Kilka pytan o forty

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser13040
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser13040

Gość
Gość
Nie wiem czy te tematy zostaly poruszane a jak nawet to bylo ich duzo i niemoge sie troche polapac.

Po pierwsze ile miast moge zaprosic do swojego fortu i od czego to jest uzaleznione bo pisze narazie ze moge tylko jedno miasto przyjac.

Po drugie czy w rozbudowie o surowce np. 2 razy skezynka z narzedziami, pila, mapa rozbuduje caly budynek glowny o jeden poziom czy tylko o okreslana liczbe procent.

Po trzecie w bitwie o fort np. moj musze byc obecny w forcie pod takim wzgledem ze musz tam dojsc czy jakos inaczej to musze zaakceptowac.

Po 4 co sie zuzywa w bitwie o fort gdy jestem obronca pkt. zycia czy energia.

Po 5 jak mozna przejac fort czy trzeba go raz zaatakowac czy moze jakas wieksza ilosc razy, albo zazanaczyc jakas specjalna opcje

Po 6 pytanie do administracji, czytalem gdzies ze nie wszystkie opcje dzialaja bo wystepuja bledy czy mozna wiedziec jakie to opcje i w miejwiecej jakim czasie zostana te problemy usuniete.

Jezeli te pytania zostaly gdzies poruszane to przepraszam administracje za zasmiecanie forum.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Ilośc miast w zależności od wielkości fortu:
mały =2
średni =3
duży =4
(dzięki Gobo)

Po zebraniu zasobów na dany budynek otwierasz jego rozbudowę i pojawia Ci sie taki pasek jaki masz na starcie przy magazynie (procentowy) więc musisz go rozbudowywać PRAWIE jak normalny budynek. Prawie bo musisz mieć przy sobie deski i kamienie.

Żeby zaatakować fort musisz być założycielem miasta, mieć odpowiednią ilość pkt rozbudowy i kasy w kasie miejskiej. Opcja zaatakuj jest dostępna w rogu każdego wrogiego fortu. (ile kasy, pkt itd poczytaj w pomocy)
Fort przejmiesz jednym udanym atakiem.

Aby wziąć udział w bitwie musisz nacisnąć specjalny do tego przycisk (gdy bitwa już trwa to się pojawia w rogu po wejściu do tego fortu) - decydujesz czy go bronisz czy atakujesz.

W bitwie o fort tracisz pkt życia gdy dostaniesz i tyle.

Nie działa sklep (na pewno) a z tego co pamiętam mury nie dają bonusów... Nie wiadomo kiedy naprawią.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Gość
Gość
Bukimi ilość miast jest Mały-2 średni-3 i duży-4. Przynajmniej pod taką postacia występuje to na świecie 6. Mogliby to zwiększyć w 1.21.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Czy jedno miasto może założyć więcej niż jeden fort?

z pomocy:
Potrzeba punktów rozbudowy 3000 10000 20000

Rozumiem, że to błąd, bo na duży fort potrzeba było ponad 40000. Czy przy zdobywaniu miasta potrzebna jest taka sama liczba punktów ?

Czy można cofnąć rozpoczęty atak na fort?
 

DeletedUser

Gość
Gość
Forty

Nie wiem, gdzie to napisać na tym forum, bo prawie wszystko jest pozamykane.
Mam propozycję co do fortów. Mianowicie przydało by się ich więcej na jednej kratce mapki. Aktualnie są po 2-3, ale lepiej by się grało gdyby było np. 4-5.
Co wy na to?
 

DeletedUser628

Gość
Gość
Gdyby było wiecej, to każdy sojusz miałby swój i nie byłoby takiego parcia do wojen. A tak fort jest dobrem trudnym do pozyskania i dlatego nadaje smaczek dodatkowy grze.
Moim zdaniem ilośc fortów jest optymalna!
 

DeletedUser

Gość
Gość
Nie wiem, gdzie to napisać na tym forum, bo prawie wszystko jest pozamykane.
Mam propozycję co do fortów. Mianowicie przydało by się ich więcej na jednej kratce mapki. Aktualnie są po 2-3, ale lepiej by się grało gdyby było np. 4-5.
Co wy na to?

Po pierwsze: nie ten dział.
Po drugie: to już było
Po trzecie: 3 forty na sektor w zupełności wystarczą.
 

DeletedUser

Gość
Gość
Mam pytanie :
czy mogę pomóc w obronie/ataku na fort jeśli nie należę ani do broniącego sie miasta ani do atakującego miasta ?
 

DeletedUser

Gość
Gość
No nie powiedziałbym, że i tyle, bo przecież jak zginiesz to nie możesz się pojedynkować przez 48h no i tracisz całą energię i kasę...

Jeśli omdleje podczas bitwy, może pojedynkować się przez kolejne 48h. Poza tym kto idzie na bitwę z kasą?
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Jeśli omdleje podczas bitwy, może pojedynkować się przez kolejne 48h. Poza tym kto idzie na bitwę z kasą?

No niestety jesteś w błędzie, bo jakieś 5h temu na angielskim świecie stoczyłem walkę o fort, no i niestety omdlałem i teraz mam 48h blokadę...
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niestety jesteś w błędzie, bo jakieś 5h temu na angielskim świecie stoczyłem walkę o fort, no i niestety omdlałem i teraz mam 48h blokadę...

A cały czas mówili że to niezależne od blokady pojedynków.
Ciekawe jak będzie na PL światach...
 

DeletedUser

Gość
Gość
Jeśli omdleje podczas bitwy, może pojedynkować się przez kolejne 48h. Poza tym kto idzie na bitwę z kasą?

ja tam ide 68$ mam tylko;) wiem, że omdleję na bitwie ale co mi tam liczy się zabawa
aha jak muszę czekać 48h na pojedynek to mogę w tym czasie bić się o fort?
 

DeletedUser11924

Gość
Gość
Tak samo


"Jesteś pewny, że chcesz dołączyć do bitwy o fort? Jeżeli omdlejesz w trakcie bitwy o fort, to stracisz całą gotówkę i punkty energii. Nie będziesz też mógł się pojedynkować przez 48 godzin. Nie otrzymasz też żadnej nagrody."
 

DeletedUser

Gość
Gość
No niestety jesteś w błędzie, bo jakieś 5h temu na angielskim świecie stoczyłem walkę o fort, no i niestety omdlałem i teraz mam 48h blokadę...

Tak pisze w pomocy:

Jeżeli omdlejesz w czasie bitwy o fort, zostaniesz przeniesiony do hotelu w twoim mieście.

* tracisz swoją gotówkę
* tracisz swoje punkty Energii
* Możesz się pojedynkować przez następne 48 godzin.
* Możesz się pojedynkować w ciągu najbliższych 48 godzin.

Jeżeli przeżyjesz bitwę o fort, będziesz się znajdował w forcie. Nie będziesz mógł tam być zaatakowany.

W takim razie błąd w pomocy.
 

DeletedUser13040

Gość
Gość
Pewnie kolejny blad administracji albo w tlumaczeniu, albo w pomocy wkrutce sie okaze
 

DeletedUser

Gość
Gość
Maksymalny limit miast nie jest policzony, limit prawdopodobnie podnosi flaga. Widziałem mały fort który ma 6 miast, jak ktoś chcę mogę dać scenera :p
 

DeletedUser

Gość
Gość
Maksymalny limit miast nie jest policzony, limit prawdopodobnie podnosi flaga. Widziałem mały fort który ma 6 miast, jak ktoś chcę mogę dać scenera :p

to daj scenera:D ciekawy jestem co to:D
ok, bez żartów- daj screena
 

DeletedUser2097

Gość
Gość
Ponieważ temat o limicie graczy jest już zamknięty to muszę tutaj napisać, że w forcie może bić się więcej niż 128 obrońców/atakujących, bo już w walce o Fort Gigantów uczestniczy 158 obrońców, nie wiem jak z atakującymi, ale pewnie też jest bardzo dużo "vendetowców" :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry