyda tam 1000-2000zł, ale o te setki ludzi co wydają co 2tyg po 50 bryłek, bo przy pojedyńczych 50 to nie dużo ale przy 100 graczach już jest 5000 na świat, światów masz 10 to 50 000 na 14 dni, na miesiąc 100 000 czyli jakieś 7000zł, może nie wiele ale to daje inno przeświadczenie że gra zmierza w dobrym kierunku. my sobie tu możemy płąkać a i tak g... się zmieni, bo nasze sugestie nie są przekazywane, cm może sobie gada co chce, że przekazuje, ale potwierdzeń żadnych nie ma. Wiec lepiej to olać i robić swoje. Ja się nie nastawiam ani na forty ani na pojedynki, olewam to.
 
Wcale nie olac tylko zalogowac sie na becie i tam po angielsku zadawac pytania adminom i grajacym tam programista. Wystarczy konto na FO bety. Jezeli ktos nie zna angielskiego to korzystac z translatora mozna , moze i beda sie smiac na poczatku z takich niegramatycznych wypowiedzi ale bedzie pewnosc ze zadales/zadalas pytanie i ci odpowiedza.

Ja tam sie zalogowalem i bede niedlugo cisnal z pytaniami, a co. Nie ma co tu atakowac naszego twt i naszej cm , sami widzicie jak dzialaja.


btw

fajnie by bylo sie dowiedziec jaki procent przychodow stanowi the west a jakie inne gry IG
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Przygody

Aktualizacja 2,25 to jakieś żarty z graczy, którzy bawią się w przygody. Teraz cały ten zestaw wyjętego jest mało użyteczny, tracąc tyle czasu i kasy na ulepszenie zostaje się wyrównanym do złotka praktycznie. Karabin ulepszony na 2 i obrażenia podobne do złotka.pif paf
 

DeletedUser13990

Gość
Gość
To jest akurat kapitalne rozwiązanie, wkońcu słabi gracze będą mieli z wami większe szanse, a nie po 1 trafieniu od razowo omdlenie :D
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Przygody

Żeby to miało sens to musieli by wycofać ulepszenia bo co za sens ma taki karabin jak zwykłą broń można sobie ulepszyć i więcej zadawać niż karabinem wyjętego ^2.
Jak mają obniżać obrażenia to niech to będzie sprawiedliwie zrobione a nie , że gość zwykłą bronią zada więcej niż ulepszoną wyjętego. To jak dla mnie to bezsensu aż chęć gry całkiem znika. Teraz wystarczy mieć 80 poziom i ulepszyć zwykłą broń a obrażenia zadaje się porównywalne do poziomu 150 z karabinem wyjętego ^2.
Czekam na zbalansowanie sprawiedliwe!!!!:!::!::!::!::!::!::!::!::kak:
 

DeletedUser16894

Gość
Gość
"Przed aktualizacją dodamy jeszcze jedno małe ogłoszenie."

Tak było napisane w przed dzień w ogłoszeniu o aktualizacji, z tego co mi chyba wiadomo aktualka przeszła, a małego ogłoszenia nie ma + na stronie dalej info o 18 maja.

A jeszcze wczoraj czytałem że info na stronie głównej jest na bierząco aktualizowane - no na pewno.
 

DeletedUser1887

Gość
Gość
Żeby to miało sens to musieli by wycofać ulepszenia bo co za sens ma taki karabin jak zwykłą broń można sobie ulepszyć i więcej zadawać niż karabinem wyjętego ^2.
Jak mają obniżać obrażenia to niech to będzie sprawiedliwie zrobione a nie , że gość zwykłą bronią zada więcej niż ulepszoną wyjętego. To jak dla mnie to bezsensu aż chęć gry całkiem znika. Teraz wystarczy mieć 80 poziom i ulepszyć zwykłą broń a obrażenia zadaje się porównywalne do poziomu 150 z karabinem wyjętego ^2.
Czekam na zbalansowanie sprawiedliwe!!!!:!::!::!::!::!::!::!::!::kak:

Nie wiem skąd informacja, że zmniejszyli obrażenia broni. Ja dalej widzę te same statystyki, tylko ogólne HP w przygodach spadło zgodnie z zapowiedzią aktualki.

Andisz dasz screeny ile miałeś dmg przed, a ile masz teraz?
 

AndiSZ

Członek obsługi gry
Przygody

Nie bardzo mogę dać screeny tego co było bo ich nie robiłem, mam tylko to co wklepałem z najwiekszych obrażeń w profil:
[22:54] #AndiSZ atakuje Aksel17 (902)
[00:27] #AndiSZ atakuje siewca zła (893)
[21:13] #AndiSZ atakuje Piter201 szybkim strzałem (630 636)

tak to wyglądało przed aktualizacją, oczywiście to były krytyki to co jest wyżej, zwykłe strzały były po około 650, zaś w podwójnym po ponad 500, a teraz ponad 500 to w strzale podwójnym mój krytyk a zwykły strzał jest około 550 , krytyk ponad 700.

Zjechało ładnie o dobrą 100 dmg mi wszystko. Hp obniżone mam o niecałe 700 więc tragedii nie ma, bo troszkę było to źle liczone ale żeby z karabinu wyjętego zrobić tak słabą broń to juz przegięcie, tym bardziej że złotko i inne bronie nic nie zostało obniżone, do tego teraz strasznie pudłuje, więc nie mów mi pantomas , że nie ma zmian w dmg.

Jak ma byc obniżane to niech to bedzie sprawiedliwie, bo teraz hank się stał lepszą bronią niż wyjęty. (jak dla mnie to żart, bo widocznie traciłem bezsensu i bezcelowo wolny czas na grę)
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser

Gość
Gość
Powiem tak, bardzo cię szanuje Andi jako świetnego gracza, ale nie ma racji, wedug mnie już dawno powinien być położony kres tym kompletom ubrań, dlaczego jak się ubiorę w ciuszki najmocniejsze pod przygody(nie sety) to mam być gorszy od tego że ktoś lata z setem wyjętego, czy tam BB?
 

DeletedUser

Gość
Gość
no właśnie chodzi żeby to zmienić, sorka na przygodach powinien liczyć się przede wszystkim umiejki: cel i unik. a nie lvl. bo dochodzi do absurdów że pojedynkowicz na 100lvl przegrywa z orkiem co ma full hp na 150lvl.

co do przedmiotó ze sklepów, nie masz racji, ze spodni swietne są: szlacheckie kowbojskie, z butów brązowe walonki, z pasków: szlachecki z nabojami

a tak ktoś zakłada set wyjętego który de facto daje nie wiadomo co i +6 do ataku i obrony, a może mi ktoś przytoczyć kalkulator jak niby system to wylicza? czy jest to na zasadzie że prze każdym strzałem i unikiem system rzuca kostką 80 scienną i coś się tam może wydaży. to samo jest z fortami
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
no właśnie chodzi żeby to zmienić, sorka na przygodach powinien liczyć się przede wszystkim umiejki: cel i unik. a nie lvl. bo dochodzi do absurdów że pojedynkowicz na 100lvl przegrywa z orkiem co ma full hp na 150lvl.

A gdzie tu absurd? Czemu niby pojedynkowicz ma wygrywać? To nie pojedynki. Bardzo dobrze że liczy się co innego.
 

DeletedUser6549

Gość
Gość
To jaka byłaby wtedy pozycja handlarzy, fortowców, zbieraczy?
To ma być rozgrywka dla każdego.
I te ciuchy co wymieniłeś mają być dobre? Pytałem się 3 osób którzy mają minimum po 500 przygód i mówią mi co innego, to co było od początku: liczą się ciuchy z bonusem do obrony i ataku, a także cechy z fortówki.
Jeśli coś się zmieniło, a moi informatorzy są w błędzie, możecie mi wytłumaczyć, gdyż długo nie grałem, a kiedyś dla osiągnięć i całego wyjętego trzeba spróbować.
 

DeletedUser5603

Gość
Gość
Nic się nie zmieniło. Koleś bzdury pisze nie mając pojęcia o przygodach. Liczy się tylko level, bonus do obrony i ataku z ciuchów, cechy z fortówki i dopalacze wzmacniające atak i obronę. Nic więcej. Żaden sklepowy ciuch nie daje nic na przygodach. Równie dobrze nago można pójść.
 
Do góry